Cristiano Ronaldo już nie wraca na boisko. Sędzia doliczył 3 minuty.

3
8
6
88'

Gol! Strzelił Nacho. Asystował mu Raphael Varane. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową przedłużył Varane, a do siatki trafił zamykający akcję Nacho.

39
19
8
6
16
87'

Co za obrazek! Cristiano Ronaldo przeglądał się w telefonie jak wygląda jego twarz. Portugalczyk, cały we krwi, tylko pokręcił głową i najprawdopodobniej nie wróci na boisko.

15
11
4
13
11
84'

Cristiano Ronaldo po golu zalał się krwią - Fabian Schaer przypadkowo kopnął w głowę Portugalczyka. CR7 był długo opatrywany przez lekarzy, ale boisko opuścił o własnych siłach.

21
15
3
20
16
84'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Lucas Vazquez.

6:1! Po centrze z prawego skrzydła Lucasa Vazqueza z główki do siatki trafił Ronaldo! Portugalczyk nie cieszy się jednak z gola, ponieważ został kopnięty przez rywala.

57
34
8
9
24
82'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

6
7
3
9
8
81'

Po podaniu Bale'a do siatki trafił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk był jednak na spalonym i bramka nie została uznana.

5
4
1
13
7
79'

Deportivo. Schodzi: Florin Andone. Wchodzi: Carles Gil.

2
2
1
2
2
78'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Casemiro.

Ronaldo w końcu się przełamał!!! Real ruszył z kontrą, Gareth Bale dograł do Casemiro, a ten odnalazł w polu karnym Ronaldo. Tej sytuacji Portugalczyk już nie mógł zmarnować.

45
30
10
8
26
76'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

8
2
4
3
3
72'

Niesamowite! Jak Cristiano Ronaldo tego nie trafił?! Portugalczyk przyjął piłkę na klatkę, miał mnóstwo miejsca w polu karnym, ale uderzył obok słupka!

5
10
3
8
9
70'

Ależ powrót Nacho! Defensor Realu wybił piłkę niemalże z linii bramkowej po strzale Andone.

6
4
3
1
2
69'

Florin Andone miał piłkę na 5. metrze, ale poślizgnął się i uderzył wysoko nad poprzeczką!

3
2
1
2
68'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Cristiano Ronaldo. 4:1!!! Ronaldo przedłużył zagranie Bale'a piętką, a Modrić popisał się świetnym strzałem z 17. metrów!

36
17
8
6
17
65'

Cristiano Ronaldo ruszył z rajdem wzdłuż linii pola karnego, ale źle podkręcił piłkę i przestrzelił.

4
3
1
7
4
64'

Real. Schodzi: Borja Mayoral. Wchodzi: Karim Benzema.

63'

Powinno być 4:1! Po świetnej akcji Bale'a w doskonałej sytuacji obok bramki główkował Borja Mayoral.

2
1
2
1
58'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Toni Kroos.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kroosa z główki pod poprzeczkę trafił Bale!

38
21
6
4
12
58'

Blisko gola dla Realu! Po centrze Kroosa w światło bramki główkował Casemiro, ale fenomenalnie bronił Ruben Martinez.

1
1
1
2
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Perez. Za faul.

Deportivo La Coruna
3
3
2
1
2
54'

Deportivo. Schodzi: Celso Borges. Wchodzi: Emre Colak.

4
3
4
1
1
53'

Marcelo wstrzelił silnie piłkę wzdłuż pola karnego, ale w bramce znalazł się tylko napastnik Realu - Borja Mayoral, który nieco spóźnił się ze wślizgiem.

1
1
2
1
52'

Gareth Bale podał do nacierającego Modricia, który uderzył w boczną siatkę. Ładna akcja Realu.

1
1
1
2
1
48'

Deportivo. Schodzi: Pedro Mosquera. Wchodzi: Edu Exposito. Wymuszona zmiana, zawodnik gości nie może kontynuować gry.

