12
12
11
86'

Trudno powiedzieć, czy szczęśliwie, czy pechowo trafiła piłka w Roberta Lewandowskiego po uderzeniu Javiego Martineza. Być może Polak uniemożliwił zmiennikowi zdobycie gola, ponieważ odbita rykoszetem futbolówka ominęła bramkę.

14
9
9
10
21
83'

Arjen Robben zacentrował z rzutu rożnego na głowę przeciwnika. Obrońca Schalke interweniował skutecznie, ale nie zainicjował kontrataku swojego zespołu. W tej sytuacji piłka wróciła w posiadanie Bayernu Monachium.

12
5
8
5
8
81'

Bayern. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Javi Martinez.

15
7
4
7
4
80'

Na 10 minut przed końcem regulaminowego czasu starcie w polu karnym Bawarczyków. Piłka została przyznana im.

6
3
3
3
5
77'
77'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Kingsley Coman.

17
7
2
2
5
77'

Trochę się wygłupił Robert Lewandowski po podaniu z głębi pola, ale nawet najlepszym zdarza się kiks.

11
11
5
8
11
73'

Nie wpakował piłki z bliska do bramki Robert Lewandowski. Benjamin Stambouli był do końca blisko kapitana reprezentacji Polski i utrudnił zadanie do maksimum.

7
4
7
15
27
71'

Sven Ulreich interweniował po uderzeniu Breela Embolo. Bramkarz Bayernu Monachium odbił piłkę przed siebie, ale miał sytuację pod kontrolą.

8
6
2
2
2
71'

Bayern. Schodzi: Jerome Boateng. Wchodzi: Niklas Suele.

9
6
3
4
4
70'

Nie ma faulu na Robercie Lewandowskim. Reprezentant Polski był przekonany, że przeciwnik odciąga go od piłki w nieprzepisowy sposób.

6
4
4
7
10
68'

Pierwsza połowa była żywa, drużyny stwarzały więcej sytuacji podbramkowych. Po przerwie więcej napięcia, mniej radości w działaniach ofensywnych.

9
5
3
6
2
65'
62'

Bayern Monachium pozostaje na prowadzeniu, choć nie ma bezpiecznej przewagi. W ostatnich minutach jedno uderzenie oddał David Alaba, jednak kopnął piłkę za wysoko.

10
10
4
4
7
59'

Schalke. Schodzi: Max Meyer. Wchodzi: Bastian Oczipka.

11
11
6
3
3
59'

Żółtą kartkę za faul sprzed minuty otrzymał Arturo Vidal.

Bayern Monachium
9
5
5
4
12
56'

Franck Ribery próbował zdobyć gola strzałem po ziemi. Było to jednak bardziej podanie niż groźne uderzenie z półdystansu. Tym razem pewnie interweniował Ralf Faehrmann.

7
9
2
2
2
55'

Aktualnie futbolówka w posiadaniu Bayernu Monachium. Spokojne podania i próba uśpienia przyjezdnych.

7
7
7
4
3
52'

Zdenerwowali się przyjezdni po decyzji sędziego. Nic jednak nie zmienią i próbują zdobyć gola w inny sposób. Przed momentem atakowali na prawym skrzydle.

6
3
3
3
6
50'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenie rzutu karnego otrzymał Guido Burgstaller.

Schalke 04 Gelsenkirchen
8
2
2
2
3
49'

Thomas Mueller chciał spokojnie rozegrać piłkę z wykorzystaniem bocznego defensora, tymczasem Niemiec wykopał ją poza boisko. Szkolny błąd autora dotychczas ostatniego gola.

3
3
2
4
2
47'

Schalke 04 Gelsenkirchen znów musi gonić przeciwnika.

4
1
1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

6
3
2
1
1
Czy Robert Lewandowski strzeli gola po przerwie?
8
4
3
3
3
45'

Dodatkowa minuta od sędziego.

11
6
4
3
3
42'

Żółtą kartkę za niebezpieczny wślizg otrzymał James Rodriguez.

10
6
7
7
10
42'

Już trzy gole w Monachium. Dotychczas ostatnie słowo powiedział Thomas Mueller.

5
6
2
3
7
40'

Płaskie uderzenie dwa metry obok bramki Bayernu Monachium. Tylko ostrzeżenie dla Svena Ulreicha.

12
9
4
3
4
36'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Arjen Robben.

Po podaniu Holendra gola na 2:1 strzelił Thomas Mueller z ostrego kąta. Niemiec znalazł miejsce dla piłki między nogami bramkarza a słupkiem. Ralf Faehrmann powinien temu zapobiec i ustawić się lepiej. Nie popisał się golkiper Schalke 04 Gelsenkirchen.

92
47
11
11
12
34'

Robert Lewandowski próbował zdobyć gola po podaniu z lewego skrzydła. Niezła próba, ale podobnie jak kilka minut wcześniej potrzeba było trochę mniej siły, a więcej dokładności.

