5
8
89'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Florin Andone! Ależ pech Andone! Napastnika Depor wyczuł Keylor Navas, który sparował piłkę na korner!

Deportivo La Coruna
41
25
6
6
13
88'

Rzut karny dla Deportivo! Dani Carvajal sfaulował Bruno Gamę.

8
5
8
11
24
87'

6
87'

Marco Asensio uderzył z 24. metrów, ale Ruben zdołał sparować piłkę do boku.

8
4
5
12
5
85'

Florin Andone strzelił w sam środek bramki Navasa.

7
9
5
2
5
84'

5
80'
ZMIANA

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

11
13
7
6
6
79'
ZMIANA

Deportivo. Schodzi: Federico Cartabia. Wchodzi: Borja Valle.

4
78'

Karim Benzema wycofał do Modricia, który nieczysto uderzył w piłkę i ta poleciała obok słupka.

4
1
4
8
4
76'

Kolejna próba Marcelo. Brazylijczyk wyraźnie się pomylił. Deportivo już na stojąco, Real szuka czwartego gola.

5
8
1
4
3
72'
ZMIANA

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Marcos Llorente.

8
6
6
14
7
69'

Fatalny strzał z dystansu Bale'a.

4
2
2
16
9
68'

Marcelo namieszał w polu karnym, ale z narożnika pola karnego uderzył zbyt lekko i w sam środek bramki.

4
3
6
5
4
66'
ZMIANA

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

8
17
6
4
4
65'
ZMIANA

Deportivo. Schodzi: Celso Borges. Wchodzi: Adrian Lopez.

3
2
2
2
3
64'

Poprzeczka ratuje Real! Guilherme huknął jak z armaty z ostrego kąta i pomylił się o centymetry!

10
4
5
4
8
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Gareth Bale.

Kolejna ładna akcja Realu i mamy bramkę! Bale nawinął rywala w polu karnym wycofał do Kroosa, który po rykoszecie trafił do siatki! 3:0!

58
34
5
3
11
61'

Gareth Bale strzelił wprost w bramkarza z rzutu wolnego.

7
5
4
5
4
60'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Cartabia.

4
6
2
59'

Znów Florin Andone postraszył Real! Jego strzał głową tym razem zatrzymał nie golkiper, a Sergio Ramos!

6
3
2
1
3
Czy Sergio Ramos powinien obejrzeć czerwoną kartkę?
3
57'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić.

Real Madryt
6
1
14
11
54'
ZMIANA

Deportivo. Schodzi: Zakaria Bakkali. Wchodzi: Bruno Gama.

53'

Ostro! Fabian Schaer odepchnął głową Ramosa, który w odwecie klepnął go ręką w twarz! To mogła być spokojnie czerwona kartka dla piłkarza Realu Madryt!

4
4
2
5
3
53'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Schaer.

10
9
3
3
6
53'

16
53'

Spore zamieszanie na boisku! Jeden z piłkarzy Deportivo leży na murawie.

1
3
3
2
5
51'

Toni Kroos strzelił płasko z dystansu i piłka po nodze rywala wyleciała na aut bramkowy.

2
3
1
3
49'

Dobre wyjście Rubena, który uprzedził w polu karnym Bale'a.

4
1
5
48'

Z dystansu huknął Guilherme, ale podbita piłka wpadła w "koszyczek" Navasa.

5
2
2
46'

Zaczynamy drugą połowę.

11
4
3
2
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
2
3
42'

Florin Andone główkował w światło bramki, ale wprost w dobrze ustawionego Navasa.

5
3
2
41'

Aktywny Florin Andone minął jednego rywala przed polem karnym Realu, ale po chwili zatrzymał się na Marcelo. Deportivo swoich szans wciąż upatruje w kontratakach.

2
2
1
1
4
37'

Zanim Casemiro trafił do siatki, piłkarze Realu Madryt wykonali 44 kolejnych celnych podań! Takiego wyniku przed zdobyciem bramki nie było w Hiszpanii od sezonu 2005/2006!

14
6
5
1
3
35'

Po dwóch bramkach dla Realu zrobiło się dość spokojnie na El Riazor.

2
3
2
2
2
31'

Real prowadzi 2:0, a my zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty/

7
2
1
1
5
30'

Dani Carvajal był opatrywany przez lekarzy i po chwili wrócił na plac gry.

8
6
3
1
4
29'

Dani Carvajal od dłuższego czasu leży na murawie, ale zawodnicy Deportivo nie wybijają piłki na aut.

2
2
1
2
9
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Marcelo.

Drugi gol i drugi do pustej bramki! Marcelo świetnie zagrał wzdłuż piątego metra i Brazylijczyk bez problemu skierował piłkę do siatki.

Real Madryt
69
37
9
1
9
Kto powinien grać dzisiaj w podstawowym składzie?
2
24'

Żółtą kartkę otrzymał Zakaria Bakkali. Skrzydłowy Deportivo nie trafił w piłkę i kopnął Carvajala.

5
4
1
1
7
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Karim Benzema.

Ależ szczęście Realu! Luka Modrić strzelił z dystansu, Ruben fatalnie wypuścił piłkę pod nogi Benzemy, który odegrał na 2. metr do zupełnie niepilnowanego Bale'a.

92
44
7
9
23
18'

Isco wypuścił w pole karne Kroosa, który upadając, oddał niecelny strzał.

4
1
1
8
5
16'

Guilherme źle dośrodkował z rzutu wolnego, ale po chwili znów dostał piłkę i uderzył nad poprzeczką.

3
5
2
3
6
12'

Real w ataku pozycyjnym, ale to Deportivo powinno już prowadzić. I to 2:0.

7
4
1
9
7
8'

Zakaria Bakkali doszedł do strzału z bliskiej odległości, ale posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

6
4
5
2
7
8'

Keylor Navas po raz drugi ratuje Real!!! Florin Andone dostał kapitalne prostopadłe podanie w pole karne, ale strzelił w dobrze ustawionego golkipera!

9
8
7
2
11
6'

Real był niemalże cały czas przy piłce, ale pierwsza groźna akcja należała do Deportivo! Florin Andone przepchnął Carvajala w polu karnym, a jego strzał w kierunku dłuższego słupka dobrze sparował Keylor Navas.

13
4
1
4
6
3'

Od samego początku Real ma wyraźną przewagę. "Królewscy" nie schodzą z połowy Deportivo.