3
2
1
90'

Marcel Schmelzer głową z sześciu metrów, ale górą bramkarz. To pierwsza dobra okazja gospodarzy po zmianie stron!

87'

Mainz. Schodzi: Yoshinori Muto. Wchodzi: Giulio Donati.

1
1
1
3
1
86'

1
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Brosinski.

1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Weigl.

Borussia Dortmund
1
84'

Wściekli kibice Borussii. Nieporadność gospodarzy każdego może w sobotę zirytować.

83'

Cały czas stara się wyrównać Borussia, ale gospodarze nie oddają uderzeń na bramkę rywala.

1
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jean-Philippe Gbamin.

2
2
2
3
1
78'

Borussia pod polem karnym Mainz, ale nic z tego nie wynika.

1
1
1
2
1
74'
73'

Z dystansu uderzał Goetze, ale bardzo źle.

1
71'

Coraz mniej czasu na wyrównanie ma Borussia. Schalke prowadzi, więc dortmundczycy mogą stracić szanse na wicemistrzostwo Niemiec.

1
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yoshinori Muto.

2
1
1
2
1
63'

Mainz. Schodzi: Levin Oztunali. Wchodzi: Karim Onisiwo.

61'

Mario Goetze uderzał z pola karnego, piłka po nodze obrońcy na róg.

1
2
60'

Borussia na połowie Mainz, ale czujna jest obrona gości.

57'

Reus w polu karnym Mainz, ale efektem tylko rzut rożny.

3
54'

Mainz. Schodzi: Bote Baku. Wchodzi: Alexandru Maxim.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bote Baku #34
1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Reus.

3
53'

Mainz nie zamierza murować bramki, ale szuka swoich okazji na wyrównanie.

1
49'

Od początku 2. połowy Borussia w ataku, ale próby gospodarzy póki co są dość niemrawe.

1
1
3
46'

Wracamy do meczu!

2
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
3
42'

Sprytny strzał głową oddał De Blasis, piłka przeleciała tuż ponad bramką.

3
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

2
1
2
2
38'
36'

Borussia nie potrafi zdominować rywala. Mainz skutecznie odpiera ataki gospodarzy.

1
3
32'

Dobre ofensywne wejście Piszczka, strzał Polaka obronił bramkarz Mainz.

4
4
2
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bote Baku.

5
4
30'

I znowu Burki w bramce Borussi uratował zespół broniąc strzał z bliska.

2
1
29'

To mogła być zabójcza kontra gości. Jednak strzał został oddany dopiero po z dystansu. Strzał Hacka obronił bramkarz.

24'

Zelżały ataki Borussii, teraz to goście nieśmiało ponownie zaczynają wyciągać pazurki.

1
1
3
19'

Dopiero drugie uderzenie w policzek obudziło śpiącą i niemrawą Borussię. Gospodarze ruszyli do zdecydowanego ataku. Remis wydaje się, że jest kwestią minut.

5
1
16'

Gol! Strzelił Maximilian Philipp. Asystował mu Jadon Sancho. Borussia szybko złapała kontakt. W polu karnym rywalami zakręcił Sancho, dograł do Philippa, a ten z jedenastu metrów pewnie do siatki. 1:2!

29
14
4
4
5
13'

Gol! Strzelił Yoshinori Muto. Asystował mu Pablo de Blasis. Sobota cudów? W Polsce tak by się to wszystko tłumaczyło. W Niemczech na pewno jest inaczej. Dośrodkowanie z lewej strony de Blasisa, a Muto głową uprzedził bramkarza i już jest 0:2!

11
8
5
10
29
11'

Uzyskała przewagę Borussia. Strzał z pola karnego Reusa, po nodze obrońcy, wyszedł na korner.

2
2
4
1
7'

Irytują się kibice, niespodziewany początek zdenerwował miejscowych.

3
1
4'

Gol! Strzelił Bote Baku. Asystował mu Jean-Philippe Gbamin. Rozmontowali defensywę gospodarzy gracze Mainz. W polu karnym Gbamin odegrał piętą do Baku, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę trafił na 0:1!

12
6
6
11
25
3'

Borussia na połowie Mainz rozgrywa piłkę. Goście nie potrafią przejąć futbolówki.