18
9
4
4
5
32'

Nie będzie Bayernowi Monachium łatwo o zwycięstwo. Sytuacja wróciła do stanu wejściowego i lider musi organizować się do ataku.

7
5
2
3
2
29'

Gol! Strzelił Franco Di Santo. Asystował mu Leon Goretzka.

Nie trafił Robert Lewandowski, trafili przeciwnicy. Konkretnie Franco Di Santo z półdystansu. Nietypową asystę zanotował Leon Goretzka, który próbował oddać strzał nożycami, ale piłka przeturlała się po jego stopie do autora gola.

28
11
18
22
73
28'

Nie zabrakło dużo precyzji Robertowi Lewandowskiemu. Właśnie Polak otworzył wynik tego spotkania i poluje na drugiego gola.

25
14
8
4
4
27'

Joshua Kimmich zatrzymany na prawym skrzydle. Bayern Monachium pzostał jednak na obrzeżach pola karnego przeciwnika, a Robert Lewandowski oddał uderzenie blisko spojenia słupka z poprzeczką!

11
12
4
5
3
23'

Próbowali skontrować zawodnicy w białych koszulkach, ale zabrakło im pomysłu na ostatnie podanie. Zaczęli więc atak od początku i ich płaskie dośrodkowanie zatrzymał Arturo Vidal.

10
10
5
5
5
20'

W ostatnich minutach Bawarczycy mieli jedną szansę na podwojenie przewagi. David Alaba strzelił zza pola karnego, ale nie ominął bramkarza Schalke.

7
8
6
4
9
19'

W posiadaniu piłki przyjezdni. Bayern Monachium czeka na moment, w którym Schalke 04 Gelsenkirchen odsłoni się i ponownie otworzy wrota do własnej bramki.

17
8
3
2
2
17'

Żółtą kartkę za, zdaniem sędziego, brutalny wślizg otrzymał Max Meyer.

23
9
5
2
4
14'

Dostali kubeł lodu na głowy piłkarze Schalke 04 Gelsenkirchen. Chcieli atakować, zagrać odważnie, a po pierwszej akcji Bayernu Monachium przegrywają.

20
14
2
3
6
12'

Ralf Faehrmann rzucił się pod nogi Roberta Lewandowskiego i interweniował skutecznie po podaniu w pole karne Schalke 04 Gelsenkirchen.

11
9
4
8
19
10'

Lewy strzela zawsze! Potwierdzamy.

50
24
5
4
4
8'

Mogli odpowiedzieć przyjezdni na trafienie Roberta Lewandowskiego. Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przeturlała się przez pole bramkowe Bayernu Monachium, a na koniec jeszcze otarła o słupek.

20
11
10
14
14
6'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Nie trzeba było długo czekać na gola napastnika Bayernu Monachium! Polak zainicjował i zakończył akcję bramkową. Po podaniu od Polaka strzał z dystansu oddał Thomas Mueller. Uderzenie Niemca zatrzymał Ralf Faehrmann, ale Lewandowski znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie, żeby dobić futbolówkę do siatki.

337
150
28
18
23
4'

Dostał ostrzeżenie Bayern Monachium i próbuje przenieść grę na połowę przeciwnika. Tam Naldo zatrzymał Francka Ribery'ego faulem i sędzia przyznał drużynie Roberta Lewandowskiego stały fragment.

16
15
5
5
7
2'

Mocne i niebezpieczne otwarcie Schalke 04 GelsenkirchenBreel Embolo mierzył z półdystansu i musiał wykazać się w bramce gospodarzy Sven Ulreich. Jeszcze dobitka, po której piłka przeleciała nad poprzeczką.

12
8
5
4
8
2'

Gospodarze na czerwono, natomiast jedenastka z Gelsenkirchen w białych koszulkach oraz niebieskich spodenkach.

17:32

Schalke 04 Gelsenkirchen spróbuje sprawić w Monachium niespodziankę.

9
6
3
3
7
17:32

Przygotowania Bayernu Monachium w wesołej atmosferze.

14
10
4
5
4
17:32

Drużyna Roberta Lewandowskiego ma za sobą pasmo 13 zwycięstw i nadal jest głodna wygrywania. W poprzednim spotkaniu pucharowym rozbiła 6:0 Paderborn. Tydzień temu w Bundzelidze mistz Niemiec pokonał 2:0 Mainz dzięki trafieniom Francka Ribery'ego i Jamesa Rodrigueza.

12
15
3
3
3
17:32

Pojedynek lidera Bayernu Monachium z walczącymi o powrót do Ligi Mistrzów piłkarzami Schalke 04 Gelsenkirchen jest głównym wydarzeniem dnia w Bundeslidze. Bawarczycy nie przegrali z tym przeciwnikiem od 2011 roku.