Nice I liga: 31. kolejka
12 maj 2018 17:45
90+2'

Z rzutu wolnego strzelał Adrian Błąd. Dobrze to uderzenie zablokował jeden z obrońców Ruchu.

13
7
1
4
5
90+1'

Będzie rzut wolny dla gości. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

4
2
1
4
6
90'

Doliczone trzy minuty.

2
1
5
88'

Broni się Ruch Chorzów. A GKS Katowice cały czas szuka okazji na gola.

1
4
2
2
87'
ZMIANA
84'

Bardzo blisko było o gola dla GKS-u. Pilkę z linii bramkowej po strzale Błąda wybił Bartłomiej Kulejewski!

5
4
1
3
5
83'

Po dośrodkowaniu Adriana Błąda groźnie było w polu karnym Ruchu. Szukał uderzenia Grzegorz Goncerz, ale został przyblokowany.

2
2
2
4
80'

Ruch Chorzów ograniczył się do gry z kontry, GKS rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

4
6
2
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Hołownia.

1
2
3
1
4
77'

Z dystansu niecelnie strzelał Mateusz Majewski.

1
1
1
76'
ZMIANA

Ruch Chorzów. Schodzi: Jakub Kowalski. Wchodzi: Bartosz Nowakowski.

wchodzi Wchodzi
Bartosz Nowakowski #31
schodzi Schodzi
1
3
73'

Niemal z narożnika pola karnego strzelał Grzegorz Goncerz. Nikołaj Bankow nie dał się zaskoczyć.

4
2
1
1
69'
ZMIANA

Ruch Chorzów. Schodzi: Michał Walski. Wchodzi: Patryk Sikora.

Patryk Sikora #58
8
3
2
1
1
68'

Zamieszanie przed bramką Ruchu Chorzów. Wynik jednak bez zmian. To była jednak groźna akcja GKS-u.

2
4
1
1
1
66'

Szuka okazji na gola GKS Katowice. Dobrze jednak w defensywie prezentuje się Ruch Chorzów.

3
2
1
2
9
64'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Zejdler.

3
2
2
2
1
61'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Adrian Błąd.

1
2
2
3
4
59'
ZMIANA
58'

Dobrze we własnym polu karnym interweniował Michał Walski. Do strzału już składał się jeden z zawodników GKS-u.

2
2
1
1
56'

W dobrej sytuacji znalazł się Michał Walski. W ostatniej chwili jego strzał w polu karnym został jednak zablokowany.

3
1
1
2
2
53'

W polu karnym gospodarzy strzelał jeden z zawodników GKS-u Katowice. Uderzenie jednak niecelne.

4
2
1
1
3
49'

Z rzutu wolnego strzelał Giacomo Mello. Piłka odbiła się od muru.

5
4
1
2
3
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Klemenz.

GKS Katowice
4
3
2
1
5
48'

Dośrodkowanie w pole karne GKS-u Katowice. Główkował Giacomo Mello, lecz dobrze interweniował Maciej Wierzbicki.

1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
1
46'
ZMIANA
45'

Doliczona jedna minuta.

6
2
1
1
2
44'

W pole karne gospodarzy dośrodkował Mateusz Mączyński. Zabrakło groźnego strzału na bramkę Ruchu.

1
39'

Bardzo mocny, aczkolwiek niecelny strzał z około 18 metrów oddał Adrian Błąd. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
1
3
38'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Ruchu Chorzów. Spore zamieszanie przed bramką, ale ostatecznie piłka została wybita.

1
35'

Po dośrodkowaniu Mateusza Mączyńskiego dobrze interweniował Nikołaj Bankow.

2
1
33'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Ruchu ChorzówŁukasz Zejdler zagrał jednak zbyt mocno i piłka opuściła boisko.

5
3
1
2
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Urbańczyk.

Mocny strzał przy słupku oddał Maciej Urbańczyk i piłka wpadła do bramki. Maciej Wierzbicki był jednak blisko obrony tego uderzenia.

32
19
5
5
20
29'

Rzut karny dla Ruchu! Faulowany był Mateusz Hołownia.

8
4
5
12
28'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Zabrakło jednak strzału na bramkę Ruchu Chorzów.

1
1
24'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w dobrej sytuacji znalazł się Kamil Słaby. Oddał jednak niecelny strzał głową.

2
1
23'

Giacomo Mello dośrodkował z rzutu wolnego. Wrzutka minimalnie zbyt mocna i piłka wyszła poza boisko.

1
1
22'

Wrzutka w pole karne GKS-u Katowice. Piłkę wybił Lukas Klemenz.

3
1
18'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
3
3
1
1
14'

Michał Walski ładnie dośrodkował w pole karne GKS-u Katowice. Zabrakło już jednak strzału na bramkę.

1
3
2
3
1
11'

W polu karnym Ruchu Chorzów niecelnie główkował jeden z zawodników GKS-u Katowice.

3
4
4
5
2
9'

Jeszcze jeden rzut wolny dla Ruchu ChorzówGiacomo Mello szukał strzału na bramkę, ale to było uderzenie niecelne.

4
3
2
3
2
6'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu wolnego. Na piłkę nabiegł Mateusz Hołownia, ale z kilku metrów oddał niecelny strzał. To była dobra okazja na gola dla gospodarzy.

6
4
2
2
2
5'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłkę pewnie złapał Maciej Wierzbicki.

4
1
1
1
2
2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka wyszła jednak poza boisko.

3
2
3
4
4
1'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Groźnie było pod bramką Ruchu. Będzie jeszcze rzut rożny.