Eintracht Frankfurt
41' Mijat Gacinović 64' Sebastien Haller 68' Marius Wolf
Borussia Dortmund
18' Nuri Sahin 45' Julian Weigl 57' Maximilian Philipp 63' Roman Burki 90' Marc Bartra
2:2

Koniec. Po świetniej drugiej połowie Eintracht zremisował z Borussią 2:2. Gospodarze przegrywali już 0:2, ale w kilka minut wrócili do gry i zdobyli cenny punkt.

Doliczone 3 miuty.

Żółtą kartkę otrzymał Marc Bartra.

NIE-BY-WA-ŁE! To musiał być gol dla Borussii! Szybki wypad gości, piłka po przebitce w polu karnym trafiła pod nogi Sahina , który z kilku metrów trafił w interweniującegp na linii bramkowej Hasebe.

Jadon Sancho łatwo powstrzymany na lewym skrzydle.

Christian Pulisić zdołał dopaść do piłki przed linią końcową, lecz dośrodkowanie pewnie wyłapał Hradecky.

Bliżej wyjścia na prowadzenie jest Eintracht Frankfurt. Borussia zaskoczona takim obrotem spraw.

Eintracht. Schodzi: Marius Wolf. Wchodzi: Taleb Tawatha.

W ostatnich momentach gra oddaliła się nieco od bramek obu drużyn.

Mijat Gacinović główkował z kilku metrów, lecz w środek bramki i Burki złapał piłkę.

Gol! Strzelił Marius Wolf. Asystował mu Mijat Gacinović. Niesamowite! Gospodarze w kilka minut odrobili straty! Wolf dostał dobre podanie w pole karne i pewnym uderzeniem pokonał Burkiego.

W drugiej połowie oglądamy typowo radosny futbol. Obie drużyny atakują, zapominając o obronie.

Gol! Strzelił Sebastien Haller. Napastnik Eintrachtu pewnie pokonuje winowajcę rzutu karnego.

A przewinił Roman Burki.

Gospodarze zaraz mogą wrócić do gry! Wywalczyli rzut karny!

Eintracht. Schodzi: Marco Russ. Wchodzi: Branimir Hrgota.

Borussia. Schodzi: Julian Weigl. Wchodzi: Dan-Axel Zagadou.

Borussia. Schodzi: Gonzalo Castro. Wchodzi: Shinji Kagawa.

Gol! Strzelił Maximilian Philipp. Asystował mu Mario Goetze. Ta wymiana ciosów musiała się tak skończyć! Prostopadłe podanie do Philippa, który strzałem po długim słupku podwyższa prowadzenie gości.

Maximilian Philipp z lewej strony płasko zagrał wzdłuż bramki, do piłki na wślizgu szedł Pierre-Emerick Aubameyang, ale nie zdołał przeciąć tego podania.

Chcieli teraz ładnie pograć w polu karnym Borussii gospodarze. Haller nie dał jednak rady Suboticiowi.

Niezwykle mocne otwarcie drugiej odsłony. Jedni i drudzy atakują z ogromną mocą, a gra przenosi się błyskawicznie z jednego pod drugie pole karne.

Pierre-Emerick Aubameyang mknął na bramkę gospodarzy, lecz ostatecznie trafił piłką w golkipera.

Burki interwencją przed polem karnym uprzedził Hallera i uchronił Borussię.

Mario Goetze wyłożył piłkę jak na tacy do Pierrea-Emericka Aubameyanga, który kompletnie niatakowany fatalnie przestrzelił z kilku metrów.

Kevin-Prince Boateng bardzo mocno przymierzył z ponad 25 metrów, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Maximilian Philipp szukał bramki strzałem sprzed pola karnego, lecz Hradecky nie dał się zaskoczyć.

Subotić blokuje Rebicia i ratuje swój zespół przed stratą gola.

Carlos Salcedo uderzył z 20. metra wprost w ręce Burkiego.

Gramy dalej.

Do przerwy Borussia prowadzi 1:0.

Fatalne wykonanie stałego fragmentu przez Jetro Willemsa.

Doliczone 2 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Julian Weigl, który sfaulował Rebicia prawie na linii pola karnego.

Pierre-Emerick Aubameyang posyła piłkę obok słupka strzałem z okolic jedenastego metra.

Dośrodkowanie Sahina odbija Hradecky.

Żółtą kartkę otrzymał Mijat Gacinović. Będzie dobra okazja dla gości do wrzucenia piłki w pole karne z rzutu wolnego.

Borussia Dortmund zdołała odsunąć grę od własnego pola karnego.

Eintracht. Schodzi: Timothy Chandler. Wchodzi: Carlos Salcedo. Chandler z pomocą lekarzy opuszcza plac gry. Zapowiada się na długą przerwę w grze.

Timothy Chandler zwija się z bólu na boisku.

Wolf uderza obok słupka z obrębu pola karnego.

Po raz kolejny Ante Rebić mógł trafić do siatki, lecz stojąc oko w oko z Burkim za daleko wypuścił sobie piłkę.

Marius Wolf powinien był wyrównać. Zawodnik Eintrachtu doszedł do bardzo dobrej pozycji i chciał szybko strzelać. Trafił jedynie w wychodzącego z linii Burkiego. Można było zdecydowanie lepiej wykończyć tę akcję.

Subotić świetnie zatrzymał Hallera, który był blisko wyjścia sam na sam z bramkarzem.

Christian Pulisić atakował prawym skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Przeciągnął jednak to zagranie.

Na spalonym Sebastien Haller.

Nieporozumienie w szeregach Borussii zakończyło się stratą piłki w dobrej sytuacji pod polem karnym rywala.

Ante Rebić uderzył z dystansu, ale nie zagroził bramce Burkiego.

Gospodarze po stracie gola nie potrafią przedrzeć się pod pole karne Borussii.

Gol! Strzelił Nuri Sahin. Asystował mu Marc Bartra. Obrońca gości próbował strzelać, ale wyszło podanie do Sahina, który urwał się obrońcy i z kilku metrów otworzył wynik spotkania.

Rebić tym razem był bliski wyjścia prawidłowo na pozycję, jednak Bartra świetnie wygarnął mu piłkę.

Ante Rebić wpakował piłkę do siatki, lecz znajdował się na spalonym i gol nie został uznany.

Marc Bartra przedzierał się z prawej strony, ale został świetnie przyblokowany przez Willemsa.