1
46'

Zaczynamy drugą połowę!

6
5
1
1
42'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Marcelo. Real już na prowadzeniu po kapitalnym strzale Bale'a! Walijczyk przymierzył z ostrego kąta i uderzył technicznie w samo okienko bramki Deportivo. Majstersztyk!

Real Madryt
53
23
9
14
38
41'

Borja Mayoral zwlekał z decyzją i jego strzał został zablokowany.

3
2
4
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Florin Andone. Rumuński napastnik ostro sfaulował Casemiro. To mogło być nawet "czerwo"!

7
5
3
3
6
34'

Po centrze Carvajala w bramkrza główkował Luka Modrić. Real w natarciu, gospodarze chcą wyjść na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie.

8
5
4
4
7
32'

Gol! Strzelił Nacho. Asystował mu Marcelo. Wielki napór przyniósł bramkę wyrównującą!!! Marcelo wycofał piłkę w polu karnym do Nacho, który strzelił obok bezradnego golkipera. Bardzo ładna akcja Realu!

Real Madryt
39
20
9
23
46
30'

Słupek ratuje Deportivo! Marcelo świetnie nawinął rywala, strzelił po ziemi z ostrego kąta, a piłka po rękawicy Rubena zatrzymała się na obramowaniu.

9
4
3
5
5
28'

Casemiro spudłował po strzale z główki.

10
6
2
4
4
28'

Kapitalna okazja dla Realu! Cristiano Ronaldo główkował pod poprzeczkę, ale rewelacyjnie interweniował Ruben Martinez!

9
6
2
4
7
26'

Marcelo mógł błyskawicznie odpowiedzieć. Brazylijczyk z powietrza huknął jednak kilka metrów obok słupka.

7
10
2
5
7
23'

Gol! Strzelił Adrian Lopez. Asystował mu Lucas Perez.

Bramka dla Deportivo!!! Florin Andone przepchnął na skrzydle Carvajala i po zagraniu głową wypuścił w uliczkę Lucasa Pereza. Ten znalazł w polu karnym zupełnie niepilnowanego Adriana Lopeza, który trafił do praktycznie pustej bramki. Bardzo ładna akcja gości i niespodziewany gol!

53
36
15
17
36
20'

W pierwszym kwadransie gra Realu mogła się podobać, gospodarze atakowali skrzydłami, ładnie rozprowadzali piłkę. Od kilku minut jednak niewiele dzieje się na Santiago Bernabeu.

3
2
2
3
3
16'

Nieudany strzał Pedro Mosquery z 8. metrów. Keylor Navas nie miał problemów z interwencją.

4
6
1
5
13'

Optyczna przewaga "Królewskich". Gospodarze na razie raz poważnie zagrozili bramce rywali.

3
3
1
3
2
9'

Marcelo wstrzelił piłkę w pole bramkowe, ale na posterunku stał Ruben Martinez.

5
6'

Luka Modrić świetnie dostrzegł w polu karnym Mayorala, którego strzał z półwoleja z trudem obronił Ruben Martinez.

9
5
3
4
3
4'

Gareth Bale zakręcił dwoma rywalami na prawym skrzydle, dośrodkował na głowę Cristiano Ronaldo, który uderzył nad poprzeczką.

4
3
3
6
5
15:36

Z powodu urazów w kadrze Realu Madryt brakuje stoperów - Jesusa Vallejo i Sergio Ramosa.

4
4
5
6
3
15:36

Poza kadrą meczową Deportivo znalazł się polski bramkarz Przemysław Tytoń.

4
1
3
4
3
15:36

Po sobotnich meczach 20. kolejki Real Madryt spadł na 5. miejsce w tabeli. Aktualny mistrz Hiszpanii w niedzielne popołudnie przyjmie na Santiago Bernabeu znajdujące się w strefie spadkowej Deportivo La Coruna.