8
5
8
90'

Pizarro nie wierzy, że Koeln nie dostało karnego nawet po VAR. I ma rację, ewidentny faul.

4
4
10
6
11
87'

Pizarro znowu blisko! Ulreich z najwyższym trudem. Piłkarze Koeln reklamują jeszcze faul i chyba mają rację.

4
4
5
5
7
83'

Jakże blisko trafienia Pizarro! Peruwiańczyk spudłował po świetnym podaniu Jojicia.

7
7
6
6
12
82'

Koeln. Schodzi: Christian Clemens. Wchodzi: Milos Jojić.

80'

Urwał się niewidoczny wcześniej Cordoba. Strzał po nodze obrońców wyszedł poza linię końcową.

2
2
4
2
2
80'

Koeln. Schodzi: Simon Terodde. Wchodzi: Claudio Pizarro.

78'

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu James Rodriguez.

Genialne dośrodkowanie Jamesa, Tolisso musiał tylko dołożyć głowę.

60
30
9
5
10
77'
18
8
14
28
34
75'

Kimmich, jak wiele razy w tym sezonie, dośrodkował na głowę Lewandowskiego. Polak jednak nieczysto trafił w piłkę.

1
2
9
12
11
74'
72'

A jednak nie, trenerowi Koeln puściły nerwy i grozi mu wyrzucenie na trybuny.

10
8
4
1
5
72'

Pani arbiter ogląda sytuację z potencjalnym faulem Suele.

7
4
3
2
4
71'

Koeln. Schodzi: Simon Zoller. Wchodzi: Jhon Cordoba.

6
2
1
3
2
69'

Tempo bardzo spadło. Koeln straciła wiarę w osiągnięcie dobrej wyniku.

3
6
2
2
3
67'

Risse bardzo czujny, widział nadbiegającego Thiago i nie dał mu uderzyć z czystej pozycji.

5
1
2
2
1
65'

Lewandowski pomógł sobie ręką przy przyjęciu piłki, nie uszło to uwadze pani arbiter.

1
2
11
6
9
64'

To już jest dobrze znany Bayern. Koeln próbuje, ale z mniejszym animuszem.

5
4
1
1
7
61'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller.

Pół bramki należy zapisać Muellerowi. Rafinha do Niemca, który zastawił się na piątym metrze i wyłożył piłkę nadbiegającemu Lewandowskiemu. Dwie zabójcze minuty.

211
112
28
17
22
59'

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Thomas Mueller.

Świetne dośrodkowanie Rafinhy, Mueller zgrał piłkę głową i stojący tuż przed bramką James wepchnął ją do siatki.

114
53
22
11
19
56'

Zoller swoim ratunkowym wślizgiem we własnym polu karnym stworzył okazję dla Bayernu. W zamieszaniu piłka spadła pod nogi Lewandowskiego. Polak uderzył od niechcenia, w Horna.

9
9
9
13
25
54'

Hector wyszedł sam na sam w Ulreichem, ale był na nieznacznym spalonym. Koeln naprawdę zadziwia.

8
3
6
3
4
53'

Ostatnie ostrzeżenie dla Risse. Niemiec nieprzepisowo wygarnął piłkę.

5
3
4
5
4
51'

Bayern nie może znaleźć nici porozumienia. Za mocne podanie Rudego do Kimmicha.

5
4
7
4
9
48'

Ulreich musiał wyjść na 30. metr. Uprzedził Terodde, ale chyba zagrał ręką... Powtórki obnażyły błąd pani arbiter. To powinna być czerwona kartka.

5
3
7
6
8
46'

Bayern. Schodzi: Franck Evina. Wchodzi: Thiago Alcantara.

15
6
5
4
4
46'

Piłkarze wrócili do gry.

9
7
4
4
2
43'

Lewandowski zastawił się w polu karnym, zgrał do kolegów, ale Risse szybszy.

10
6
6
11
11
42'

Jeśli Lewandowski nie trafi w takich sytuacjach, to raczej Real się nie odezwie. Z pięciu metrów, niepilnowany, uderzył po koźle, ale Horn kapitalnie! Chociaż zwracamy honor Polakowi, uderzył całkiem nieźle, to bramkarz Koeln spisał się fenomenalnie.

36
21
21
24
32
41'

Jeden z niewielu celnych strzałów Bayernu. Mueller w Horna.

