Borussia. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Sergio Gomez.

6
1
1
87'

Borussia Dortmund oddaliła grę od własnego pola karnego. Teraz gospodarze wywalczyli korner.

5
3
2
2
1
85'

Sokratis Papastathopoulos zatrzymał ofensywną akcję gości. Po chwili groźnie uderzył w poprzeczkę Mario Gomez.

4
2
3
83'

Borussia nie forsuje tempa i stara się długo utrzymywać przy piłce.

3
1
2
1
1
80'
78'

Dobra akcja Benjamina Pavarda i było o krok od gola dla VfB Stuttgart.

3
1
1
1
75'

Szarżował Michy Batshuayi, a jego strzał był minimalnie niecelny.

4
2
2
1
74'

VfB Stuttgart ambitnie walczy o zmniejszenie strat, ale na razie bezskutecznie.

5
4
1
3
72'

Ron-Robert Zieler odbił celny piłkę po strzale Pulisicia.

1
1
1
72'

W ostatnich minutach sporo walki w środku pola. Borussia Dortmund ma wszystko pod kontrolą.

4
2
1
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Ginczek.

VfB Stuttgart
4
1
68'

Stuttgart. Schodzi: Dennis Aogo. Wchodzi: Berkay Ozcan.

68'

Dobrą interwencją popisał się Ron-Robert Zieler.

3
1
1
3
66'

Faulowany był Łukasz Piszczek i od rzutu wolnego akcję rozpocznie BVB.

4
1
2
3
3
64'
62'

Borussia Dortmund wciąż na fali i szuka kolejnego trafienia.

4
1
59'

Gol! Strzelił Maximilian Philipp.

Borussia Dortmund ma już trzy bramki przewagi! Gospodarze atakowali lewą flanką. Piłka dotarła w pole karne VfB Stuttgart, a w "16" najlepiej zachował się Maximilian Philipp, który strzelił po długim rogu z bliskiej odległości.

Borussia Dortmund
27
18
4
1
1
58'

Żółtą kartkę za faul na rywalu otrzymał Mario Gomez.

5
1
1
1
57'
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dennis Aogo.

3
1
2
55'

Celnym strzałem na bramkę VfB popisał się Nuri SahinRon-Robert Zieler był na posterunku.

1
1
54'

Prawą flanką próbowali się przedrzeć goście, ale starcili piłkę.

1
1
2
1
52'

Łukasz Piszczek złapany w pułapkę ofsajdową.

2
2
5
9
6
51'

Gospodarze po strzeleniu drugiego gola starają się kontrolować boiskowe wydarzenia.

6
2
2
1
1
48'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Nuri Sahin.

Borussia Dortmund wygrywa już 2:0! Gospodarze rozegrali składną akcję. Futbolówkę w pole karne dograł Nuri Sahin, a piłkę do siatki z 7 metrów wpakował Michy Batshuayi.

37
24
7
3
2
47'

Benjamin Pavard zastopował rozpędzającego się Michy'ego Batshuayia.

2
1
46'

Start drugiej połowy pojedynku Borussia Dortmund - VfB Stuttgart.

3
1
1
2
1
43'

Borussia Dortmund złapała wiatr w żagle i zagotowało się pod bramką VfB. Jednak wciąż bez zmiany wyniku.

4
3
1
3
2
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcel Schmelzer.

1
1
1
4
3
42'

Na pozycji spalonej znalazł się Mario Gomez.

2
4
1
2
2
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie meczu na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Ładna akcja BVB i niecelny strzał Marco Reusa.

6
3
2
1
1
38'

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Łukasz Piszczek.

Borussia Dortmund dość niespodziewanie wyszła na prowadzenie 1:0! Christian Pulisić popisał się pięknym tzw. centrostrzałem i przelobował Rona-Roberta Zielera. Wcześniej piłkę do Pulisicia zagrał Łukasz Piszczek.

48
35
11
6
5
36'

Roman Burki pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu w wykonaniu Aogo. Kibice byli wściekli, że szybko nie rozpoczął akcji swojego zespołu.

3
1
2
34'

Sokratis Papastathopoulos efektownie zatrzymał szarżującego rywala.

3
1
1
33'

Zawodnicy prowadzeni przez trenera Tayfuna Korkuta znów rozgrywają swoją akcję na połowie BVB.

1
1
31'

Bardzo niecelnie strzelił Christian Pulisić.

1
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andreas Beck.

1
1
30'

Goście spychają miejscową ekipę do dość głębokiej defensywy. Sporo pracy ma Piszczek.

2
1
29'

Na spalonym znalazł się Michy Batshuayi.

1
1
28'

Prawym skrzydłem próbowali się przedrzeć zawodnicy z Drotmundu, którzy wywalczyli korner.

2
1
26'

Niecelnie główkował Mario Gomez, którego nie upilnował Łukasz Piszczek.

4
3
1
1
1
26'

Do tej pory pojedynek nie zachwyca. Przy piłce znajduje się zespół VfB Stuttgart.

1
1
1
1
1
24'

1
22'

Źle rozegrany rzut wolny przez VfB i od bramki grę rozpocznie Roman Burki.

2
3
1
1
1
20'

Przyjezdni na razie grają bez kompleksów i optycznie radzą sobie lepiej od gospodarzy.

2
2
1
2
2
18'

5
16'

Podopieczni Tayfuna Korkuta stosują wysoki pressing, z którym nie może poradzić sobie drużyna BVB.

3
1
1
1
2
14'

Borussia Dortmund ma problemy z wyjściem z własnej połowy. To nie podoba się miejscowym kibicom.

1
1
1
2
2
12'

Przyspieszyli piłkarze VfB Stuttgart. Niecelnie uderzył w dobrej sytuacji Erik Thommy.

1
1
1
11'

Goście wykonywali rzuty rożne, ale nic nie wyszło z dośrodkowań w pole karne Borussii.

2
1
1
10'

Na razie spokojny początek starcia na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Kibice mogą narzekać na brak podbramkowych sytuacji.

2
8'

Mocno o piłkę walczył dobrze zbudowany Michy Batshuayi.

1
1
1
6'

Przyjezdni spokojnie wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

1
1
5'

Ron-Robert Zieler przejął piłkę o rozpoczął ofensywną akcję swojej ekipy.

1
2
4'

Nuri Sahin faulował rywala i będzie rzut wolny dla VfB.

2
2
2'

Zespół ze Stuttgartu od początku mocno ruszył do ataku. Widać, że przyjezdni są bardzo zmotywowani.

2
1
1
1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli goście.

2
1
czas Start meczu
15:00

W podstawowym składzie Borussi Dortmund znalazł się polski obrońca Łukasz Piszczek. Natomiast Marcin Kamiński zasiądzie na ławce rezerwowych VfB.