6
4
10
90'

Gol! Strzelił Sandro Wagner. Asystował mu Rafinha. Akcja rezerwowych. Rafinha zagrał piłkę wzdłuż bramki, a Wagner z najbliższej odległości trafił do siatki.

Bayern Monachium
87
40
10
7
11
88'

Końcówka meczu bez większych emocji. Bayern kontroluje sytuację na boisku.

17
10
2
2
2
85'

Bayern. Schodzi: Joshua Kimmich. Wchodzi: Sandro Wagner.

26
12
13
2
7
84'

Coman odegrał do Rudego, ale jego uderzenie z dwudziestu metrów było niecelne.

7
5
5
5
9
81'

Kramarić strzelił z dystansu prosto w Ulreicha.

10
6
5
5
5
80'

Bayern kontroluje przebieg spotkania. Hoffenheim w ostatnich minutach stara się zrobić zamieszanie w ofensywie, ale nie stwarza zagrożenia.

9
4
4
4
4
77'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Rafinha.

30
10
6
8
9
76'

Dośrodkowanie Kimmicha w kierunku Muellera. Piłkę przejął Baumann.

7
5
6
8
16
75'

Złe podanie Vidala do Lewandowskiego i strata Bayernu.

7
5
6
8
23
74'

Indywidualna akcja Robbena zakończona stratą.

9
4
2
4
18
72'

Boateng zatrzymał akcję Utha i wybił piłkę na rzut rożny.

18
6
1
2
2
68'

Groźny strzał Comana, ale Baumman pewnie chwycił piłkę.

24
11
7
6
6
66'

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Arjen Robben. Przydała się technologia goal-line. Po dośrodkowaniu Robbena głową uderzył Vidal. Z bramki wybił piłkę obrońca Hoffenheim, ale futbolówka przekroczyła już linię. 4:2.

100
35
10
9
9
64'
35
13
3
4
10
63'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Robert Lewandowski. Tolisso utrzymał piłkę w boisko i odegrał do Lewandowskiego, ten podał do Comana, który strzałem po długim rogu wyprowadził Bayern na prowadzenie.

160
59
12
8
13
60'

Bayern nie zwalnia tempa. Gol dla gospoadrzy wydaje się być kwestią czasu.

19
1
2
2
2
58'

Hoffenheim. Schodzi: Lukas Rupp. Wchodzi: Nadiem Amiri.

12
5
6
6
4
57'

Vogt sfaulował Lewandowskiego, ale zakończyło się na słownym upomnieniu dla gracza gości.

6
3
9
6
22
54'

Z woleja niegroźnie uderzył Vidal.

9
6
7
3
5
53'

Alaba dał się ograć we własnym polu karnym. Akcja jednak przerwana, gdyż Gnabry zagrał piłkę ręką.

12
3
5
4
4
51'

Lewandowskiemu niewiele zabrakło, by strącic piłkę i sprawić zagrożenie pod bramką przeciwnika.

23
7
12
11
10
49'

Bayern od początku drugiej połowy przeważa. Goście ograniczają się do defensywy.

12
3
2
3
4
46'

Początek drugiej połowy.

16
3
1
2
3
46'
45+1'

Lewandowski w polu karnym sfaulowanym rywala i od rzutu wolnego rozpoczął Baumann.

12
8
9
6
6
45'

Sędzia doliczył minutę.

13
2
1
3
4
45'

Indywidualna akcja Lewandowskiego zakończona niecelnym strzałem.

11
1
5
11
10
44'

Dalekie podanie do Lewandowskiego. Strzał Polaka został zablokowany.

6
2
4
8
17
44'

Coman dośrodkował w pole karne, ale piłkę chwycił Baumann.

9
2
3
4
5
42'

Tym razem kompletnie nieudany strzał Alaby z dystansu.

5
1
5
4
12
38'

Alaba był blisko zdobycia gola. Reprezentant Austrii strzelił tuż obok słupka.

17
3
8
5
7
37'

Suele zatrzymał akcję Utha. Od bramki zaczął Ulreich.

