Deportivo Alaves
14' Carlos Vigaray 40' Manu Garcia 45' Rodrigo Ely 61' Alvaro Medran 67' Manu Garcia
Real Madryt
10' Dani Ceballos 32' Dani Carvajal 43' Dani Ceballos 89' Nacho
1:2

Koniec. To była męczarnia Realu, ale zakończona wygraną.

Indywidualna akcja Asensio, ale piłka przeszła obok słupka.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Borja Mayoral.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho.

Kolejna wyśmienita sytuacje Realu, ale po raz kolejny goście nie potrafili wbić piłki niemal do pustej bramki!

Dość anemiczny strzał Ronaldo musiał na róg wybić bramkarz.

Sprzed pola karnego uderzył Lucas Vazquez, bramkarz na róg odbił piłkę.

Niepewnie w bramce Deportivo Pacheco, piłkę ostatecznie wybili obrońcy.

Deportivo. Schodzi: Ibai Gomez. Wchodzi: Ruben Sobrino.

Real stara się utrzymywać piłkę na połowie rywala, ale wyjścia Deportivo wyglądają groźnie.

Sam na sam z bramkarzem Pedraza, sytuacyjny strzał zatrzymał się na słupku! Fatalnie w defensywie zachował się Raphael Varane.

Ależ pudło Ramosa! Zawodnik Realu w bramkę nie trafił z ok. 9 metrów! Jak on to mógł przestrzelić?

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Marcos Llorente.

Poprzeczka uratowała Real! Uderzał Pedraza, strzał z pola karnego powinien dać gospodarzom remis.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Manu Garcia. Gracz Deportivo łokciem uderzył rywala. To powinna być czerwona kartka!

Deportivo. Schodzi: Jorge Burgui. Wchodzi: Alfonso Pedraza.

Real przycisnął Deportivo. Pod bramką gospodarzy co chwilę kotłuje się, Królewskim brakuje jednak skuteczności.

Ależ pecha ma Cristiano Ronaldo. Strzał Portugalczyka zatrzymał się na słupku. Uderzenie z ok. 14 metrów lewą nogą było bardzo efektowne.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alvaro Medran.

Starają się gospodarze zagrozić Królewskim, ale nie potrafią oddać uderzenia na bramkę Realu.

Isco sam na sam z bramkarzem, ale miał za dużo czasu i miejsca i to go zgubiło. Górą golkiper!

Kolejna próba CR7, piłka uderzona z ok. 18  metrów przeleciała obok słupka.

Gomez bezpośrednio uderzył z rzutu rożnego, czujny w bramce był Navas.

Kontra Realu, Isco do Ronaldo, ale ten z ok. 14 metrów uderzył pół metra obok słupka.

Gramy po przerwie.

Deportivo. Schodzi: Carlos Vigaray. Wchodzi: Alexis Ruano Delgado.

Przerwa. Real kontrolował mecz, prowadził, ale stracił gola na 1:1. Chwilę przed przerwą Królewscy jednak ponownie wyszli na prowadzenie.

Sędzia doliczył minutę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rodrigo Ely.

Gol! Strzelił Dani Ceballos. Skończyło się rumakowanie gospodarzy... Wszystko wróciło do normy. Błąd obrony Deportivo. Piłka spadła pod nogi Ceballosa po błędzie bramkarza, a piłkarz z Madrytu płaskim strzałem z ok. 15 metrów zdobył swojego drugiego gola w meczu!

Gospodarze nabrali wiatru w żagle. Warto dodać, że to dopiero ich pierwszy gol w sezonie!

Gol! Strzelił Manu Garcia. Asystował mu Munir El Haddadi. Niesamowite! Wydawało się, że nic nie grozi Realowi. Tymczasem akcja prawą stroną, dośrodkowanie w pole karne Munira i Garcia kapitalnym strzałem głową pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania!

Wszystko wróciło do normy, Real z piłką na połowie gospodarzy szuka dziury w obronie Deportivo.

Real pozwolił rywalom zostać dłużej pod własnym polem karnym. Jednak nic dobrego Deportivo z tego nie ma.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Carvajal.

Groźny strzał Nacho, kapitalna interwencja bramkarza gospodarzy! Po chwili, po kolejnym rogu Sebastian Ceballos uderzył w ręce golkipera.

Isco dogrywał z rogu, a nadbiegający Ronaldo uderzył tuż ponad poprzeczką!

Marco Asensio na przedpole do Vazqueza, a ten z sześciu metrów uderzył niecelnie.

Real ma mecz pod całkowitą kontrolą. Rywale sporadycznie bywają z piłką pod bramką Królewskich.

Ronaldo miękko dośrodkował w pole karne, na metrowym spalonym był Ramos, ale jego strzał głową obronił bramkarz. Sędzia liniowy sygnalizował spalonego, którego nie odgwizdał arbiter główny!

Real często rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Deportivo szans szuka w kontrach, ale są one chaotyczne.

Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego, ale Portugalczyk nie stworzył zagrożenia pod bramką gospodarzy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Carlos Vigaray.

Nacho faulowany tuż przy linii pola karnego. Będzie rzut wolny.

Gol! Strzelił Dani Ceballos. Piłkę w okolicach linii pola karnego otrzymał Ceballos, gracz Realu przepchnął futbolówkę przez Gomeza, a następnie uderzył tuż przy słupku. 0:1!

Dwóch zawodnik padło w polu karnym Realu, sędzia uznał, że faulował piłkarz gospodarzy, co nie spodobało się kibicom.

Po rzucie rożnym dla gospodarzy piłki we własnej bramce omal nie umieścił... Ronaldo. Czujnością wykazał się Navas, który odbił uderzenie głową kolegi z drużyny!

Dogranie do Munira, ten sam na sam z bramkarzem, ale uderzył obok. Okazało się, że zawodnik był na spalonym, którego chyba nie było.

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę, goście nie kwapią się do jej odbioru.

Gramy!

Deportivo w pięciu meczach nie zdobyło nawet punktów, zawodzi także Real, który zgromadził zaledwie 8 "oczek".