Puchar Niemiec: I runda
12 sie 2017 15:30
89'

Gol! Strzelił Mats Hummels. Asystował mu Arjen Robben. Piękny strzał głową Hummelsa po dośrodkowaniu Robbena.

Bayern Monachium
45
13
3
4
3
86'

Gospodarze próbują coś zdziałać, strzelić honorowego gola. Bayern pozwala im trochę pohasać na własej połowie.

4
6
2
2
3
81'

. Schodzi: Daniel Frahn . Wchodzi: Miroslav Slavov.

3
79'

Gol! Strzelił Franck Ribery. Piękne uderzenie Francuza z rzutu wolnego!

48
17
11
3
8
77'

Gospodarze znaleźli się w polu karnym Bayernu. Mlynikovski dośrodkował, ale Ulreich złapał piłkę.

6
1
1
75'

Bayern ciśnie, Robben stara się zaznaczyć swoją obecność. Posiadanie piłki gości - 79 procent.

3
3
2
2
2
69'

Bayern. Schodzi: Sebastian Rudy. Wchodzi: Arturo Vidal.

69'

. Schodzi: Okan Aydin . Wchodzi: Marcus Mlynikovski .

Marcus Mlynikovski #25
Okan Aydin #10
3
1
1
1
68'

Słaby strzał Tolisso. Bez zagrożenia. Chwilę wcześniej monachijczycy pobawili się w polu karnym gospodarzy, kilka razy wymienili piłkę. Ale brakowało decyzji o mocnym zakończeniu akcji.

1
1
1
2
2
66'

I to by było na tyle

31
6
1
9
3
64'

Robert swoje zrobił, może już odpocząć.

22
5
3
9
6
63'

Bayern. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: David Alaba.

4
2
8
4
1
63'
60'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Corentin Tolisso. Rozpoczęło się ostre strzelanie! Tolisso spod linii końcowej zagrał przed bramkę do Lewandowskiego, a naszemu piłkarzowi pozostało tylko dostawić nogę.

99
34
7
5
5
57'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rudy.

7
2
3
5
5
56'

Ciekawostka z innych boisk. Chelsea przegrywa u siebie z Burnley 0:3. Do przerwy!

11
3
5
4
4
55'

Gola mogli strzelić gospodarze! Hummels zablokował jednak strzał Trinksa z bliska.

4
1
3
2
54'

Tym razem Coman sprawdził formę bramkarza gospodarzy strzałem zza pola karnego. Kunz obronił.

2
1
1
1
1
51'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Franck Ribery. I to by chyba było na tyle. Po chwilowym zrywie gospodarzy Bayern wyszedł z kontrą. Piłkę na lewym skrzydle dostał Ribery, zagrał na drugą stronę do Comana. A ten przymierzył po długim słupku.

41
16
2
4
8
46'

I szybkie otwarcie. Kunz sparował piłkę na rzut rożny po strzale Muellera.

5
2
1
1
2
46'

II połowa

4
2
45+1'

Co za bomba Ribery'ego z woleja z narożnika pola karnego. Ależ to byłby gol. A tak piłka przeleciała tuż obok słupka.

9
2
2
2
4
45'

Kimmich dośrodkował z prawej strony, Lewandowski przed bramką nie sięgnął jednak piłki.

4
2
2
5
43'

Lewandowski i Mueller poczarowali przy rzucie wolnym. Niemiec przebiegł nad piłką, Lewandowski mu zagrał, Mueller Polakowi odegrał, a ten huknął na bramkę. Tyle, że mocno i niecelnie.

4
4
2
1
1
40'

Jeden z nielicznych strzałów Bayernu. Tolisso posłał jednak piłkę daleko w trybuny.

6
4
4
3
3
39'

Klasa strzał

26
10
2
1
2
36'

Nie jest to wielki mecz. Bayern przeważa, próbuje, ale też nie ma klarownych szans. Gospodarze ograniczyli się do przeszkadzania.

6
2
2
5
2
34'

Główka Lewandowskiego po dograniu Ribery'ego. Piłka poszła na rzut rożny.

9
3
4
6
4
32'

Wygląda na to, że wszystko z Robertem w porządku.

22
10
2
2
2
30'

Mueller zagrał w pole karne do Lewandowskiego, Polaka powalił rywal, ale karnego nie ma. Robert ma rozciętą skórę na kolanie.

2
1
10
8
15
28'

. Schodzi: Dennis Grote. Wchodzi: Florian Trinks .

3
23'

Tak to widzi Bayern

49
18
5
1
3
20'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Znowu nasz piłkarz strzelał z rzutu wolnego! Piłka przeszła przez mur, dotknęła jednego z rywali, trochę zmyliła bramkarza i wpadła do bramki.

259
109
24
9
12
19'

1
15'

Bayern już oczywiście z duża przewagą.

14
8
6
4
3
14'

Robert Lewandowski trafił w mur z rzutu wolnego.

11
2
7
13
7
10'

W zeszłym sezonie Chemnitzer był ósmy w 3. lidze. W tym sezonie po czterech meczach jest jedenasty.

6
1
2
9
4
7'

Błysnął bramkarz gospodarzy. Najpierw obronił strzał Comana z ostrego kąta, za chwilę nie dał się przy dobitce.

7
1
2
2
4
3'

Szansa dla gospodarzy. Aydin znalazł się w polu karnym, nie miał nikogo obok siebie, zagrał do środka w okolicy punktu rzutu karnego, ale zrobił to niedokładnie.

5
6
3
2
3
2'

I pierwsza główka Lewandowskiego po zagraniu Tolisso. Polak był trzymany przez obrońce, upadł, próbował protestować, ale karnego nie ma.

7
7
17
3
5
15:13

No i najważniejsza informacja. Robert Lewandowski gra od pierwszej minuty!

17
7
3
3
5
15:13

Cała kadra Chemnitzer kosztuje 4,5 mln euro....