0:5
Zakończony
FC Barcelona
90'

Na stadionie rozlega się głośne "Messi, Messi, Messi", a sędzia doliczył 2 minuty.

46
18
6
6
7
89'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

Już 5:0! Messi tym razem odegrał piłkę na lewą stronę pola karnego, a Suarez huknął skutecznie pod poprzeczkę.

84
50
9
7
11
88'

Real Betis. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Victor Camarasa.

5
84'

Ależ bawi się Lionel Messi! Argentyńczyk jednym zwodem minął dwóch rywali i wycofał do Paulinho, który strzelił w bramkarza.

36
19
7
4
9
83'

Gerard Deulofeu mógł zanotować wejście smoka, ale nie trafił w piłkę, która leciała dosłownie metr od linii bramkowej!

10
6
4
7
22
81'

Bardzo niecelny strzał z dystansu Boudebouza.

13
13
2
1
4
81'
80'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez.

4:0 po kolejnej stracie piłki przez piłkarzy Betisu! Messi przeprowadził świetny rajd - na pełnym biegu minął dwóch rywali i uderzył po ziemi obok słupka.

101
58
9
6
8
77'

Real Betis. Schodzi: Javi Garcia. Wchodzi: Ryad Boudebouz.

Javi Garcia #4
10
5
1
1
4
76'

Lionel Messi uderzył z 15. metrów wysoko nad poprzeczką. Niemalże kopia bramki na 2:0 - tym razem jednak Argentyńczyk spudłował.

9
6
2
2
7
73'

Real Betis. Schodzi: Sergio Leon. Wchodzi: Ruben Castro.

Sergio Leon #7
11
6
1
1
5
69'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Ivan Rakitić.

Trwa kanonada Barcelony! Rakitić zacentorwał w pole karne, a po pięknym woleju do siatki trafił Luis Suarez.

104
53
9
6
10
67'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Za sprzeczkę z Feddalem.

9
7
6
11
22
67'

Żółtą kartkę otrzymał Zouhair Feddal. Za sprzeczkę z Suarezem.

5
65'

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Paulinho.

32
14
6
5
5
64'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Sergio Busquets.

Już 2:0!!! Busquets odebrał piłkę na połowie rywala i od razu zagrał do niepilnowanego Messiego. Argentyńczyk wykorzystał świetną okazję.

128
55
15
8
12
61'

Piłkarze Betisu domagali się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką jednego z graczy Barcy. Sędzia zdecydowanym ruchem zarządził dalszą grę.

24
12
9
3
9
59'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Luis Suarez.

Bramka dla Barcelony!!! Luis Suarez zagrał między nogami rywala i wypuścił Rakiticia do sytuacji sam na sam. Chorwat strzelił tuż pod rękami interweniującego golkipera.

116
61
15
10
13
56'

Fabian Ruiz po ładnym rajdzie strzelił płasko w kierunku bliższego słupka i Marc-Andre ter Stegen na raty złapał piłkę.

11
6
3
1
3
54'

Betis nie ogranicza się do bronienia korzystnego wyniku. Gospodarze nawet częściej atakują od Barcelony.

5
5
1
1
8
51'

Żółtą kartkę otrzymał Riza Durmisi. Za faul na Sergim Roberto.

17
7
2
4
4
50'

Betis wciąż wysoko ustawiony. Gospodarze nie boją się zaatakować, ale brakuje im skutecznego ostatniego podania.

5
3
3
7
46'

Druga połowa!

10
8
3
4
3
45+1'

Sergio Busquets z dystansu uderzył w Adana.

14
8
8
7
10
45+1'

Fabian Ruiz zakręcił rywalem w polu karnym Barcelony, ale strzelił po ziemi wprost w dobrze ustawionego ter Stegena.

10
8
4
2
5
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

13
7
2
3
6
45'

Lionel Messi zagrywał do Gomesa, ale Portugalczyka uprzedził Antonio Adan.

6
5
6
10
12
43'
20
11
12
8
7
41'

Thomas Vermaelen schodzi do szatni. Barcelona na razie w "dziesiątkę".

6
5
10
15
21
40'

Thomas Vermaelen na pełnym biegu złapał się z tyłu lewego uda. Belg najprawdopodobniej nie dokończy spotkania. Już rozgrzewa się... powracający po urazie - Samuel Umtiti.

17
12
7
11
16
39'

Sergio Leon ruszył prawym skrzydłem, ale tak zacentrował w pole karne, że problemy z interwencją nie miał Marc-Andre ter Stegen.

13
8
2
2
5
36'

Ivan Rakitić strzelił bardzo niecelnie z narożnika pola karnego.

4
3
3
11
16
31'

Groźnie! Luis Suarez zagrał prostopadłą piłkę do Messiego, który huknął z ostrego kąta w boczną siatkę.

15
9
3
5
6
28'
8
7
3
2
4
27'

Ivan Rakitić uderzył z dystansu w sam środek bramki. To pierwszy celny strzał w tym meczu.

21
10
5
3
5
25'

Sergi Roberto kapitalnie wpadł w pole karne. Jednym zwodem minął dwóch rywali, jednak zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i nie mógł oddać dobrego strzału.

7
5
4
7
10
24'

Jordi Alba zagrał w pole bramkowe do Luisa Suareza, ale Antonio Adan uprzedził Urugwajczyka i z problemami złapał piłkę.

11
4
3
5
9
23'

Posiadanie piłki 52 do 48 procent dla Betisu.

6
4
6
7
15
21'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Gomes. Za uderzenie rywala łokciem.

5
3
4
10
23
18'

Intensywny mecz w Sewilli. Sporo ruchu w obu zespolach, ale brakuje podbramkowych okazji.

8
5
3
6
7
14'

Pierwsza próba Barcelony. Strzał Semedo z linii pola karnego pozostawił wiele do życzenia.

18
12
7
10
16
11'

Riza Durmisi dośrodkował w pole karne, dwóch graczy Barcelony nie doskoczyło do piłki, co mógł wykorzystać Joaquin. Skrzydłowy Betisu jednak wyraźnie spudłował.

6
7'

Dobry początek meczu w wykonaniu Betisu. Gospodarze skutecznie oddalają grę od własnego pola karnego i mają optyczną przewagę. Będzie ciekawie!

5
4
4
5
12
3'

Pierwsza groźna akcja w wykonaniu Betisu! Andres Guardado odebrał piłkę na 20. metrze i strzelił płasko tuż obok słupka bramki Barcelony.

13
9
7
6
19
20:16

Wczoraj punkty straciły zespoły goniące Barcelonę - Atletico i Valencia. W przypadku wygranej, "Duma Katalonii" będzie miała już 11 oczek przewagi nad wiceliderem!

12
9
6
1
4
20:16

W zespole Barcelony z powodu urazów nie mogą zagrać Andres Iniesta, Ousmane Dembele, Philippe Coutinho, Javier Mascherano i Paco Alcacer.