Bundesliga: 31. kolejka
21 kwi 2018 15:30
89'

Gol! Strzelił Sebastian Rudy. Asystował mu Thomas Mueller. Koronkowa akcja Bayernu, po dośrodkowaniu piłkę zgrał Mueller, a Rudy z bliska w kierunku dalszego słupka na 0:3!

90
46
10
6
7
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oliver Sorg.

Hannover 96
22
14
8
8
9
85'

W końcu groźniej w polu karnym Bayernu, Boateng wybił piłkę na rzut rożny.

8
4
8
7
18
83'

Lewandowski do Thiago, ale ten źle przyjął i zamiast uderzać... podciął rywala.

10
10
25
8
18
81'
79'

Bayern szanuje piłkę, gracze Hannoveru mają problemy z jej przejęciem.

18
8
7
7
5
77'

Bayern kontroluje mecz, Hannover ma problemy z przedostaniem się z piłką w pole karne.

20
7
4
4
3
73'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Sebastian Rudy. Rudy dośrodkował z rzutu rożnego, Lewandowski skoczył wyżej od obrońcy i był... sprytniejszy. Strzał przy słupku i już 0:2.

344
170
35
13
17
72'

Bayern. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Javi Martinez.

10
4
6
8
5
71'

Rudy na przedpolu bramkowym szukał Lewandowskiego, ale piłkę na korner wybił obrońca.

6
3
3
12
3
69'

Hannover. Schodzi: Marvin Bakalorz. Wchodzi: Iver Fossum.

2
1
6
3
2
67'
105
63
11
3
7
66'

Po stracie gola Hannover aktywniejszy, ale póki co bez okazji bramkowych.

8
4
1
3
64'

Hannover. Schodzi: Martin Harnik. Wchodzi: Noah Sarenren Bazee.

2
60'

Uderzenie z dystansu Rodrigueza, ale piłka poszybowała obok celu.

6
2
8
3
3
57'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Juan Bernat. Rodriguez na lewo do Bernata, Mueller po chwili do siatki. Wydaje się, że był spalony, ale sędzia Gil w wozie nie zareagował. 0:1!

86
56
14
9
14
57'

Bayern cały czas gra w jednostajnym tempie, Hannover bez problemów rozbija akcje gości.

7
6
7
5
6
53'

Bayern pod bramką Hannoveru, ale Bawarczycy bez strzału na bramkę.

3
1
3
5
7
50'

Na murawie leży Elez, gracz Hannoveru skręcił kostkę przyjmując piłkę.

5
6
5
15
1
49'

Mueller wpadł z piłką w pole karne, ale zamiast podawać uderzył niecelnie.

5
3
8
5
5
46'

Wracamy do meczu!

12
1
2
3
46'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Thomas Mueller.

12
3
7
2
1
45'

Doliczone 3 minuty.

10
4
5
4
5
43'

Mocno z woleja uderzył Thiago AlcantaraPhilipp Tschauner odbił piłkę!

6
3
6
3
6
41'

Bayern ponownie na połowie gospodarzy, ale wciąż bez goli.

5
3
5
5
8
37'

Hannoverowi udało się oddalić piłkę od własnego pola karnego i na moment przenieść ciężar meczu w okolicach środka pola.

4
5
4
3
7
34'

Bayern cały czas w ataku, Hannover sporadycznie pod bramką gości.

13
4
6
4
3
30'

Wagner z czterech metrów głową zamiast do bramki uderzył w golkipera! Powinno być 0:2, a jest... 0:0.

13
8
8
12
10
27'

Dogranie z rzutu wolnego, Hubers trącił pięta piłkę, ale kapitalnie w bramce Ulreich!

11
5
6
4
6
26'

Bernat ofiarnie zablokował strzał Fuellkruga. Hannover mógł objąć prowadzenie.

10
2
8
6
5
25'

Dośrodkowanie z lewej strony, Wagner wyskoczył do piłki i przy okazji staranował bramkarza Hannoveru.

5
4
10
6
8
22'

Cały czas wyraźna przewaga Bayernu, goście chcą uśpić rywala długo rozgrywając piłkę.

13
7
6
7
8
19'

Wagner pozbierał się, ale schodzi na moment za linię.

7
4
10
8
4
17'

Wagner zderzył się z Sane. Potrzeba pomocy medycznej.

9
4
8
10
7
17'

Suele mocno z dystansu, Philipp Tschauner ponownie obronił.

6
4
6
3
4
16'

Robben wpadł z piłką w pole karne, ale nie zdołał oddać strzału. Po chwili głową z kilku metrów uderzał Wagner, bramkarz instynktownie obronił!

4
3
7
5
4
14'

Sprzed pola karnego lewą nogą uderzył James Rodriguez, dwa metry ponad bramką.

7
2
7
3
6
12'

Rafinha dokładnie dośrodkował z prawej strony, Thiago Alcantara głową uderzył ponad bramką.

6
2
7
4
3
10'

Rafinha póki co ustnie upomniany przez arbitra po faulu w środku pola. Na boisku wciąż niewiele się dzieje.

6
3
8
3
3
7'

Bayern na połowie Hannoveru, ale nie spieszą się goście z rozgrywaniem piłki.

7
6
6
3
4
4'

Atakowany pod własną bramką Boateng wybił piłkę na aut. Sporo błędów w pierwszych minutach.

5
2
7
6
10
3'

Dośrodkowanie w pole karne Bayernu, Ulreich wypiąstkował piłkę, ale niezbyt dokładnie.