17
5
3
2
4
34'

Żółtą kartkę za faul na Kimmichu otrzymał Benjamin Huebner.

TSG 1899 Hoffenheim
26
9
6
4
5
34'

Groźna akcja Bayernu, ale Robben był na spalonym.

18
4
6
8
12
33'

Spokojniejszy fragment spotkania. Bayern utrzymuje się częściej przy piłce.

20
5
3
2
7
30'

Tym razem Gnabry na spalonym.

19
14
7
6
9
29'

Akcja Bayernu przerwana. Lewandowski był na spalonym.

8
7
7
8
24
27'

Nieudany strzał Alaby z rzutu wolnego z trzydziestu metrów. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

8
3
7
8
15
25'

Gol! Strzelił Jerome Boateng. Asystował mu Arjen Robben. Co za odpowiedź Bayernu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Robbena piłkę głową uderzył Boateng i pokonał Baumanna. Kibice na Allianz Arenie odetchnęli z ulgą.

134
62
18
11
17
24'

Centra Comana w pole karne. Bayern wywalczył rzut rożny.

24
8
2
4
5
22'

Żółtą kartkę za faul na Comanie otrzymał Ermin Bicakcić.

25
15
8
8
6
21'

Spiker uznał jednak, że gola zdobył Kimmich i to jego fetowali kibice. Powtórki nie pozostawiają wątpliwości. Lewandowski trącił piłkę.

29
11
13
9
20
20'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich. Tego potrzebowali gospodarze. Po wejściu Comana w pole karne piłka trafiła do Kimmicha. Ten strzelił z szesnastu metrów, piłkę tuż przed Baumannem trącił Lewandowski i zmylił bramkarza. To jego osiemnasty gol w tym sezonie.

3
20'

Fatalne dośrodkowanie Kimmicha w pole karne. Podał prosto w ręce Baumanna.

10
4
3
5
7
18'

Bayern póki co jest bezradny. Gospodarze starają się w swoim stylu rozgrywać akcje, ale przerywają je obrońcy rywali.

3
1
1
2
3
16'

Baumann wyszedł z bramki i na szesnastym metrze uprzedził Lewandowskiego.

11
3
3
3
4
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego sfaulowany w polu karnym został Vidal. Gospodarze zaczęli od rzutu wolnego.

10
6
3
5
3
15'

Gnabry w polu karnym odegrał do Zubera. Ten wywalczył rzut rożny.

9
3
1
3
5
13'

Gnabry to zawodnik, który został latem wypożyczony na rok z Bayernu do Hoffenheim. Po takim meczu w Monachium mogą żałować tej decyzji.

8
3
1
2
4
12'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Ależ początek gości! Boateng zablokował strzał Ruppa. Piłka trafiła jednak do Gnabry'ego, który huknął z dwudziestu metrów. Ulreich oprowadził piłkę wzrokiem, a ta wpadła do siatki. 2:0 dla Hoffenheim!

33
19
19
25
70
11'

Hoffenheim skupia się na defensywie i stara się odpowiadać kontrami. Bayern czeka trudne zadanie.

8
3
3
5
6
9'

Akcja Hoffenheim przerwana. Na spalonym był Gnabry.

13
8
7
5
6
8'

Lewandowski wyłożył piłkę do Robbena, ale ten uderzył nad poprzeczką.

20
6
5
3
10
5'

Co za początek spotkania! Bayern szybko rzucił się do odrabiania strat.

15
18
5
5
6
3'

Gol! Strzelił Mark Uth. Po odbiciu piłki przez Ulreicha do pustej bramki strzelił Uth. Zaspała w tym przypadku defensywa Bayernu.

38
24
21
36
77
3'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Serge Gnabry! Ulreich obronił jego strzał w lewy róg.

53
25
10
8
9
2'

Rzut karny dla gości! Kimmich w polu karnym popchnął Gnabry'ego.

10
5
7
8
14
1'

Groźny strzał Alaby z szesnastu metrów. Bramkarz gości bez problemu złapał piłkę.