1
9
4
5
10
40'

Znakomite zachowanie jednego ze stoperów Koeln. Po podaniu Hummelsa przeciął podanie w pole karne.

1
3
3
4
10
37'

Suele tym razem nie popełnił błędu przy dośrodkowaniu. Koeln znowu w ataku.

9
3
5
8
10
36'

Lewandowski pieczołowicie pilnowany przez trzech stoperów Koeln. A koledzy biją głową w mur i nie potrafią wymyślić nic konstruktywnego.

10
7
8
6
8
34'

Suele nie gra najlepszych minut. Przed chwilą bardzo agresywnie zaatakował rywala w powietrzu.

1
4
3
6
4
32'

Lewandowski nie czekał na kolegów, uderzył z dystansu, ale piłka zeszła mu z nogi.

11
11
10
12
23
30'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Niklas Suele.

James stracił piłkę pod własną szesnastką, dośrodkowanie Clemensa z prawej strony, Suele uprzedził Zoellera, ale tak nieszczęśliwie, że trafił w okienko bramki Ulreicha!

Bayern Monachium
30
31
21
31
53
28'

Jeśli kogoś wyróżniać w Bayernie, to 17-letniego Evinę. Młodzieniec dostał jedną z pierwszych szans w zespole.

10
9
6
11
6
27'

Podanie za plecy obrońców Koeln, Horn uprzedził jednak Lewandowskiego.

2
3
6
13
15
25'

Pierwsza okazja Lewandowskiego! Polak dostał na głowę wrzutkę z rożnego, ale uderzył prosto w Horna.

12
11
13
16
21
22'

No niemożliwe! Kontra Koeln, Zoeller dograł do Risse, Niemiec zwiódł całą obronę, kropnął pod poprzeczkę, ale nieznacznie za wysoko. Czwarta "setka" w ciągu 22 minut!

6
4
20
5
8
21'

Żółtą kartkę otrzymał Simon Zoller. Zatrzymał wbiegającego w szesnastkę Kimmicha.

13
7
7
4
4
19'

Bayern przez dwie minuty nie schodził z połowy FC Koeln, jednak bez strzału. Koziołki odzyskały piłkę.

7
7
4
5
12
17'

Pierwsza udana akcja Lewandowskiego. Próbował dryblować w polu karnym i wywalczył korner.

24
13
9
6
7
16'

Terodde wciąż bardzo aktywny. Przepchnął nie byle kogo, bo Hummelsa, ale jego partner nie wykorzystał pracy napastnika Koeln.

6
7
7
6
6
14'

James czaił się na piłkę po zgraniu Eviny. Heinz uprzedził jednak Kolumbijczyka na piątym metrze. Najgroźniejsza okazja Bayernu.

10
9
6
8
7
13'

Przecięta wrzutka do Eviny. Bayern powoli przejmuje inicjatywę.

14
9
8
7
6
11'

Nieprawdopodobne, ile 100 proc. okazji zmarnowało już Koeln! Zoeller dostał piłkę na środku boiska, Kozły szły 2 na 2 w kontrze, ale strzał Niemca minimalnie obok słupka.

14
16
16
11
12
10'

Znowu Koeln - po dograniu Clemensa uderzał Hector.

8
8
7
7
7
9'

Terodde złapał się za głowę. Idealna wrzutka, wyjście w tempo i strzał w trybuny! Koeln ze znacznie większą determinacją niż Bayern.

5
6
7
6
10
8'

Bardzo niepozorna akcja. Risse przysnął, za jego pleców wyskoczył Evina i uderzył z bliska głową. Prosto w Horna.

7
6
8
7
8
6'

Oj, Mueller się nie popisał. Obsłużony idealną wrzutką przed Rafinhę, a Niemiec fatalnie przyjął piłkę w polu karnym.

5
4
5
7
9
5'

Koeln znowu odważnie. Dośrodkowanie, ale na lewej stronie zabrakło Hectora.

7
7
7
2
7
3'

Szarża Kolonii i Ulreich musiał po raz pierwszy interweniować! Zaczyna się ciekawie.

8
7
9
5
6
2'

Robert Lewandowski wyprowadzał pierwszą akcję. Polak nie zrozumiał się z kolegami.

10
7
13
13
10
1'

Pierwsza nieudana akcja Koeln. Hoeger podał w aut.