Znów blisko gola dla Eibar! Charles trafił z dytansu w poprzeczkę!

7
1
2
87'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Aleix Vidal. 4 gol Messiego! Argentyńczyk rozegrał świetną dwójkową akcję z Vidalem i strzelił z kilku metrów do siatki!

31
13
4
4
5
86'

Blisko gola dla Eibar!!! Pena wpadł w pole karne, strzelił po ziemi i piłka odbiła się od słupka!

3
4
4
1
2
81'

Lionel Messi fatalnie wykonał rzut wolny z ok. 20 metrów.

4
2
2
7
5
80'

Żółtą kartkę otrzymał Alejandro Galvez. Za wybicie piłki po gwizdku.

3
3
1
2
1
77'

FC Barcelona szuka kolejnych szans na bramki. Będzie się jeszcze działo!

6
2
2
1
2
77'

Eibar. Schodzi: Dani Garcia. Wchodzi: Christian Rivera.

1
74'
72'

Eibar. Schodzi: Sergi Enrich. Wchodzi: Charles.

Sergi Enrich #9
1
1
1
2
71'

Na listę strzelców mógł się wpisać Lucas Digne! Lewy boczny defensor w doskonałej sytuacji trafił w golkipera.

3
3
1
69'

Paulinho mógł mieć dublet na koncie, jednak w ostatniej chwili udanie powrócił Oliveira.

4
1
3
2
68'

Golkiper Eibar uprzedził daleko przed polem karnym Deulofeu. To już trzecie takie udane wyjście tego bramkarza!

5
65'
65'

Eibar. Schodzi: Ander Capa. Wchodzi: Ruben Pena.

Ruben Pena #11
3
63'
62'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Paulinho.

Hat-trick Messiego po świetnej akcji Argentyńczyka z Paulinho! Napastnik Barcelony, mimo nacisków rywali, strzelił wślizgiem obok bezradnego golkipera.

26
22
4
3
4
62'

Znów szansa dla Eibar! Takashi Inui z ostrego kąta strzelił w bramkarza.

1
59'

Gol! Strzelił Lionel Messi. I odpowiedź Messiego! Argentyńczyk wpadł w pole karne i już upadając uderzył z 15. metrów tuż przy słupku bramki Eibar!

31
14
5
2
4
57'

Gol! Strzelił Sergi Enrich. Asystował mu David Junca. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłkę niepotrzebnie przepuścił Gerard Pique, a z prezentu skorzystał Sergi Enrich, trafiając do siatki z bliskiej odległości.

23
57'

Ależ szczęście Eibar! Oliveira wybił piłkę sprzed nóg Messiego, który już szykował się do strzału z 6 metrów.

1
2
1
6
53'

Gol! Strzelił Denis Suarez. Już 3:0!!! Z akcją ruszył Lionel Messi, strzelił celnie z 16. metrów, ale piłkę do boku sparował golkiper Eibar. W odpowiednim miejscu stał jednak Denis Suarez, który uderzył w kierunku krótszego słupka wprost do siatki.

32
16
5
5
4
50'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Niewiele dzieje się na Camp Nou.

3
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

7
2
2
45+1'

Anaitz Arbilla trafił z rzutu wolnego w mur piłkarzy Barcelony.

9
1
1
1
43'

Druga bramka wyraźnie podcięła skrzydła Eibar. Od jakiegoś czasu pełna kontrola Barcelony.

16
8
1
2
39'

Paulinho - 75 minut w Primera Division i już 2 gole. Niezły start w nowym zespole!

14
9
4
1
2
38'

Na Camp Nou gromkie "Paulinho, Paulinho, Paulinho". Brazylijczyk miał być transferowym niewypałem, a strzela gola w drugim meczu z rzędu!

20
11
2
1
1
38'

Gol! Strzelił Paulinho. Asystował mu Denis Suarez. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z główki do siatki trafił Paulinho!

61
35
15
3
5
37'

Lionel Messi strzelił groźnie po ziemi z dystansu, ale znów bardzo udaną interwencją popisał się golkiper Eibar.

7
4
4
3
5
34'

Po bramce FC Barcelona kontroluje wydarzenia boiskowe i jest w ataku pozycyjnym. Kibice czekają na włączenie wyższego biegu.

8
4
1
2
31'

Lionel Messi miał wokół siebie 3 rywali, a mimo to zdecydował się na drybling. Argentyńczyk wpadł w pole karne, ale ostatecznie stracił piłkę.

5
4
1
5
1
27'

Lionel Messi po raz 7. strzela dla Barcelony minimum 40 goli w roku kalendarzowym.

19
8
2
2
2
26'

Ależ strzał! Lionel Messi strzelił uderzył z ok. 20 metrów, ale świetnie pofrunął Mitrović, który zdołał złapać piłkę.

13
4
5
2
1
25'

Po rzucie wolnym dla Eibar piłkę głową musnął Gonzalo Escalante i Marc-Andre ter Stegen nie miał problemów z interwencją.

10
7
1
2
2
21'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Pewny strzał Argentyńczyka, piłka pod poprzeczką i 1:0!

81
48
8
9
11
20'

Rzut karny dla Barcelony! W "szesnastce" faulowany Nelson Semedo.

19
20
5
2
5
18'

Niewiele zmienia się na placu gry. Barca z optyczną przewagą, Eibar już schowane na własnej połowie.

7
5
2
14'

FC Barcelona coraz bliżej podchodzi pod bramkę Eibar. Wciąż jednak bez okazji podbramkowych.

7
4
2
4
3
10'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Capa. Za faul taktyczny na Deulofeu.

13
6
1
1
10'

Druga interwencja ter Stegena. Z ostrego kąta strzelił Takashi Inui. Wydawało się, że piłka leciała obok słupka, ale niemiecki golkiper na wszelki wypadek wybił ją na korner.

7
3
1
1
7'

FC Barcelona na razie bez fajerwerków. Eibar stosuje wysoki pressing i stara się zaskoczyć lidera Primera Division.

2
2
1
4
7
3'

Mogło być 1:0 dla Eibar!!! Sergi Enrich znalazł się w polu karnym sam przed bramkarzem Barcy, ale przegrał ten pojedynek oko w oko!

8
6
5
6
13
21:19

To wyniki z ostatnich meczów między Barceloną i Eibar. Jak będzie tym razem?

5
21:19

Sporo zmian w podstawowej jedenastce Barcelony. Jedynie na ławce rezerwowych mecz rozpoczną Luis Suarez, Ivan Rakitić czy Jordi Alba. W podstawowej jedeastce zadebiutuje Paulinho, który w sobotę uratował "Dumie Katalonii" komplet punktów w meczu z Getafe.

3
1
21:19

Lider FC Barcelona po 4 zwycięstwach w 4 kolejkach przyjmie SD Eibar, które do tej pory zgarnęło 6 punktów.