12
15
12
81'

Szarżował Ivan Rakitić, który padł w polu karnym gości. Jednak sędzia pozostał niewzruszony i nie odwizdał "jedenastki".

5
2
3
8
16
79'

Sevilla FC jeszcze nie składa broni, a celnie z dużej odległości strzelał Ever Banega.

4
3
2
5
16
76'
76'

Widoczny w ostatnich minutach jest Paulinho, który nakręca akcje "Barcy".

21
17
2
1
4
74'

Na minimalnym spalonym znalazł się Messi.

1
2
3
12
8
73'

Sevilla. Schodzi: Simon Kjaer. Wchodzi: Johannes Geis.

4
9
4
2
2
72'

David Soria obronił celny strzał autorstwa Lionela Messiego.

3
2
3
5
14
71'

Dobrą interwencją popisał się David Soria, jednak wciąż w natarciu znajdują się piłkarze FCB.

8
2
2
3
69'

Uderzał Luis Suarez, ale będzie korner dla gospodarzy.

9
11
3
4
1
68'

Katalońska drużyna nie zamierza zwalniać tempa i walczy o zdobycie trzeciej bramki.

14
8
3
2
66'

Barcelona. Schodzi przy oklaskach publiczności: Paco Alcacer. Wchodzi: Gerard Deulofeu.

9
11
4
3
3
65'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Ivan Rakitić.

FC Barcelona dopięła swego i prowadzi 2:1! Paco Alcacer bohaterem gospodarzy! Ivan Rakitić posłał dośrodkowanie z prawego skrzydła, a Alcacer uprzedził Davida Sorię i skierował piłkę do bramki.

79
44
9
6
14
64'

Podrażniona FC Barcelona ruszyła do ataku, ale dobrze broni się Sevilla FC, która uwierzyła w wywalczenie korzystnego rezultatu.

3
1
2
3
3
62'

Piłka po strzale z dystansu Gerarda Pique wylądowała na poprzeczce.

4
3
2
5
10
62'

Sevilla. Schodzi: Pablo Sarabia. Wchodzi: Nolito.

1
2
1
2
60'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Paulinho.

6
10
1
1
2
59'

Gol! Strzelił Guido Pizarro. Asystował mu Ever Banega.

Niespodziewanie mamy 1:1 na Camp Nou w Barcelonie! Guido Pizarro wykorzystał dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego autoestwa Evera Banegi i pokonał Marca-Andre ter Stegena.

24
14
9
25
56
59'

Luis Muriel dobrze zagrał do Pablo Sarabii, którego strzał w ostatniej chwili został zablokowany.

2
1
1
1
58'

Sevilla spokojnie konstruuje akcję na połowie FC Barcelona.

4
1
1
2
56'

W końcu dłużej przy piłce utrzymuje się Sevilla FC, ale jak wiadomo - gra się tak, jak przeciwnik pozwala.

5
1
1
1
55'

Uderzył z dystansu Luis Muriel, lecz futbolówka poszybowała w trybuny.

4
1
1
53'

Pablo Sarabia dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

6
5
3
2
3
52'

Niecelnie podawał Luis Suarez i z atakiem mogli ruszyć goście. Jednak po chwili piłkę odzyskała "Duma Katalonii".

6
5
2
1
3
50'

FC Barcelona starała się ruszyć lewą flanką, lecz czujnie zagrali obrońcy Sevilla FC, którzy przerwali tę akcję.

9
6
2
4
5
47'

Strzelał Luis Muriel, ale piłka poszybowała nad bramką gospodarzy.

8
6
2
1
2
47'

Lionel Messi rozgrywa dzisiaj 600. mecz w barwach FC Barcelona.

13
8
2
1
46'

Start 2. części meczu w Barcelonie.

4
3
1
43'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej odsłonie. W ataku miejscowi gracze.

13
6
3
41'

Steven N'Zonzi faulował rywala i od rzutu wolnego rozpocznie ekipa z Barcelony.

8
3
1
2
39'

Zawodnicy z Sewilli mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

11
5
2
37'

FC Barcelona kontroluje boiskowe wydarzenia i próbuje skruszyć mur złożony z piłkarzy przyjezdnych.

11
7
1
2
35'

Aktywny jest Ivan Rakitić, zaś gospodarze wymieniają podania w okolicach pola karnego Sevilla FC.

10
6
1
33'

Odważnie do przodu ruszył obrońca Gerard Pique, ale nic nie wyszło z tej akcji.

9
5
1
2
6
31'

Trochę cofnęła się FC Barcelona, która czeka na okazję do wyprowadzenia kontrataku.

7
6
1
4
29'

Barcelona zastopowała jedną z niewielu ofensywnych akcji Sevilli.

12
8
1
1
4
28'

Znów zagotowało się pod bramką drużyny z Sewilli. Mogło być 2:0 dla gospodarzy.

19
10
2
2
4
26'

4
23'

Gol! Strzelił Paco Alcacer.

1:0 dla FC Barcelona! Gospodarze w końcu udokumentowali swoją przewagę. Paco Alcacer wykorzystał fatalną pomyłkę Sergio Escudero (złe przyjęcie piłki) i trafił po ziemi do siatki obok próbującego interweniować Davida Sorii.

118
66
18
9
11
21'

Tym razem groźnie na bramkę Sevilla FC uderzał głową Paco Alcacer.

18
14
5
7
6
20'

Jordi Alba znalazł się na pozycji spalonej.

9
8
4
9
18
18'

Andres Iniesta huknął z dystansu, ale wciąż bez zmiany wyniku.

15
11
9
7
11
18'

Ekipa z Katalonii długo utrzymuje się przy piłce i znów chce się przedrzeć przez defensywę gości.

15
12
7
6
7
14'

Samuel Umtiti popełnił fatalny błąd, a na bramkę Barcelony ruszył Luis Muriel, którzy oddał niecelny strzał. W tej sytuacji zawodnik Sevilli powinien zachować się lepiej.

16
11
8
6
9
12'

Sevilla FC wyszła z opresji po akcji FCB przeprowadzonej prawym skrzydłem.

10
7
8
11
15
9'

Ciągle w ofensywie jest zespół z Barcelony, który z animuszem rozpoczął ten pojedynek.

26
17
5
4
8
7'

Ivan Rakitić zmusił Davida Sorię do interwencji. Bramkarz przyjezdnych był na posterunku.

16
15
8
7
8
7'

Katalończycy nie zamierzają zwalniać tempa. Z około 17 metrów kropnął Lionel Messi.

22
12
7
4
5
5'

FC Barcelona w natarciu. Tym razem uderzał Luis Suarez, który nie zdołał strzelić gola.

12
5
6
12
10
4'

Sevilla FC miała sporo szczęścia, bo jej piłkarze wybili piłkę sprzed linii bramkowej.

6
9
7
4
18
4'

Szarżował Lionel Messi, który oddał celny strzał na bramkę gości.

18
11
4
3
5
3'

Faulowany był Luis Suarez i będzie rzut wolny dla FC Barcelona.

18
12
5
4
5
1'

Od środka rozpoczęli gospodarze, którzy spokojnie wymienają kolejne podania na własnej połowie.

18
13
3
3
5
czas Start meczu
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu FC Barcelona - Sevilla FC?