Iver Fossum z dystansu, ale mocny strzał minął bramkę!

1
5
3
77'

Lewandowski sam na sam z bramkarzem, ale po raz kolejny broni Philipp Tschauner!

18
11
11
19
59
75'

Coman do nadbiegającego Lewandowskiego, ale Polak z pięciu metrów nie trafił w bramkę.

9
10
9
17
53
72'

Wciąż w ataku Bayern. Gospodarze nie chcą pozwolić gościom na zbliżenie się pod własne pole karne.

18
12
4
3
5
68'
67'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Thomas Mueller. Z prawej strony dośrodkował Mueller, piłkę pięknie zgasił w polu karnym Coman i po chwili z narożnika pola bramkowego potężnie uderzył pod poprzeczkę! 2:1!

83
42
15
11
14
63'

Dośrodkowanie z lewej strony, strzał potylicą Corentina Tolisso  na róg wybił bramkarz!

18
3
5
8
10
62'

Mueller w polu karnym do Lewandowskiego, ale zbyt mocno dogrywał i Polak do piłki nie doszedł.

12
11
11
17
18
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Mueller.

17
8
11
21
18
58'
56'

Odpowiedź gości. Sven Ulreich z problemami złapał strzał Klausa.

24
13
6
8
2
55'

Strzał z pola karnego Vidala odbił się od obrońcy. Wydawało się, że piłka wpadnie do siatki, ale zdołał ją przejąć obrońca.

9
4
10
7
7
54'

Znowu uderzył James Rodriguez, piłka odbiła się od górnej części poprzeczki!

19
9
18
4
11
53'

Indywidualna akcja Comana zakończona płaskim uderzeniem z pola karnego w nogi bramkarza. A mógł podawać Lewandowskiemu...

5
5
3
14
9
51'

Kolejny strzał oddał James Rodriguez, piłka przeszła tuż obok okienka bramki Hannoveru.

11
5
12
4
3
50'

Piłka spadła pod nogi Jamesa, ale obrońcom gości udało się naprawić błąd.

8
3
5
6
48'

Póki co sporo niedokładności z obu stron. Przed momentem kontra Bayernu, ale piłka nie doszła do Lewandowskiego.

5
4
2
4
11
46'

Gramy po przerwie.

19
4
1
1
3
46'
45+2'

Mocno, płaski strzał sprzed pola karnego oddał Rafinha, obok słupka.

11
8
3
4
5
45+1'

Strzał Muellera instynktownie odbił bramkarz.

15
10
5
6
10
45'

Sędzie doliczył 2 minuty.

14
6
6
4
4
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Julian Korb.

Hannover 96
17
8
2
2
43'

Robert Lewandowski wścieka się na sędziego. Polak jednak racji nie ma.

21
26
15
14
31
41'

I znowu sędzia w roli głównej. Coman dogonił piłkę w boisku, arbiter uznał inaczej.

12
5
4
3
21
40'

Dogranie Comana, piłka po głowie obrońcy wyszła na róg tuż obok słupka, a sędzia... przyznał futbolówkę gościom.

8
5
2
3
17
37'

Podanie do Lewandowskiego, ale siwowłosy "Lewy" na spalonym.

12
11
6
10
28
35'

Gol! Strzelił Charlison Benschop. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Benschop uprzedził Lewandowskiego i głową z pięciu metrów wbił piłkę do bramki! 1:1!

24
22
16
29
62
34'

Niclas Fuellkrug z dystansu, bramkarz na róg! Było groźnie.

6
6
3
2
8
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marvin Bakalorz.

18
5
1
4
2
32'

Javi Martinez do Muellera, a ten w sytuacji sam na sam obok bramki! Po rękach bramkarza, ale sędzia wskazał na wznowienie gry od bramki.

4
2
8
3
4
30'

Dla tych, którzy się zagubili: jest 1:0. Sędzia i VAR roznieśli wszystko, łącznie z nami.

27
16
7
4
7
28'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Niclas Fuellkrug! Powtórzony strzał odbił bramkarz, a dobitka do pustej bramki była niecelna! Nieprawdopodobne!

49
36
24
10
14
27'

Co tam się dzieje. Piłka w bramce Bayernu, ale arbiter nakazał powtórkę!

15
22
25
7
13
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sven Ulreich.

6
6
5
5
15
26'

Rzut karny dla gości! Faul bramkarza i sędzia nie miał wątpliwości!

8
11
5
5
13
24'

Lewandowski do bramki po podaniu Muellera, ale arbiter po minucie gola nie uznał. Sędzia stwierdził, że był spalony!

8
11
7
16
72
21'

Z pola karnego płaski strzał oddał Rafinha. Bramkarz na posterunku.

12
5
5
7
11
20'

Po stracie bramki ożywili się goście, ale wciąż nie potrafią poważniej zagrozić Bayernowi.

13
17
6
7
5
17'

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Thomas Mueller. Mueller dośrodkował z prawej strony, Vidal uderzył głową i piłka znalazła się w bramce. Starał się ją jeszcze trącić Lewandowski, ale nie trafił w futbolówkę. 1:0!

105
54
20
9
14
15'

Kontra Hannoveru, ale po raz kolejny gościom zabrakło zdecydowania.

12
9
4
3
6
13'

Prostopadłe podanie do Muellera, ten w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza!

9
9
11
12
16
10'

Pierwsze wyjście gości, ale w decydującym momencie zabrakło dokładności.

7
10
4
3
8
8'

Płaski strzał Vodala sprzed pola karnego i piłka odbiła się od słupka bramki gości!

11
10
13
14
12
7'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Thomas Mueller, ale trafił w Jamesa Rodrigueza.

10
8
6
6
7
5'

Mocny, ale niecelny strzał Lewandowskiego. Piłka przeleciała wysoko ponad bramką.

10
10
12
13
15
4'

Martinez dogrywał z prawej strony, strzał Vidala z pola karnego zdołał odbić golkiper.