4
2
8
90'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Ousmane Dembele. Kontra i 5:0! Dembele idealnie zagrał w pole karne do Luisa Suareza, który w końcu trafił do siatki!

91
45
14
6
6
87'

Gol! Strzelił Gerard Pique.

Po centrze z rzutu karnego skutecznie główkował Pique. 4:0!

FC Barcelona
110
72
21
9
10
84'

3
83'

Luis Suarez wycofał na linię pola karnego, skąd przestrzelił Lionel Messi.

14
3
7
12
5
82'

Pokazał się również Marc-Andre ter Stegen! Golkiper Barcelony świetnie obronił atomowy strzał z dystansu Didaca Vili.

25
18
7
2
5
81'

Paulinho bliski pierwszego gola! Po dośrodkowaniu Luisa Suareza Brazylijczyk ładnie zamykał akcję na długim słupku i pomylił się dosłownie o centymetry.

17
15
8
3
5
80'

Swojego gola szuka również Luis Suarez. Po podaniu Alby Urugwajczyk już szykował się do strzału z woleja, ale szybszy był jeden z obrońców Espanyolu.

12
7
5
7
6
77'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Andre Gomes.

10
5
5
12
8
75'
74'

2
73'

Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Paulinho. Paulinho debiutuje na Camp Nou!

25
7
5
4
3
71'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Darder.

12
7
3
5
4
68'

Barcelona. Schodzi: Gerard Deulofeu. Wchodzi: Ousmane Dembele. Debiut!

59
32
10
5
3
68'

Espanyol. Schodzi: Victor Sanchez. Wchodzi: Marc Navarro.

1
67'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba.

Hat-trick Messiego po kolejnej pięknej zespołowej akcji Barcelony! Luis Suarez odegrał na lewo do Alby, który zanotował drugą asystę dzisiejszego wieczoru. Argentyńczyk strzelił płasko z 10. metrów.

93
53
12
4
7
64'

Do debiutu już szykuje się Ousmane Dembele.

29
13
3
2
2
61'

Blisko gola dla Espanyolu! Leo Baptistao strzelił silnie z 10. metrów, piłka odbiła się od kolana Umtitiego i przeleciała tuż obok spojenia słupka z poprzeczką!

9
5
4
4
9
60'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Sanchez.

10
10
3
6
3
57'

Espanyol. Schodzi: Pablo Piatti. Wchodzi: Sergio Garcia.

7
4
3
3
2
56'

Do rozgrzewki ruszył czekający na debiut w Barcelonie Ousmane Dembele.

18
10
4
3
2
55'

Ależ kombinacja!!! Ivan Rakitić zagrał za plecy obrońców do Messiego, ten dograł do środka w kierunku Luisa Suareza, który z 5 metrów przestrzelił. Defensywa Espanyolu całkowicie rozmontowana.

13
9
6
5
4
53'

Lionel Messi szuka hat-tricka. Gerard Deulofeu ładnie dograł na 15. metr do Argentyńczyka, który po nodze rywala strzelił obok słupka.

7
3
4
14
10
51'

Po kiksie Jordi Alby Pablo Piatti starał się przelobować bramkarza Barcelony, ale piłka przeleciała centymetry obok słupka.

7
4
1
1
4
48'

Dwie zmarnowane sytuacje Luisa Suareza. Urugwajczyk najpierw nie trafił w piłkę po ładnym zagraniu Deulofeu, a po chwili strzelił w leżącego już golkipera Espanyolu.

3
1
2
5
15
46'

Początek drugiej połowy!

16
9
4
2
1
45'

Bramkarz Espanyolu wygarnął piłkę sprzed nóg nacierającego Luisa Suareza.

8
3
5
20
12
43'

Słupek ratuje gospodarzy! Pablo Piatti obrócił się w polu karnym i uderzył w konstrukcję bramki ter Stegena!

10
12
14
5
5
39'

Jest drugi strzał w wykonaniu Espanyolu. Z dystansu bardzo spudłował Leo Baptistao.

8
13
6
3
4
38'

Luis Suarez z półwoleja strzelił daleko obok bramki. W uderzeniach 9:1 dla gospodarzy.

4
3
2
13
6
37'

Ivan Rakitić główkował wprost w bramkarza.

8
5
6
13
9
35'

Barca ruszyła z kontrą i mamy 2:0!!! Po małym bilardzie w polu karnym piłka dość niespodziewanie trafiła pod końcową linię do Jordi Alby, który wycofał do Messiego, a ten po skutecznym wślizgu skompletował dublet.

112
67
15
5
8
31'

Powinno być 2:0! Ivan Rakitić przeprowadził kapitalny rajd, zagrał z klepki z Messim, ale jego strzał obronił golkiper Espanyolu. Piękna akcja Chorwata!

16
9
10
16
18
29'

6
27'

9
6
8
4
8
26'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ivan Rakitić. Rakitić zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Messiego, który świetnie minął rywala i silnie strzelił pod poprzeczkę. Problem w tym, że w momencie podania Argentyńczyk był na spalonym i bramka nie powinna zostać uznana.

139
85
15
12
26
21'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

17
7
6
20
28
19'

Strzał Luisa Suareza bez problemu obronił Pau Lopez. Espanyol na razie gra bardzo uważnie na tyłach.

10
7
9
9
16
15'

Luis Suarez zgrał głową piłkę na pole bramkowe, ale Ivan Rakitić w trudnej sytuacji nie zdołał oddać strzału.

5
10'

Posiadanie piłki... 88 do 12 procent dla gospodarzy. Wciąż czekamy na pierwsze strzały.

22
11
9
5
5
6'

Od początku wyraźna przewaga gospodarzy. Goście szybko tracą piłkę i przyjmują rywala na własnej połowie.

21
11
2
3
2
3'

Ależ pudło Messiego. Argentyńczyk zabrał się z piłką, wpadł w "szesnastkę" i z ostrego kąta strzelił w trybuny Camp Nou.