3:0
Zakończony
Levante UD
90+3'

Gol! Strzelił Paulinho. Asystował mu Lionel Messi. Podawał Messi do Suareza, ale ten nie trafił w piłkę. Doszedł do niej Paulinho i z bliska trafił na 3:0.

83
37
13
9
12
90+2'

Piłka w polu karnym wycofana do Doukoure, ale strzał poszybował ponad bramką.

5
3
1
1
90'

Grubo! Jeszcze 4 minuty meczu przed nami.

7
3
2
2
3
89'

Alba wrócił do gry, ale utyka. Jest sens pogłębiać uraz?

4
2
1
6
8
88'

Poważnie wyglądającej kontuzji doznał Jordi Alba. Zawodnik Barcy złapał się za tył nogi, ale... pozbierał się.

7
2
3
5
7
85'
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rober Pier.

2
83'

2
82'

FC Barcelona na połowie Levante. Jednak gospodarze nie forsują tempa meczu. Spotkanie gospodarze mają pod kontrolą.

6
3
3
2
4
78'

Z rzutu wolnego z 25 metrów w mur trafił Messi.

4
4
5
5
11
76'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Andre Gomes.

12
4
4
3
3
74'

Levante. Schodzi: Emmanuel Boateng. Wchodzi: Nanu.

3
72'

Suarez odgrywał piłkę w polu karnym, ale ta do niego wróciła. Strzał i bramkarz wybił futbolówkę na korner!

12
7
5
3
6
70'

1
70'

Barcelona ma włączony program "eko". Niewiele dzieje się pod bramką gości, którzy sam wciąż starają się złapać bramkowy kontakt.

9
5
2
67'
15
4
5
7
4
65'

Moore stanął oko w oko z bramkarzem, ale lepszy Marc-Andre ter Stegen! Goście mogli wrócić do meczu!

10
10
5
2
2
62'

Levante. Schodzi: Andres Lerma. Wchodzi: Rober.

2
58'

Po zmianie stron Barcelona zaczęła się oszczędzać. Gospodarze przeważają, ale już nie grają tak dobrze jak wcześniej.

7
2
3
2
2
54'

Alba przewrócony w polu karnym, sędzia uznał, że nic się nie stało.

6
3
3
3
12
51'

Gracze Levante starają się coś zdziałać na połowie Barcelony. Ambitnie grają chłopcy, ale niewiele im to daje.

9
4
4
3
2
47'

Groźny strzał oddał Ivi Lopez, bramkarz sparował piłkę! Kapitalna interwencja!

10
6
5
1
1
46'

Znowu gramy!

11
7
3
1
1
45'

Jeszcze minuta gry przed nami.

12
6
4
4
5
45'

Messi sam na sam z bramkarzem, ale strzał z trudnej pozycji nogami odbił Oier!

5
4
3
4
8
43'

Messi w polu karnym wziął na siebie czterech rywali, wycofał do Rakiticia, a ten posłał... rakietę na bramkę gości. Minimalnie niecelnie!

9
6
2
4
3
41'

Głową dość anemicznie uderzył Thomas Vermaelen, piłka w rękach bramkarza.

3
3
4
1
2
40'

Messi ponownie uderzył z rzutu wolnego. Strzał z ok. 25 metrów  po murze wyszedł na róg.

8
2
1
2
2
39'

Kolejna akcja Barcelony, ale Messi źle przyjął piłkę. Argentyńczyk mógł znaleźć się w kapitalnej sytuacji.

4
3
1
5
2
38'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Sergi Roberto. Piłkę w polu karnym kapitalnie przyjął Suarez i efektownie uderzył pod poprzeczką. Kapitalne podanie i jakże piękny strzał. 2:0!

74
43
8
3
5
36'

Przerwa w grze. Boateng i Thomas Vermaelen zderzyli się głowami i padli na murawę.

3
5
9
18
9
32'

Messi z rzutu wolnego tuż ponad bramką. Cały stadion krzyknął: Kulson!

6
5
6
6
6
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Postigo. Po raz kolejny przewrócony został Messi.

6
29'

Lerme po raz kolejny ostro potraktował Messiego. Kolumbijczyk wkrótce może znaleźć się pod prysznicem.

4
4
1
9
25'

Powinno być 2:0! Strzał Dembele odbił do boku bramkarz, a nadbiegający Suarez z kilku metrów nie trafił niemal do pustej bramki!

6
5
2
4
8
24'

Analogiczna sytuacja po drugiej stronie. Wychodził Ivi Lopez, ale spalił o metr.

4
1
1
2
23'

Javier Mascherano prostopadle do Messiego, ale ten na minimalnym spalonym.

1
4
1
1
2
19'

Sprzed pola karnego groźnie uderzył Ivi Lopez. Piłka po nodze obrońcy tuż obok słupka wyszła na róg.

3
2
17'

Gracze Levante w końcu otrząsnęli się po przewadze Barcelony i na moment przenieśli grę pod bramkę gospodarz.

3
3
3
2
5
14'

Z siedmiu metrów uderzał Suarez, ale bramkarz zdołał odbić piłkę. Poprawka została zablokowana.

4
2
2
3
7
12'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba. Piłkę dośrodkowaną w pole karne zgrał głową Alba. Messi źle uderzył, ale futbolówka obok bramkarza w dość wolnym tempie wpadła do siatki! 1:0!

87
57
14
7
13
9'

Messi mocno dośrodkował z rzutu wolnego, bramkarz końcami palców wybił piłkę, ale sędzia nie zauważył tego.

6
1
1
1
10
8'

Żółtą kartkę za wykoszenie równo z trawą Messiego otrzymał Andres Lerma.

Levante UD
11
2
1
1
3
4'

Póki co sporo niedokładności w grze Barcelony. Goście kilka razy przejęli piłkę, ale nie wykorzystali szans.

7
3
6
2
13
16:08

FC Barcelona jest liderem Primera Division (45 pkt.), Levante plasuje się na 16. pozycji (18 pkt.).