Marco Asensio spudłował przy próbie strzału z dystansu.

1
4
4
86'

Achraf Hakimi mógł zanotować dublet, jednak dobrze z bramki wybiegł Sergio Rico.

1
1
85'

Marcos Llorente strzelił z półwoleja nieznacznie obok słupka.

3
2
1
2
3
82'

Luis Muriel uderzył wprost w Keylora Navasa. Trzeci celny strzał Sevilli.

1
1
2
1
81'
80'

Bardzo niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Isco.

3
1
2
3
76'

Spokojna końcówka. Real Madryt może szykować się do wyjazdu na Klubowe Mistrzostwa Świata.

1
1
1
76'

Real. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Isco.

8
5
3
3
9
71'

Sevilla. Schodzi: Franco Vazquez. Wchodzi: Johannes Geis.

71'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Dani Ceballos.

7
1
2
1
3
68'

Marcelo huknął jak z armaty, ale został zablokowany. Real znów się przebudził!

4
3
3
3
4
67'

Centymetry od gola! Po dośrodkowaniu Marcelo w słupek główkował Karim Benzema!

7
10
6
4
5
65'

Cristiano Ronaldo ładnie złamał akcję z lewego skrzydła do środka, jednak źle zagrał w kierunku Benzemy.

4
3
2
3
3
63'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Marcos Llorente.

1
1
1
1
1
60'

Niewiele dzieje się po przerwie. Zespoły myślami już przy kolejnych meczach.

57'

Sevilla. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Pablo Sarabia.

3
2
2
2
2
56'

Ładna akcja Realu, lecz strzał Benzemy został zablokowany.

2
1
1
4
3
53'

I druga interwencja Navasa - Kostarykanin dobrze przypilnował bliższy słupek przy strzale z ostrego kąta Muriela.

5
3
3
1
1
53'

Była okazja dla Sevilli. Po składnej akcji Nolito uderzył jednak zbyt lekko, a na dodatek wprost w bramkarza - pierwszy celny strzał gości.

1
1
2
1
2
51'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Sevilla wyraźnie zniechęcona po pierwszej połowie, Real na razie nie podkręca tempa.

3
2
1
1
1
46'

Zaczynamy drugą połowę!

6
2
2
1
2
42'

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Karim Benzema. Szaleństwo na Santiago Bernabeu w Madrycie! Kolejna kontra Realu i już 5:0! Cristiano Ronaldo zagrał do Benzemy, ten znalazł na prawej stronie niepilnowanego Hakimiego, który zdobył swojego pierwszego gola w rozgrywkach Primera Division.

57
29
10
4
13
38'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Lucas Vazquez.

Bawią się piłkarze Realu Madryt! Kroos ruszył z kapitalną kontrą z własnej połowy, zagrał z klepki z Vazquezem i strzelił po ziemi z 11. metrów. Szykuje się prawdziwy pogrom w stolicy Hiszpanii!

57
35
10
6
14
37'

Żółtą kartkę otrzymał Ever Banega. Za faul w środku boiska.

6
6
3
2
3
36'

Ależ pogubiona jest obrona Sevilli! Z 6. metrów źle w piłkę kopnął Cristiano Ronaldo.

5
4
8
4
5
35'

Cristiano Ronaldo bliski hat-tricka! Portugalczyk kapitalnie złożył się do strzału z powietrza i instynktownie przed siebie piłkę odbił Sergio Rico.

6
5
1
4
3
34'

Luka Modrić uderzył celnie zza pola karnego, jednak Sergio Rico zbił piłkę do boku. Tu mogą paść kolejne bramki jeszcze przed przerwą!

2
4
1
2
1
Czy Cristiano Ronaldo strzeli dziś hat-tricka?
3
2
2
4
31'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Już 3:0!!! Sergio Rico wyczuł intencje Portugalczyka, ale piłka prześlizgnęła się pod jego brzuchem wprost do siatki.

51
26
13
5
15
31'

Żółtą kartkę otrzymał Jesus Navas. Skrzydłowy Sevilli zagrał ręką we własnym polu karnym.

8
6
3
1
2
31'

Rzut karny dla Realu Madryt!!!

18
9
1
3
4
30'

Cristiano Ronaldo domagał się rzutu karnego, ale sędzie zdecydowanym ruchem nakazał dalszą grę. Portugalczyk tylko roześmiał się po tej decyzji.

3
7
2
4
29'

Lucas Vazquez strzelił z ostrego kąta nad bramką Sevilli.

3
1
2
1
2
27'

Toni Kroos miał mnóstwo miejsca na linii pola karnego, jednak jego strzał pozostawił wiele do życzenia. Fatalna próba Niemca.

3
5
1
2
3
23'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marco Asensio.

2:0! Asensio kapitalnie wypuścił w pole karne Ronaldo, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Sevilli.

56
21
5
5
11
20'

Marco Asensio trochę za mocno dośrodkował w kierunku Benzemy, który cofając się, uderzył z główki obok bramki.

2
3
2
2
5
16'

Guido Pizarro uderzył z powietrza, z 17. metrów, ale fatalnie spudłował. Piłka na trybunach Santiago Bernabeu w Madrycie.

3
1
3
1
15'

Lionel Carole zdecydował się na płaski strzał z dystansu i piłka nieznacznie minęła słupek bramki Realu.

3
1
1
1
4
11'

Pierwsza próba Cristiano Ronaldo. Zdobywca Złotej Piłki przerzucił piłkę na lewą nogę i uderzył tuż obok słupka. Będzie jeszcze korner dla Realu.

13
1
1
2
4
8'

Po piorunującym początku piłkarze Realu oddali inicjatywę rywalom. Sevilla w ataku pozycyjnym, ale wciąż daleko od pola karnego "Królewskich".

4
2
3
3
2
Czy Sevilla zdobędzie dzisiaj bramkę na Santiago Bernabeu?
10
2
1
2
2
3'

Gol! Strzelił Nacho.

Ta bramka wisiała w powietrzu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego katastrofalnie w defensywie zachowali się piłkarze Sevilli. Nacho przyjął piłkę w polu bramkowym i strzelił pod poprzeczkę gości.

Real Madryt
56
25
4
6
13
2'

Real wciąż w natarciu! Z 17. metrów technicznie uderzył Lucas Vazquez i z najwyższym trudem piłkę na korner zbił Sergio Rico.

5
1
1
2
1'

Real od razu ruszył do ataku. Piłka po dośrodkowaniach Marcelo z lewego skrzydła padała jednak łupem zawodników Sevilli.