10
16
20
84'

Bayern cierpliwie wymienia podania na własnej połowie. Bawarczycy są zadowoleni z osiągniętego wyniku i nie podkręcają tempa.

29
14
4
7
7
81'

Schalke czeka na ostatni gwizdek. Bayern kontroluje sytuację na boisku.

19
8
4
4
5
78'
ZMIANA
77'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Mats Hummels.

18
10
5
6
6
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu James Rodriguez. Świetne podanie Jamesa do niepilnowanego Vidala, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Schalke.

84
43
13
8
8
72'

Bayern ma znaczną przewagę i próbuje zdobyć kolejną bramkę.

22
12
6
5
5
69'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Corentin Tolisso. Wchodzi: Arturo Vidal.

27
13
10
5
6
66'

Dobra interwencja Ulreicha po strzale Burgstallera. Nawet gdyby padł gol, to nie zostałby uznany. Piłkarz Schalke był na spalonym.

14
11
9
10
9
66'

Ulreich w sytuacji sam na sam obronił uderzenie Burgstallera.

21
11
7
8
10
65'
ZMIANA
28
13
29
47
132
64'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Breel Embolo.

Schalke 04 Gelsenkirchen
22
12
11
7
11
63'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę chwycił Faehrmann.

3
3
5
5
8
60'

Szybka odpowiedź Comana. Ze strzałem Francuza poradził sobie bramkarz Schalke.

10
7
6
8
18
60'

Goretzka uderzył z dystansu. Piłka przeleciała kilkadziesiąc centymetrów obok słupka.

6
7
9
5
14
59'

Rafinha podał do Lewandowskiego, a ten tylko czekał, by wpakować piłkę do siatki. Skuteczną interwencją popisał się jednak Nastasić.

24
14
12
9
15
57'
ZMIANA

Schalke. Schodzi: Weston McKennie. Wchodzi: Breel Embolo.

9
57'

Odważna szarża Konoplianki zakończona nieznacznie niecelnym strzałem. Schalke jest coraz groźniejsze.

6
10
6
8
14
54'

Było blisko! Caligiuri oddał minimalnie niecelny strzał z szesnastu metrów.

8
13
12
10
14
52'

Szansa Lewandowskiego, ale jego strzał był niecelny.

34
16
9
16
34
51'

Po strzale Muellera piłka trafiła w słupek. Bayern blisko podwyższenia prowadzenia.

33
20
15
21
18
47'

Nastasić przerwał podanie Lewandowskiego do Rodrigueza.

6
4
3
7
15
46'

Początek drugiej połowy.

17
18
4
6
4
46'
ZMIANA
45'

Bardzo nieudany strzał z 30 metrów Bentaleba.

24
13
12
14
13
43'

Błąd Kimmicha w polu karnym. Schalke będzie miało rzut rożny.

13
11
12
15
25
42'

Groźne dośrodkowanie Kimmicha, ale dobrze interweniował bramkarz Schalke.

12
10
8
6
10
39'

Spokojniejszy fragment meczu. Bayern ma przewagę, Schalke stara się przerywać ataki rywali.

18
12
5
4
5
37'

Ulreich źle wybił piłkę. Od autu zaczną gospodarze. Trener Schalke motywuje swoich podopiecznych do lepszej gry.

8
9
9
16
25
34'

Bayern uspokoił sytuację i znów częściej jest przy piłce. Bawarczycy spokojnie rozgrywają swoje akcje.

32
13
3
5
7
31'

Mogło być 1:2! Piłkę z linii bramkowej wybił jednak Javi Martinez i zrehabilitował się za poprzednie błędy.

36
16
14
11
11
31'

Schalke stara się odrobić straty. Gospodarze rzucili się do ataków, ale dobrze gra obrona Bayernu.

27
16
5
7
11
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Corentin Tolisso. Świetne podanie Tolisso do Rodrigueza, a ten z zimną krwią zakończył akcję skutecznym uderzeniem.

244
91
31
21
21
27'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez gości, ale nie była to dobra decyzja. Bayern stracił piłkę.

21
15
17
17
35
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Polak w swoim stylu pewnie egzekwował rzut karny. 1:0 dla Bayernu!

622
285
58
32
54
23'

Rzut karny dla Bayernu! Po podaniu Jamesa Rodrigueza piłkę ręką dotknął Naldo. Sędzia tego nie zauważył, ale po analizie zapisu wideo wskazał na jedenasty metr.

121
48
19
13
23
22'

Piłka w siatce Bayernu, ale akcja wcześniej została przerwana z powodu spalonego. Wcześniej koszmarny błąd popełnił Javi Martinez.

26
15
22
22
38
21'

Coman uporał się z obrońcami rywali, ale nie zdołał celnie odegrać do Lewandowskiego. Piłkę wybił obrońca Schalke.

15
2
2
4
15
18'

Błąd Ulreicha, który po prostym dośrodkowaniu nie złapał piłki. Chwilę później zdołał wybić piłkę.

18
4
5
11
12
15'

Schalke przetrwało napór Bayernu i teraz zaczyna radzić sobie coraz śmielej.

12
7
8
11
24
12'

Ryzykowne podanie Jamesa Rodrigueza we własnym polu karnym. W ostatniej chwili piłkę zdołał wybić Suele. Gdyby nie on, to Schalke miałoby stuprocentową sytuację.

16
4
18
13
22
10'

Kolejna groźna akcja Bayernu. Strzał Muellera obronił Faehrmann.

28
12
5
8
13
9'

Schalke się broni. Lewandowski w polu karnym niedokładnie odegrał do Tolisso.

13
8
6
7
30
8'

Dobry strzał Rudego, ale jeszcze lepsza interwencja Faehrmanna.

12
4
2
9
9
7'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Bayern. Piłkę przejęli gospodarze.

14
5
4
7
21
7'

Interwencja Naldo mogła skończyć się golem samobójczym. Bayern ma rzut rożny.

15
8
3
3
6
6'

Suele uprzedził rywala i zatrzymał akcję Schalke.

16
6
2
6
6
4'

Caligiuri minął Rafinhę, ale w polu karnym nie zdołał dokładnie podać do klubowego kolegi.

14
6
5
8
6
3'

Spokojny początek meczu. Częściej przy piłce utrzymuje się Bayern.