6
7
6
72'

Groźną akcję przeprowadzili gospodarze, którzy jednak nie zdołali strzelić na bramkę Barcelony.

6
3
71'
69'

Strzał Romero bez problemu obronił ter Stegen.

5
4
4
67'

. Schodzi: Ibai Gomez. Wchodzi: Burgui.

Burgui #14
3
1
2
66'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Paco Alcacer. Ależ błąd obrony Deportivo. Po tym jak z piłką minął się Alexis Ruano, Messi strzelił niemal do pustej bramki.

75
42
15
10
12
64'

Ale akcja Barcelony! Bliski wykończenia dynamicznej akcji był Jordi Alba, który przestrzelił z bliskiej odległości.

17
10
9
8
14
59'

Wrzutkę Romero wybił Umtiti.

10
5
3
2
2
57'

Barcelona. Schodzi: Aleix Vidal. Wchodzi: Paco Alcacer.

7
5
4
3
3
55'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba. Alba podał piłkę w pole karne, gdzie był Messi. Argentyńczyk po rykoszecie strzelił mocno w kierunku bramki Pacheco i ten po raz pierwszy wyciągnął piłkę z bramki.

91
53
14
15
22
54'

FC Barcelona ma aż 71 procent posiadania piłki. Nic z tego jednak nie wynika.

6
6
3
3
9
53'

Z dystansu strzelał Messi, piłkę jednak oczywiście pewnie obronił Fernando Pacheco.

2
1
4
6
48'

Messi strzelał zza pola karnego - niecelnie.

2
2
1
5
4
46'

Ale okazja Deportivo! Bliski strzelenia gola Sergi Roberto, który minimalnie minął się z piłką.

11
7
5
8
8
czas Druga połowa
45+2'

Pacheco tym razem złapał piłkę, którą dogrywał Sergio Busquets.

4
1
2
4
45+1'

Pacheco obronił strzał Deulofeu.

4
3
1
2
6
45'

Arbiter przedłużył pierwszą połowę o minimum dwie minuty.

5
5
1
1
2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique. Po podaniu Iniesty chciał strzelić piłkę... ręką.

FC Barcelona
6
7
6
6
8
44'

Kolejny, siódmy już rzut rożny FC Barcelony. Sytuację wyjaśnił Wakaso Mubarak.

3
3
2
4
3
43'

Po rzucie rożnym bitym przez Rakiticia do piłki doszedł Messi, ale nie trafił czysto w piłkę.

4
4
2
7
4
41'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

4
3
2
7
6
39'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lionel Messi! Argentyńczyk strzelił w prawą stronę bramki Pacheto, ale ten znakomicie obronił!

15
12
12
29
19
38'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Ely. Rzut karny dla Barcelony! Faulowany Gerard Pique .

Deportivo Alaves
10
4
2
4
4
36'

Żółtą kartkę otrzymał Wakaso Mubarak.

10
6
2
2
4
35'

Gerard Pique strzelił prosto w obrońcę Deportivo.

6
3
2
3
7
35'

Z kontrą wyszła FC Barcelona, strzał Gerarda Deulofeu zablokowany.

6
2
6
2
34'

Po rzucie rożnym piąstkował ter Stegen.

7
1
2
33'

Z 22 metrów strzelał Ibai Gomez, prosto w mur.

3
1
1
1
4
32'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti.

4
2
2
5
7
31'

Ale szansa Deportivo! Sam na sam z ter Stegenem wyszedł Ruben Sobrino, jednak bramkarz FC Barcelony obronił. Mogła być sensacja!

7
2
3
2
4
30'

Mecz ogląda 19 356 widzów.

5
3
3
3
2
27'

Z kontrą wychodzili piłkarze Alaves, zdołali jedynie dojść do 40. metra. Tiki-taki ciąg dalszy.

6
4
1
2
25'

Zamieszanie w polu karnym po akcji Messiego. Piłka dla Alaves.

4
2
2
24'

Po rzucie rożnym FC Barclelony, nic nie wynikło.

1
3
4
2
23'

Messi zdecydował się na strzał, ale był on zbyt lekki na Pacheco.

1
1
1
1
1
20'

Na razie 2-3 celne podanie z rzędu, to jedyne na co stać piłkarzy Deportivo. Miażdżąca przewaga Barcelony.

11
7
1
18'

Pacheco piąstkował piłkę po rzucie rożnym FC Barcelony.

1
2
4
16'

Strzał Iniesty obronił Fednando Pacheco. Bramkarz Deportivo ma chyba najwięcej kontaktów z piłką spośród wszystkich piłkarzy FC Barcelony

3
2
1
4
3
15'

FC Barcelona zamknęła gospodarzy w hokejowym zamku. Deportivo broni się całym zespołem.

7
4
1
12'

Ale akcja gospodarzy! Dynamiczną akcję lewą stroną przeprowadził Alfonso Pedraza. Sędzia dopatrzył się spalonego.

8
2
11'

Wrzutkę Messiego bez problemów złapał Pacheco.

2
1
2
6
11'

Dośrodkowywał Ivan Rakitić, piłkę złapał Pacheco.

1
1
5
10'

Obrońcy z Alaves poradzili sobie z rzutem rożnym FC Barcelony.

1
3
9'

Lionel Messi strzelił zza pola karnego prosto w ręce Pacheco.

1
1
1
2
5
7'

Znakomity odbiór Iniesty. Do piłki doszedł Messi, który został jednak powstrzymany przez obrońców Deportivo.

1
1
1
2
4
5'

Kolejny celny strzał oddał Gerard Deulofeu. Piłkę pewnie obronił Fernando Pacheco.

2
1
2
3'

Po dośrodkowania Sergiego Roberto, piłkę wybili obrońcy Alaves. Trafiła ona jeszcze pod nogi Deulofeu, który nie zdołał strzałem głową zaskoczyć bramkarza.

1
4
2'

Po rzucie wolnym faulował jeden z piłkarzy Alaves. Piłka dla Barcelony.

5
1
1'

Jordi Alba musiał faulować Oscara Romero. Mocny początek Alaves.