2
1
3
89'

Dobrze z pola karnego dogrywał Wagner. Do piłki miał szansę dojść Ribery, ale uprzedził go obrońca.

5
4
7
3
7
88'

Czwarty gola dla Bayernu zakończył emocje. Werder jeszcze się stara, ale piłkarze gości już nie wierzą w powodzenie akcji.

10
7
5
4
4
84'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu James Rodriguez. Rodriguez kapitalnie dograł do Muellera, a ten z pierwszej piłki obok bramkarza trafił na 4:2!

74
38
8
8
12
80'
80'

Werder walczy o remis! Sprzed pola karnego uderzył Zlatko Junuzović, Ulreich kapitalnie interweniował!

8
6
2
4
5
77'
26
12
16
30
65
76'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller. Mueller dośrodkował z prawej strony, a kapitalnym strzałem głową na 3:2 trafił Lewandowski!

257
117
29
9
17
74'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Niklas Suele. Dośrodkowanie z rogu, piłkę trącił głową Delaney. Futbolówka odbiła się od klatki piersiowej Suele i wpadła do bramki! 2:2!

Bayern Monachium
22
17
26
44
83
74'

Niepewnie na przedpolu zagrał Ulreich. W efekcie będzie korner dla Werderu.

9
4
7
8
10
72'

Werder. Schodzi: Jerome Gondorf. Wchodzi: Florian Kainz.

8
4
6
4
4
69'

Strzał Lewandowskiego odbił Pavlenka, poprawkę Ribery'ego zablokował obrońca.

7
5
7
7
13
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Philipp Bargfrede.

15
5
5
3
3
65'

Po rogu uderzał Theo Gebre Selassie, ale metr ponad bramką.

5
3
3
2
4
65'

Dość lekki strzał Kruse, piłki złapać nie potrafił bramkarz. Będzie korner.

8
5
2
8
7
63'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu James Rodriguez. Rodriguez dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki doszedł Lewandowski i strzałem głową z sześciu metrów trafił na 2:1!

296
147
27
13
21
62'

Uderzenie Vidala z pola karnego świetnie obronił Pavlenka. Poprawka Boatenga była niecelna.

8
4
1
3
4
58'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Kingsley Coman.

19
10
8
6
8
58'

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Arturo Vidal.

10
7
2
3
2
57'

Uderzał Lewandowski, ale nie trafił. Dodatkowo sędzia przerwał grę.

8
3
4
6
5
56'

Techniczny strzał Gondorfa. Piłka przelobowała bramkarza, ale przeleciała ponad poprzeczką.

5
3
2
2
4
54'

Podobny obraz jak w pierwszej części. Bayern częściej przy piłce, Werder szans stara się szukać w kontrach.

7
2
3
3
2
52'

Theo Gebre Selassie w walce o piłkę łokciem w głowę uderzył Lewandowskiego. Polak przez moment dochodził do siebie.

6
4
7
8
29
50'

Kontra Bayernu, dośrodkował Mueller, piłkę przejął Robben, ale źle uderzył.

6
2
3
3
5
47'

Lewą stroną szarżował Ribery, ale źle dogrywał. Obrońca uprzedził Lewandowskiego.

5
2
10
3
7
46'

Gramy po przerwie.

7
1
46'
Robert Lewandowski zdobędzie po przerwie gola?
11
2
1
1
45'

Doliczona została minuta.

7
3
2
5
44'

Stracony gol podłamał gości, piłkarze Werderu zaczynają popełniać proste błędy.

4
5
2
5
41'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Jerome Boateng. Gol z... niczego. Dalekie dogranie Boatenga do Muellera, ten przyjął piłkę i z siedmiu metrów uderzył obok bramkarza. 1:1!

55
29
7
2
8
38'

Werder radzi sobie coraz śmielej. Bayern przestał gościć w polu karnym rywala.

8
3
3
8
4
36'

Bauer dośrodkował z prawej strony, Boateng wybił piłkę na róg.

5
5
1
1
33'

Coraz groźniej w polu karnym gości. Werder broni się jednak z dużym szczęściem.

5
2
1
1
6
32'

Joshua Kimmich przewrócił się w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

2
4
2
1
7
29'

Bayern stara się ponownie grać szybciej, ale gospodarze wciąż mają problemy z rozbiciem defensywy Werderu.

3
2
3
3
5
26'

Delaney uderzył sprzed pola karnego, bramkarz dość pewnie interweniował.

4
6
3
4
5
25'

Gol! Strzelił Jerome Gondorf. Asystował mu Max Kruse. No i podziało się! Werder objął prowadzenie. Kruse prostopadle podał do Gondorfa, a ten trącił piłkę obok Ulreicha. Futbolówka wtoczyła się do siatki Bayernu!

29
20
19
28
49
23'

Po dośrodkowaniu z rogu Sven Ulreich wybił piłkę przed pole karne skąd metr obok bramki uderzył Zlatko Junuzović.

7
4
5
3
7
22'

Werder sporadycznie przedostaje się pod bramkę Bayernu. Próby gości wyglądają jednak konkretnie i pachną golem.

4
4
3
3
2
18'

Wciąż przeważa Bayern, ale gospodarze nie potrafią stworzyć sobie dogodnej okazji do objęcia prowadzenia.

5
3
6
7
7
14'

Bayern przyspieszył grę. Pod bramką gości coraz groźniej. Głową uderzał Lewandowski, ale wysoko ponad bramką.

10
4
8
7
12
12'

Szybka akcja gości, uderzał Franck Ribery, ale wprost w bramkarza.

4
3
4
6
11
10'

Kombinacyjna akcja Bayernu przed polem karnym. Sędzia przerwał grę, Polak na spalonym.

8
5
5
8
12
7'

Dośrodkowanie z lewej strony, głową uderzał Max Kruse i trafił w słupek! To mógł być zaskakujący początek meczu!

12
8
9
8
12
6'

Po dośrodkowaniu rzutu wolnego głową starał się uderzać Lewandowski, ale zabrakło mu centymetrów, aby dobrze strzelić.

14
6
16
6
8
5'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Bauer. Słuszna decyzja arbitra.

Werder Brema
17
9
3
4
5
5'

Ribery biegł z piłką lewą stroną, wycofał do Jamesa Rodrigueza, ale podał dość niedokładnie.

5
4
6
6
8
3'

Gra toczy się w środku pola.  Spokojne tempo w pierwszych minutach.