36
25
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann. Będzie kapitalna okazja dla Barcelony! Francuz faulował Messiego tuż przed polem karnym Atletico.

Atletico Madryt
48
25
10
17
17
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez. Za faul.

23
9
3
9
9
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

42
13
8
10
11
89'

Luis Suarez z dystansu uderzył nad bramką. Barcelona atakuje w końcówce!

40
10
5
8
11
88'

Ależ blisko drugiego gola Luisa Suareza! Po zagraniu Andre Gomesa Urugwajczykowi zabrakło dosłownie centymetrów, aby przeciąć lot piłki.

16
9
4
2
6
86'

FC Barcelona chce pójść za ciosem i zdobyć drugą bramkę w końcówce. Brakuje im jednak skutecznego ostatniego dogrania.

20
9
5
7
13
83'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Gabi. Wchodzi: Fernando Torres.

26
13
7
5
8
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Sergi Roberto. Kapitalne dośrodkowanie Sergiego Robeto, po którym na długim słupku skuteczną główką popisał się Luis Suarez!

141
58
16
36
70
80'

Luis Suarez strzelił bardzo groźnie czubkiem buta, ale Jan Oblak zdołał sparować i po chwili złapać piłkę.

11
4
3
3
9
79'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Paulinho.

19
12
5
4
2
77'

Samuel Umtiti zamarkował podanie do Messiego po czym strzelił po ziemi w światło bramki. Jan Oblak spokojnie złapał piłkę.

4
2
1
2
7
73'

Wielkie pudło Andre Gomesa. Portugalczyk strzelał z ok. 24 metrów.

7
71'

Lionel Messi! Argentyńczyk dostał piłkę na linii pola karnego i strzelił tuż obok słupka. Ależ było blisko!

3
2
5
3
9
66'

Lionel Messi zbiegł na lewą stronę pola karnego i strzelił w światło bramki. Jan Oblak złapał na raty piłkę.

5
2
3
5
20
65'

Spokojny okres w meczu. Atletico znów oddala grę od własnego pola karnego.

5
2
2
7
61'
ZMIANA
11
5
1
1
7
61'
ZMIANA
58'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Nicolas Gaitan.

57'

Lionel Messi!!! Argentyńczyk kapitalnie przymierzył z 25. metrów z rzutu wolnego i trafił w słupek!

13
7
5
9
24
56'

Jan Oblak po raz pierwszy musiał wykazać się bramkarskimi umiejętnościami! Słoweniec sparował przed siebie silny strzał Luisa Suareza z 17. metrów.

4
5
2
4
11
53'

Antoine Griezmann! Francuz huknął z pierwszej piłki z woleja i nieznacznie się pomylił.

9
7
2
4
5
52'

Ależ kontra Atletico! Piłkę prowadził Antoine Griezmann, a prawą stroną niczym TGV mknął Angel Correa. Argentyńczyk dostał piłkę, ale w ostatniej chwili został powstrzymany przez Pique.

7
3
2
3
5
49'

Barcelona przedostała się w pole karne Atletico, jednak nie potrafiła oddać strzału. Momentami aż 9 piłkarzy gospodarzy we własnej "szesnastce".

7
4
3
5
8
47'

Atletico zaskoczyło rywala przy rozegraniu rzutu rożnego, jednak strzał z ostrego kąta Carrasco padł łupem ter Stegena.

6
2
3
4
46'

Zaczynamy drugą połowę.

10
8
2
3
3
46'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić. Już po gwizdku na przerwę sędzia ukarał Rakiticia, który wcześniej faulował rywala w środku boiska. Arbiter puścił grę, ale nie zapomniał o kartce dla Chorwata.

FC Barcelona
8
5
8
7
17
40'

Luis Suarez w końcu urwał się spod opieki Savicia, ale i tak został zablokowany przez ofiarnie interweniującego Czarnogórca.

6
4
2
10
19
37'

Barcelona zaczyna się denerwować. Zniecierpliwiony Andres Iniesta oddał bardzo nieudany strzał z półwoleja.

9
8
3
8
13
33'

Lionel Messi groźnie dośrodkował z rzutu wolnego, jednak niepilnowany Luis Suarez nie zdołał oddać strzału.

15
12
7
7
23
32'

Bardzo mądra gra na tyłach w wykonaniu Atletico. Barcelona bezradna w ataku.

11
9
4
7
15
28'

Posiadanie piłki - 70 do 30 procent. Wszystkie akcje gości kończą się jednak przed polem karnym Atletico.

13
10
11
8
14
25'

Atletico jest świetnie ustawione na tyłach. Gospodarze tylko raz - w 30. sekundzie meczu - pozwolili Messiemu zagrozić bramce.

16
7
8
12
18
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Saul Niguez.

Gol dla Atletico! Kapitalnie z 20. metrów przymierzył Saul Niguez i piłka wleciała tuż przy słupku bramki Barcelony!

86
52
27
39
83
16'

Barca długo rozgrywała piłkę, jednak po dośrodkowaniu Messiego z lewego skrzydła piłka padła łupem gospodarzy.

15
6
4
11
13
14'

Żółtą kartkę otrzymał Gabi. Za faul na Messim.

30
14
5
11
17
12'

Przy każdym kontakcie z piłką Pique słychać ogłuszające gwizdy na Wanda Metropolitano.

15
5
4
7
21
9'

Ależ akcja Griezmanna!!! Francuz rewelacyjnie minął Pique, strzelił po ziemi, ale na wysokości zadania stanął Marc-Andre ter Stegen, który obronił uderzenie nogą!

22
14
14
6
11
9'

Sporo nerwowości w grze Barcelony. Piłkarze gości już kilkukrotnie tracili piłkę w stosunkowo łatwych sytuacjach.

6
7
7
17
7
8'

Antoine Griezmann dostał piłkę w pole karne, a jego silny strzał z trudem na korner sparował Marc-Andre ter Stegen. Było groźnie!

13
9
13
5
10
4'

Andres Iniesta uderzył z narożnika pola karnego w środek bramki. Na posterunku Jan Oblak.

15
9
5
6
14
2'

Świetna atmosfera panuje na nowym stadionie Atletico Madryt

15
10
3
3
4
1'

Mamy już pierwszą groźną sytuację dla Barcelony! Lionel Messi kapitalnie wpadł w pole karne i naciskany przez 3 rywali zdołał oddać strzał, po którym piłka odbiła się od bocznej siatki. Ależ początek!