4
8
6
87'

Kolejna wyśmienita sytuacje Realu, ale po raz kolejny goście nie potrafili wbić piłki niemal do pustej bramki!

8
8
6
8
5
85'

Dość anemiczny strzał Ronaldo musiał na róg wybić bramkarz.

12
8
3
2
5
83'

Sprzed pola karnego uderzył Lucas Vazquez, bramkarz na róg odbił piłkę.

6
4
4
3
3
83'

Niepewnie w bramce Deportivo Pacheco, piłkę ostatecznie wybili obrońcy.

6
4
2
2
2
81'

Deportivo. Schodzi: Ibai Gomez. Wchodzi: Ruben Sobrino.

5
80'

Real stara się utrzymywać piłkę na połowie rywala, ale wyjścia Deportivo wyglądają groźnie.

5
4
1
3
2
76'

Sam na sam z bramkarzem Pedraza, sytuacyjny strzał zatrzymał się na słupku! Fatalnie w defensywie zachował się Raphael Varane.

4
3
5
7
14
74'

Ależ pudło Ramosa! Zawodnik Realu w bramkę nie trafił z ok. 9 metrów! Jak on to mógł przestrzelić?

9
5
4
4
4
72'

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Marcos Llorente.

70'

Poprzeczka uratowała Real! Uderzał Pedraza, strzał z pola karnego powinien dać gospodarzom remis.

6
2
6
9
12
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Manu Garcia. Gracz Deportivo łokciem uderzył rywala. To powinna być czerwona kartka!

Deportivo Alaves
3
3
1
1
3
66'

Deportivo. Schodzi: Jorge Burgui. Wchodzi: Alfonso Pedraza.

Jorge Burgui #14
4
1
1
1
2
66'

Real przycisnął Deportivo. Pod bramką gospodarzy co chwilę kotłuje się, Królewskim brakuje jednak skuteczności.

3
1
1
2
5
63'

Ależ pecha ma Cristiano Ronaldo. Strzał Portugalczyka zatrzymał się na słupku. Uderzenie z ok. 14 metrów lewą nogą było bardzo efektowne.

10
6
5
10
2
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alvaro Medran.

1
1
1
2
1
58'

Starają się gospodarze zagrozić Królewskim, ale nie potrafią oddać uderzenia na bramkę Realu.

3
3
3
4
5
55'

Isco sam na sam z bramkarzem, ale miał za dużo czasu i miejsca i to go zgubiło. Górą golkiper!

5
4
5
4
3
53'

Kolejna próba CR7, piłka uderzona z ok. 18  metrów przeleciała obok słupka.

3
7
2
5
2
50'

Gomez bezpośrednio uderzył z rzutu rożnego, czujny w bramce był Navas.

3
3
2
1
2
47'

Kontra Realu, Isco do Ronaldo, ale ten z ok. 14 metrów uderzył pół metra obok słupka.

4
6
2
2
1
46'

Gramy po przerwie.

6
2
1
1
1
46'

Deportivo. Schodzi: Carlos Vigaray. Wchodzi: Alexis Ruano Delgado.

Carlos Vigaray #2
1
1
3
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
3
2
1
2
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rodrigo Ely.

2
4
1
2
3
43'

Gol! Strzelił Dani Ceballos. Skończyło się rumakowanie gospodarzy... Wszystko wróciło do normy. Błąd obrony Deportivo. Piłka spadła pod nogi Ceballosa po błędzie bramkarza, a piłkarz z Madrytu płaskim strzałem z ok. 15 metrów zdobył swojego drugiego gola w meczu!

36
18
7
10
23
42'

Gospodarze nabrali wiatru w żagle. Warto dodać, że to dopiero ich pierwszy gol w sezonie!

8
3
3
2
4
40'

Gol! Strzelił Manu Garcia. Asystował mu Munir El Haddadi. Niesamowite! Wydawało się, że nic nie grozi Realowi. Tymczasem akcja prawą stroną, dośrodkowanie w pole karne Munira i Garcia kapitalnym strzałem głową pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania!

42
23
10
12
26
38'

Wszystko wróciło do normy, Real z piłką na połowie gospodarzy szuka dziury w obronie Deportivo.

4
2
1
3
4
35'

Real pozwolił rywalom zostać dłużej pod własnym polem karnym. Jednak nic dobrego Deportivo z tego nie ma.

1
3
1
1
2
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
5
2
1
2
3
31'

Groźny strzał Nacho, kapitalna interwencja bramkarza gospodarzy! Po chwili, po kolejnym rogu Sebastian Ceballos uderzył w ręce golkipera.

5
2
1
1
1
30'

Isco dogrywał z rogu, a nadbiegający Ronaldo uderzył tuż ponad poprzeczką!

3
1
3
2
1
27'

Marco Asensio na przedpole do Vazqueza, a ten z sześciu metrów uderzył niecelnie.

3
2
2
3
2
26'

Real ma mecz pod całkowitą kontrolą. Rywale sporadycznie bywają z piłką pod bramką Królewskich.

4
3
1
1
2
23'

Ronaldo miękko dośrodkował w pole karne, na metrowym spalonym był Ramos, ale jego strzał głową obronił bramkarz. Sędzia liniowy sygnalizował spalonego, którego nie odgwizdał arbiter główny!

1
4
2
3
5
19'

Real często rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Deportivo szans szuka w kontrach, ale są one chaotyczne.

3
2
1
1
3
15'

Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego, ale Portugalczyk nie stworzył zagrożenia pod bramką gospodarzy.

3
4
1
8
3
14'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Carlos Vigaray.

5
1
2
1
2
14'

Nacho faulowany tuż przy linii pola karnego. Będzie rzut wolny.

6
2
4
2
2
10'

Gol! Strzelił Dani Ceballos. Piłkę w okolicach linii pola karnego otrzymał Ceballos, gracz Realu przepchnął futbolówkę przez Gomeza, a następnie uderzył tuż przy słupku. 0:1!

46
26
8
8
22
8'

Dwóch zawodnik padło w polu karnym Realu, sędzia uznał, że faulował piłkarz gospodarzy, co nie spodobało się kibicom.

3
4
2
3
3
7'

Po rzucie rożnym dla gospodarzy piłki we własnej bramce omal nie umieścił... Ronaldo. Czujnością wykazał się Navas, który odbił uderzenie głową kolegi z drużyny!

4
4
4
3
3
4'

Dogranie do Munira, ten sam na sam z bramkarzem, ale uderzył obok. Okazało się, że zawodnik był na spalonym, którego chyba nie było.

3
3
6
5
3
3'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę, goście nie kwapią się do jej odbioru.

4
3
3
3
4
16:10

Deportivo w pięciu meczach nie zdobyło nawet punktów, zawodzi także Real, który zgromadził zaledwie 8 "oczek".