Bundesliga: 32. kolejka
28 kwi 2018 15:30
90'

Gol! Strzelił Niklas Suele. Asystował mu Rafinha. Tym razem Rafinha odwdzięczył się Suele i tym razem on asystował przy trafieniu. Nokaut Bayernu w końcówce.

Bayern Monachium
35
19
5
4
5
89'

Mogło być 4:1. Suele odegrał to Tolisso, a ten trafił prosto w bramkarza.

3
3
2
1
4
87'

Gol! Strzelił Rafinha. Asystował mu Thiago Alcantara. Zabójcza kontra Bayernu. W sytuacji sam na sam Rafinha pokonał Hradecky'ego.

31
16
4
2
3
86'

Bayern głęboko cofnięty do defensywy i stara się utrzymać prowadzenie.

3
2
1
2
2
84'

Eintracht częściej przy piłce, ale nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

2
2
1
1
1
80'

Niecelny strzał Fabiana z dystansu. Eintracht stara się doprowadzić do remisu.

3
1
2
3
3
78'

Gol! Strzelił Sebastien Haller. Taki błąd nie zdarza się Hummelsowi. Niemiec nie zdołał wybić piłkę po dośrodkowaniu ze skrzydła. Futbolówka odbiła się od kolana Hallera i wpadła do siatki.

Eintracht Frankfurt
11
8
7
7
19
76'

Gol! Strzelił Sandro Wagner. Asystował mu Sebastian Rudy. Bayern wykorzystał katastrofalny błąd Falette'a. Rudy odegrał do Wagnera, a ten strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza.

28
13
5
3
7
73'

Tym razem niecelny strzał gości. Eintracht w ostatnich minutach jest zdecydowanie bardziej aktywniejszy w ataku.

3
6
2
2
2
70'

Świetna interwencja Suele po strzale Fabiana. To musiało boleć.

3
2
3
6
1
69'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Jovicia. Od bramki zacznie Ulreich.

3
4
3
2
2
66'

Bayern. Schodzi: Frank Evina. Wchodzi: Niklas Suele.

5
65'
63'

Powinno być 2:0! Evina ze skrzydła dograł do Wagnera, a ten minimalnie spudłował. Evina był jednak na spalonym i jeśli padłaby bramka, to nie zostałaby uznana.

1
1
2
4
3
62'

Bayern kontroluje sytuację na boisku i cierpliwie rozgrywa piłkę.

3
3
1
2
1
58'

Eintracht. Schodzi: Mijat Gacinović. Wchodzi: Marijan Cavar.

Marijan Cavar #42
7
2
2
2
3
56'

Bayern. Schodzi: Meritan Shabani. Wchodzi: Thiago Alcantara.

Meritan Shabani #16
9
2
2
1
2
53'

Kolejną szansę na zdobycie gola miał Jović. Tym razem również zabrakło mu skuteczności.

5
4
4
2
4
51'

Udany powrót Hummelsa, który przerwał akcję rywali.

7
3
2
1
1
50'

Akcja Bayernu przerwana. Wagner na spalonym.

3
2
2
3
4
46'

Początek drugiej połowy.

5
4
2
1
5
46'

Eintracht. Schodzi: David Abraham. Wchodzi: Marco Russ.

3
2
2
5
2
46'

Bayern. Schodzi: Joshua Kimmich. Wchodzi: Rafinha.

2
2
6
2
2
43'

Gol! Strzelił Niklas Dorsch. Asystował mu Sandro Wagner. Wagner był na granicy spalonego i urwał się spod opieki obrońców. Następnie odegrał do Dorscha, a ten w debiucie w Bundeslidze zdobył bramkę.

Niklas Dorsch #30
49
22
10
7
7
42'

Powinno być 1:0 dla Eintrachtu! Jović znalazł się w sytuacji sam na sam z Ulreichem, ale to bramkarz Bayernu wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.

8
2
2
5
5
40'

Techniczny strzał Gacinovicia, ale tuż obok słupka.

4
1
2
1
2
37'

Dawno Bayern nie grał tak niedokładnie, jak w meczu z Eintrachtem. Bawarczycy mają problem, by stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika.

2
3
1
3
9
35'

Piłka w siatce Bayernu, ale wcześniej akcja przerwana. Sędzia dopatrzył się, że jeden z graczy Eintrachtu był na spalonym.

3
3
7
2
2
34'

Zbyt mocne podanie do Wagnera. Sytuacją wyjaśnił da Costa.

2
2
2
2
4
33'

Nie jest to porywające widowisko. Brakuje celnych strzałów i groźnych ofensywnych akcji.

2
2
2
6
3
30'

Dobra wrzutka w kierunku Jovicia, ale skutecznie interweniował Ulreich.

10
9
2
5
2
28'

Evina precyzyjnie dośrodkował do Wagnera, ale ten nie zdołał oddać strzału.

3
2
1
4
5
27'

Dalekie podanie gości w kierunku pola karnego Bayernu. Piłkę pewnie chwycił Ulreich.

5
2
2
2
2
25'

Spokojniejszy fragment spotkania. Żadna z drużyn nie rzuciła się do frontalnych ataków.

3
2
6
1
2
21'

Bayern spokojnie rozgrywa piłkę i szuka swoich szans w ataku pozycyjnym.

9
3
1
2
3
18'

Rudy dośrodkował z rzutu rożnego. Piłkę złapał Hradecky.

4
2
4
6
7
17'

Bayern blisko zdobycia gola. Strzał Wagnera obronił Hradecky.

5
3
3
4
5
15'

Evina przejął piłkę w środkowej strefie i rozpoczął akcję Bayernu. Zakończył ją niedokładnym dośrodkowaniem Kimmich.

1
1
2
3
3
13'

Da Costa wygrał biegowy pojedynek z Eviną i przerwał akcję Bayernu.

2
2
3
3
6
11'

Techniczny strzał Eviny. Piłka przeleciała obok bramki.

4
3
3
2
3
11'

Błąd Bernata i piłkę przejął Jović. Jego strzał był jednak zbyt słaby, by zaskoczył Ulreicha.

6
3
2
2
5
9'

Gacinović leży na murawie i zwija się z bólu. Shabani stanął na kostce reprezentanta Serbii.

2
3
1
3
3
6'

Spokojny początek meczu. Bayern powoli przejmuje inicjatywę.

6
3
2
2
3
3'

Pierwsza okazja Bayernu. Akcja została zakończona niecelnym strzałem Eviny.