17
11
16
90+1'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Lewandowski przy słupku, bramkarzowi niewiele brakowało do obrony piłki. Jednak jest 1:2!

501
232
63
28
33
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gianluca Itter.

9
90'

Drugi rzut karny dla Bayernu! Faulowany był Robben.

78
48
16
9
9
89'

"Umarli" wstali, zwaśnieni pogodzili się. Jest pięknie i miło.

44
40
18
10
15
88'

Dwóch zawodników gospodarzy leży na boisku i zwija się z bólu. Pozostali wymieniają się "uprzejmościami" z graczami Bayernu.

19
32
17
12
15
87'

Robben uderzył sprzed pola karnego, ale źle trafił w piłkę i przestrzelił.

10
11
9
15
36
86'

Bayern szuka zwycięskiego gola. Mueller do Robbena, ale ten został zablokowany.

17
14
11
19
24
84'
27
22
15
17
21
83'

Póki co Robert Lewandowski jest pozbawiony podań. Rywale wciąż starają się oddalić grę od pola karnego.

19
17
11
23
53
Robert Lewandowski zdobędzie w meczu gola?
42
17
9
6
7
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maximilian Arnold.

30
14
7
7
15
79'
176
102
26
12
19
78'

Wolfsburg. Schodzi: Sebastian Jung. Wchodzi: William.

15
77'

Problemy z mięśniem dwugłowym ma Jung. Będzie konieczna zmiana.

15
10
9
15
12
76'

Jupp Heynckes zdecyduje się na wpuszczenie na boisko "Lewego" czy będzie go oszczędzał przed wtorkowym meczem Ligi Mistrzów z Besiktasem?

40
31
5
11
9
75'

Bayern już tak nie naciska. Vfl oddaliło grę od własnego pola karnego.

8
9
8
13
7
71'

Kolejny strzał głową Wagnera. Piłka jednak nie znalazła drogi do bramki.

9
10
8
11
12
69'

Bayern rozgrywa piłkę przed polem karnym Wolfsburga. Gol dla gości na 1:2 wydaje się kwestią minut.

26
15
4
4
5
66'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: David Alaba.

25
15
9
3
8
64'

Gol! Strzelił Sandro Wagner. Asystował mu Arjen Robben. Mueller na prawo do Robbena, ten podciągnął z piłką kilka metrów i dośrodkował. Wagner wygrał z rywalem walkę o piłkę i głową trafił na 1:1. Gospodarze mieli pretensje o nieprzepisową grę napastnika, ale sędzia był innego zdania.

132
64
27
25
38
62'
60'

Sprzed pola karnego uderzył Wagner. Kilka metrów ponad bramką.

8
5
7
10
8
58'

Dogrywał Rafinha, Tolisso uderzył z pięciu metrów, ale wprost w bramkarza. Bayern zaczyna dochodzić do sytuacji.

13
12
5
4
8
55'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Arjen Robben! Holender trafił w słupek! To bramkarz zbił piłkę do boku, a ta następnie odbiła się od słupka.

38
37
19
29
78
55'

Do piłki podejdzie Arjen Robben.

18
14
6
10
28
54'

Żółtą kartkę otrzymał Renato Steffen. Gospodarze nie chcą się pogodzić z decyzją sędziego.

14
10
5
6
11
53'

Strzał Wagnera odbił przed siebie bramkarz. Starającego się dobijać Tolisso przyblokował obrońca, ale Steffen przy okazji przewrócił rywala.

5
7
4
5
10
51'

Bayern stara się grać szybciej, ale rywale także po przerwie nie czekają na Bawarczyków we własnym polu karnym tylko agresywnie ich atakują.

11
7
9
6
6
48'

Tolisso uderzył sprzed pola karnego. Również ponad poprzeczką.

10
8
5
8
15
47'

Didavi z rzutu wolnego uderzył ponad bramką.

20
15
9
11
11
46'

I już sędzia kreśli i maluje. To znak, że będzie rzut wolny. Dla gospodarzy z ok. 19 metrów.

11
7
6
7
8
46'

Wracamy do gry.

16
8
6
4
4
45'

Z boiska za drugą żółtą kartkę powinien wylecieć Thiago Alcantara. Dlaczego arbiter go oszczędził?

16
15
21
10
16
45'

Sędzia meczu z daleka jest podobny do Konstantina Vassiljeva. I właśnie doliczył minutę.