32
29
64
90+2'

Szybka odpowiedź Realu! Lucas Vazquez "zatańczył" z obrońcami Manchesteru, a następnie dograł na głowę Marco Asensio. Uderzenie w środek bramki odbił David de Gea.

58
29
23
30
23
90+1'

Centra Valencii i strzał Fellainiego. Broni Navas!

63
35
22
30
42
90'

Czekają nas jeszcze emocje! Sędzia doliczył aż 7 minut.

67
37
34
21
35
90'

Kroos mocno wstrzelił piłkę w szesnastkę rywali, ale Sergio Ramos nie był w stanie skutecznie zmienić kierunku lotu futbolówki.

38
18
17
33
25
88'

Dwukrotnie w środku boiska faulowany był Ronaldo. Piłkarze Manchesteru protestowali, uważając, że Portugalczyk symuluje, ale arbiter jest innego zdania.

65
29
23
19
37
Czy Manchester United doprowadzi do dogrywki?
34
86'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Tuż przy linii bocznej faulowany był Pogba.

Real Madryt
44
25
24
28
41
85'

Koszmarne pudło Rashforda z 24 metrów. Nie ma jednak co psioczyć na młodego piłkarza, bowiem po jego wejściu Czerwone Diabły odzyskały wigor.

32
20
15
19
29
84'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal. Powalony na ziemię został Rashford.

Real Madryt
33
19
20
23
47
83'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Cristiano Ronaldo. Niesamowity aplauz w Skopje. Tak, to wchodzi Ronaldo!

94
56
18
16
32
81'

Kapitalna szansa Manchesteru! Marcus Rashford sam na sam z Navasem, ale górą Kostarykanin!

34
21
10
20
33
78'

Tymczasem koszulkę meczową ubiera Cristiano Ronaldo. Portugalczyka zobaczymy w samej końcówce.

52
30
16
6
26
76'

Mamy przymusową przerwę w grze. Ramos zderzył się z Fellainim i konieczna jest wizyta medyków. Bardziej ucierpiał Belg i konieczne będzie zabandażowanie głowy.

25
18
12
65
19
74'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

44
20
11
10
13
74'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

50
22
13
11
10
74'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

38
13
9
4
6
72'

Faulowany Marcus Rashford. Sam poszkodowany postanowił dograć w pole karne, ale dośrodkował zdecydowanie zbyt nisko.

25
11
5
7
10
68'

Kilka minut słabszej gry. Wolniejsze podania, mniej pokazywania się na pozycje. Czyżby zmęczenie dawało się we znaki?

27
12
14
12
12
65'

Henrich Mchitarjan przechwycił podanie Marcelo i ruszył prawym skrzydłem. Dynamicznie, z polotem, ale jednak zapomniał o partnerach i niewiele zdziałał.

33
20
10
21
20
62'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

Będą jeszcze emocje! Czerwone Diabły łapią kontakt. Nemanja Matić uderzył z dystansu, a Navas odbił piłkę przed siebie. Błyskawicznie z dobitką pospieszył Lukaku i tym razem się nie pomylił.

165
86
48
70
130
61'

Piłka w pole karne Manchesteru. Przed szansą Gareth Bale. Prawdziwa "bomba" z ostrego kąta zatrzymała się na poprzeczce!

47
23
26
17
26
59'

Raphael Varane przerywa atak pozycyjny rywali i Real rusza z kontrą. Zapowiadało się groźnie, ale Isco zepsuł kluczowe podanie.

28
19
14
12
18
56'
31
18
16
12
15
54'

Manchester powinien złapać kontakt! Paul Pogba uderzył głową z kilku metrów, ale piłka leciała w sam środek bramki i intuicyjnie odbił ją Keylor Navas. Z kilku metrów dobijał Romelu Lukaku, ale fatalnie spudłował.

34
26
12
16
26
52'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Gareth Bale.

Benzema długo zwlekał z podanie holując piłkę przy nodze na lewym skrzydle. Wreszcie krótkie zagranie do Isco, a ten wymienił "klepkę" z Bale'm. Płaski strzał obok bramkarza i Real podwyższa prowadzenie.

Real Madryt
170
86
38
44
79
49'

Odbiór Marcelo i Real błyskawicznie przeszedł z defensywy do ataku. Akcję kończył strzałem sam Brazylijczyk, ale tylko boczna siatka.

42
24
20
20
23
48'

Akcja Bale'a i niesygnalizowane podanie do Kroosa. Niemiec kąśliwie uderzył sprzed szesnastki, ale David de Gea świetnie obronił.

29
13
6
11
15
46'

Początek II połowy.

36
24
10
9
8
46'
27
13
9
8
9
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

62
30
15
11
14
45'

Pogba dośrodkował do Lukaku. Strzał głową, ale piłka zmierzała dokładnie tam gdzie stał bramkarz Realu.

