Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Dani Ceballos.

7
5
6
90'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Real prowadzi 3:1!!! Pichu Cuellar wyczuł intencje strzelca, jednak nie zdołał złapać piłki.

Real Madryt
68
37
13
12
18
89'

Mamy rzut karny dla Realu Madryt!!! Faulowany Mateo Kovacić.

30
21
5
3
7
88'

Gareth Bale miał sporo miejsca na lewej stronie pola karnego, strzelił silnie w długi róg, ale dobrze interweniował Pichu Cuellar. Sędzia jednak nie zauważył tej parady i nie odgwizdał rzutu rożnego dla gości.

2
1
3
4
10
86'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marcos Llorente.

9
7
10
4
8
86'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Perez.

9
3
1
3
4
85'

Żółtą kartkę otrzymał Pichu Cuellar. Ukarany za "symulkę", choć wydaje się, że bramkarz Leganes rzeczywiście był podcięty przez rywala.

8
8
2
4
5
84'

Ależ pecha w drugiej połowie ma Gabriel Pires. Zawodnik Leganes po raz drugi dostał piłką... w czułe miejsce.

5
10
6
5
5
82'

W końcu pokazał się Isco. Piłkarz Realu obrócił się na 16. metrze i uderzył w światło bramki. Na posterunku Pichu Cuellar.

11
1
2
2
2
80'

Ruben Perez huknął z dystansu wyraźnie nad bramką Realu.

4
4
1
4
79'

Leganes stawia wszystko na jedną kartę i atakuje coraz większa liczbą piłkarzy.

4
1
2
1
1
76'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Gareth Bale.

26
9
7
2
3
72'

CD Leganes. Schodzi: Omar Ramos. Wchodzi: Nordin Amrabat.

4
70'

Bardzo nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Lucasa Vazqueza.

1
2
2
5
9
66'

Gospodarze poczuli, że mogą dziś zaszkodzić mistrzowi. Piłkarze Leganes atakują głównie prawą flanką.

3
6
1
1
64'

Leganes mogło doprowadzić do wyrównania! Prawym skrzydłem ruszył Nabil El Zhar, który zagrał w środek pola karnego do Claudio Beauvue. Napastnik gospodarzy uderzył z bliskiej odległości, ale świetnie interweniował Kiko Casilla!

10
4
5
3
8
62'

Niewiele dzieje się w Leganes. Real nie włącza wyższego biegu.

6
4
2
4
10
58'

Po dobrej centrze Diego Rico Claudio Beauvue główkował wprost w obrońcę Realu. Wydaje się, że Leganes może zagrozić mistrzowi tylko przy stałych fragmentach gry.

9
5
5
2
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Defensor Realu miał spore pretensje do arbitra liniowego i został ukarany "żółtkiem".

Real Madryt
6
5
4
6
10
53'

Nowi gracze Leganes na razie nie wnieśli żadnego ożywienia do gry gospodarzy. Real ma przewagę i szuka 3 gola.

10
6
2
1
4
51'

6
50'

Powtórki wykazują, że zawodnik Leganes rzeczywiście dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym.

6
2
4
10
13
50'

Piłkarze Realu domagali się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką. Sędzia nakazał dalszą grę.

10
4
2
4
7
46'

Początek drugiej połowy!

17
7
5
4
4
46'

CD Leganes. Schodzi: Gerard Gumbau. Wchodzi: Ruben Perez.

9
4
4
6
5
46'

CD Leganes. Schodzi: Dimitrios Siovas. Wchodzi: Martin Mantovani.

Martin Mantovani #5
8
3
4
3
5
41'

W ostatnich minutach Leganes ma przewagę w posiadaniu piłki, lecz nie potrafi się nawet zbliżyć w okolice pola karnego Realu. "Królewscy" wydają się czekać na kontry.

12
4
3
2
3
37'

Leganes ma spore problemy ze stworzeniem ofensywnej akcji. Real po straconej bramce już radzi sobie z atakami gospodarzy.

13
8
4
4
6
33'

Isco czarował w polu karnym, nie mógł zgubić krycia i ostatecznie fatalnie przestrzelił.

14
9
8
8
8
29'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Lucas Vazquez. Ależ akcja Realu!!! Karim Benzema podał z pierwszej piłki do Vazqueza, ten od razu odegrał w pole karne do Casemiro, który wyprowadził "Królewskich" na prowadzenie. Kilka błyskawicznych zagrań w wykonaniu gości i defensywa Leganes została całkowicie rozmontowana.

65
44
21
12
21
23'

Dość chaotyczny mecz, żadna ze stron nie może na dłużej przejąć inicjatywy.

11
5
8
5
6
19'

A w takiej sytuacji, w 6. minucie, swojego pierwszego gola w profesjonalnej karierze zdobył obrońca Leganes - Unai Bustinza.

12
9
9
7
7
18'

W strzałach celnych już 4:2 dla Realu Madryt. Ciekawy mecz, choć gra Leganes w obronie pozostawia wiele do życzenia.

16
14
7
5
6
16'

Mogło być 2:1 dla Realu! Marco Asensio minął rywala i wpadł w pole karne, jednak uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć golkipera. Skrzydłowy Realu powinien to lepiej wykończyć.

7
11'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Casemiro. Świetna akcja Realu i mamy 1:1!!! Mateo Kovacić zagrał prostopadłą piłkę w pole karne, lekko piętką odbił ją Casemiro, a niepilnowany Vazquez strzelił płasko w długi róg bramki Leganes.

72
54
22
22
32
10'

Sergio Ramos główkował wprost w dobrze ustawionego bramkarza Leganes.

15
13
5
6
8
6'

Gol! Strzelił Unai Bustinza.

Bramka dla Leganes!!! Po rzucie rożnym strzał z bliskiej odległości Bustinzy instynktownie obronił Kiko Casilla. Obrońca gospodarzy nie zrezygnował, rzucił sie szczupakiem w kierunku bramki i odbił piłkę do siatki po tym jak z linii wybijał ją Theo Hernandez.

43
32
23
32
59
4'

Casemiro uderzył z dystansu, piłka odbiła się od murawy, ale nie sprawiła problemów bramkarzowi Leganes.

13
7
3
3
7
1'