Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Kingsley Coman.

4
1
3
79'

Strzał Rodrigueza na raty złapał bramkarz. Trzeci gol dla Bayernu wisi na włosku.

4
14
3
4
3
78'

Ribery do Lewandowskiego, ale snajper został zablokowany w momencie uderzenia.

9
4
1
4
22
77'

Podanie do Lewandowskiego, ale Polak na minimalnym spalonym.

6
1
2
6
20
76'

Żółtą kartkę za brzydki faul otrzymał Jerome Boateng.

Bayern Monachium
6
2
2
3
11
74'

Robin Quaison uderzył w kierunku dalszego słupka, do szczęścia zabrakło niewiele.

2
2
4
1
3
73'

Mainz. Schodzi: Gerrit Holtmann. Wchodzi: Emil Berggreen.

70'

Thomas Mueller sam na sam z bramkarzem, ale napastnik spartaczył okazję!

7
8
7
4
26
70'

Bayern. Schodzi: Sebastian Rudy. Wchodzi: David Alaba.

13
2
1
2
3
68'

Dogranie do Muellera, ale ten na metrowym spalonym.

4
1
4
7
67'

Bayern szanuje siły i czeka na błędy rywala. Mainz już chyba nie wierzy w dobry wynik.

6
2
2
2
2
63'
118
58
4
7
17
62'

Po rzucie rożnym trzech zawodników Mainz nie potrafiło wbić piłkę do siatki z dwóch metrów. W końcu Hummels wybił ją na aut.

1
1
2
5
57'

Mainz. Schodzi: Alexandru Maxim. Wchodzi: Suat Serdar.

1
56'

Muto mógł się znaleźć sam naprzeciwko bramkarza, ale szybszy Urleich. Po chwili Japończyk uderzył płasko, ale zbyt słabo.

2
1
2
1
2
53'

Kontra Bayernu, Ribery minął bramkarza i... skończyło mu się boisko.

7
6
3
3
3
52'

Po błędzie Ulreicha gospodarze rozegrali piłkę i bramkarz uratował Bayern po strzale Quasiona. Kapitalna parada!

8
4
3
3
2
51'

Znowu potworne zamieszanie w polu karnym Mainz. Strzał odbił bramkarz, a Wagner nie potrafił dobić piłki z dwóch metrów.

7
4
5
4
4
50'

Tolisso w przeciągu kilku sekund zmarnował dwie sytuacje. W obu pomocnik został zablokowany. Bayern zaczyna się bawić z rywalem.

4
2
2
4
2
48'

Prostopadłe dogranie do Wagnera, ale jego mocny strzał świetny obronił bramkarz.

9
3
2
3
3
46'

Mainz. Schodzi: Levin Oztunali. Wchodzi: Robin Quaison.

3
1
1
2
2
46'

Wracamy do meczu.

8
4
2
3
3
45'

Jeszcze minuta gry przed nami.

15
5
3
3
3
44'

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Corentin Tolisso. Tolisso w stylu Rodrigueza do... Rodrigueza, a ten przyjął piłkę i z kilku metrów trafił na 0:2!

71
26
8
6
7
44'

Wagner do Muellera, ale piłka nie znalazła się w bramce. Po bilardzie przejął ją obrońca.

4
4
9
4
3
43'

Na boisku  w dość nieudolnym ataku goście, a tymczasem w niedzielę na południu Polski zapowiadane są śnieżyce.

6
8
2
1
3
41'

Żółtą kartkę otrzymał Sandro Wagner. Faulował, dyskutował i się doigrał.

10
5
2
1
6
40'

Bayern czeka na to co zrobi rywal. A ten po stracie gola stracił trochę koncepcję.

6
2
7
1
1
37'

Jean-Philippe Gbamin uderzył z rzutu wolnego. Gdyby nie siatka za bramką, wówczas budka z zapiekankami byłaby zagrożona.

3
9
6
2
3
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Rudy.

6
3
2
3
7
35'

Znowu Mudo lezy na boisku, sędzia już się nawet nie uśmiecha.

7
3
4
4
4
33'

Gol! Strzelił Franck Ribery. Nic nie zapowiadało tego gola. Po rogu obrońca wybił piłkę w okolice linii pola karnego, a stamtąd natychmiast uderzył Ribery. Futbolówka tuż przy słupku wpadła do siatki. 0:1!

78
25
11
5
7
32'

Źle rozegrali piłkę zawodnicy Mainz. Trochę dokładniej, a byłoby 1:0.

9
2
4
3
3
Robert Lewandowski wejdzie na boisko zaraz po przerwie?
10
3
1
2
2
30'

Gra toczy się w środku pola. Bayern nie kwapi się do ataku. Bardzo oszczędzają się goście.

4
3
3
2
3
27'

Gerrit Holtmann  nieszczęśliwie upadł po interwencji Hummelsa. Zawodnik gospodarzy ma problemy z barkiem.

6
3
7
2
7
26'

Bayern niby przeważa, ale nie zagraża gospodarzom, którzy wyprowadzają groźne kontry.