39
26
11
10
14
43'

Modrić wygrywa pojedynek z Maticiem, ale traci równowagę nie jest w stanie uderzyć. Robi to Benzema, ale David de Gea jest na posterunku.

46
21
20
21
29
42'

Żółtą kartkę otrzymał Jesse Lingard. Faulowany Isco.

53
31
16
21
35
41'

I ponownie Antonio Valencia na prawej flance. Centra w kierunku Lukaku, ale Belga uprzedził Varane.

29
15
10
7
11
40'

Szarpnął prawym skrzydłem Valencia. Dobry drybling, ale podanie do Mchitarjana już jednak zbyt mocne.

33
28
16
20
11
38'

Zablokowany strzał Lukaku, a po chwili słabiutka próba z dystansu w wykonaniu Herrery.

36
34
17
18
15
36'

Kroos stracił piłkę na własnej połowie na rzecz Herrery, ale niepotrzebnie we wszystko wmieszał się Romelu Lukaku. Belg powinien zostawić piłkę koledze, a tak sędzia musiał odgwizdać spalonego.

37
22
23
15
24
33'

Pogba faulowany w odległości ok. 30 metrów od bramki Navasa. Ander Herrera wyraźnie "przeciągnął" dośrodkowanie na dalszy słupek.

27
31
9
6
9
30'

Chwila przerwy na uzupełnienie płynów.

57
27
13
12
17
30'

Piłka w siatce Manchesteru, ale chwilę wcześniej na spalonym złapany Karim Benzema.

38
17
20
23
21
27'

Po zdobyciu gola Królewscy nie oddali inicjatywy. Gra toczy się pod polem karnym Manchesteru United. Obrońcy reagują bardzo nerwowo, wybijając piłkę na oślep.

40
35
14
12
26
24'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Dani Carvajal.

Okres bardzo dobrej gry Real wieńczy golem. Podanie za linię obrony Manchesteru, gdzie piłkę na wślizgu zaatakował Casemiro. Gol uznany, choć Brazylijczyk był na minimalnym spalonym.

237
111
44
63
121
21'

Akcja Isco lewą stroną boiska i wymiana podań z Benzemą. Uderzenie z 25 metrów dalekie jednak od ideału... przeszło metr nad poprzeczką.

39
25
18
35
23
18'

Kolejny raz Casemiro. Tym razem z dystansu i metr nad poprzeczką.

46
19
20
24
20
16'

Było blisko! Po centrze ze skrzydła strzał głową Casemiro ląduje na poprzeczce!

48
19
33
24
28
13'

Pojedynek Lindelofa z Benzemą na lewej stronie pola karnego Czewrwonych Diabłów. Lepszy Szwed. Korner dla Królewskich nie przyniósł zagrożenia.

48
26
17
20
20
11'

Długie, ale bardzo dokładne podanie do Isco. Ten "skleił" piłkę wzorowo, ale podanie do partnerów było już marnej jakości i od bramki Manchester.

24
21
15
27
20
8'

Henrich Mchitarjan założył "siatkę" Ramosowi i gdy wydawało się, że wyjdzie sam na sam z bramkarzem, nagle upadł. Włoski sędzia nie zareagował... słusznie.

52
26
15
21
31
7'

Ależ walka w środku pola!

61
31
22
10
14
5'

Agresywne wejście "ciałem" Pogby w Casemiro. Pomocnik Królewskich złapał się za kolano, ale sporo było w tym aktorstwa i jego dalszy występ nie jest zagrożony.

50
20
16
10
30
3'

Przysnęła obrona Czerwonych Diabłów. Dośrodkowanie Realu z lewego skrzydła podbite przez jednego z rywali. Piłka poszybowała bardzo wysoko i spadała na 5. metr przed bramkę. Jak Gareth Bale doszedł do strzału?! Piłka po strzale Walijczyka przeleciała nad poprzeczką.

35
19
14
17
16
1'

Dobre, długie podanie do Lukaku. Keylor Navas dość ryzykownie wybiegł na 15. metr pola karnego. Nie była to pewna interwencja, ale akcja Manchesteru już skasowana.

47
18
19
11
21
19:47

Real zagra dziś na czarno, Manchester w charakterystycznych dla siebie czerwonych koszulkach i białych spodenkach.

33
14
8
7
9
19:47

Tancerze ubrani w ludowe stroje, dzieci i chłopcy biegający z flagami opuścili już murawę. Wychodzą główni aktorzy widowiska.

17
11
5
4
7
19:47

Czekamy na pierwszy gwizdek, a tymczasem rozpoczęła się kilkuminutowa ceremonia otwarcia, mająca przybliżyć wszystkim kulturę Macedonii.

23
13
6
5
12
Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie zapytali o Wasze typy. Kto uniesie Superpuchar?