Real Betis
51' Riza Durmisi 67' Zouhair Feddal
FC Barcelona
21' Andre Gomes 59' Ivan Rakitić 64' Lionel Messi 67' Luis Suarez 69' Luis Suarez 80' Lionel Messi 89' Luis Suarez
0:5

Koniec spotkania! Do 59. minuty Betis bezbramkowo remisował z Barceloną. Po pięknej kanonadzie skończyło się zwycięstwem gości 5:0!

Na stadionie rozlega się głośne "Messi, Messi, Messi", a sędzia doliczył 2 minuty.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

Już 5:0! Messi tym razem odegrał piłkę na lewą stronę pola karnego, a Suarez huknął skutecznie pod poprzeczkę.

Real Betis. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Victor Camarasa.

Ależ bawi się Lionel Messi! Argentyńczyk jednym zwodem minął dwóch rywali i wycofał do Paulinho, który strzelił w bramkarza.

Gerard Deulofeu mógł zanotować wejście smoka, ale nie trafił w piłkę, która leciała dosłownie metr od linii bramkowej!

Bardzo niecelny strzał z dystansu Boudebouza.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez.

4:0 po kolejnej stracie piłki przez piłkarzy Betisu! Messi przeprowadził świetny rajd - na pełnym biegu minął dwóch rywali i uderzył po ziemi obok słupka.

Real Betis. Schodzi: Javi Garcia. Wchodzi: Ryad Boudebouz.

Lionel Messi uderzył z 15. metrów wysoko nad poprzeczką. Niemalże kopia bramki na 2:0 - tym razem jednak Argentyńczyk spudłował.

Real Betis. Schodzi: Sergio Leon. Wchodzi: Ruben Castro.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Ivan Rakitić.

Trwa kanonada Barcelony! Rakitić zacentorwał w pole karne, a po pięknym woleju do siatki trafił Luis Suarez.

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Za sprzeczkę z Feddalem.

Żółtą kartkę otrzymał Zouhair Feddal. Za sprzeczkę z Suarezem.

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Paulinho.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Sergio Busquets.

Już 2:0!!! Busquets odebrał piłkę na połowie rywala i od razu zagrał do niepilnowanego Messiego. Argentyńczyk wykorzystał świetną okazję.

Piłkarze Betisu domagali się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką jednego z graczy Barcy. Sędzia zdecydowanym ruchem zarządził dalszą grę.

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Luis Suarez.

Bramka dla Barcelony!!! Luis Suarez zagrał między nogami rywala i wypuścił Rakiticia do sytuacji sam na sam. Chorwat strzelił tuż pod rękami interweniującego golkipera.

Fabian Ruiz po ładnym rajdzie strzelił płasko w kierunku bliższego słupka i Marc-Andre ter Stegen na raty złapał piłkę.

Betis nie ogranicza się do bronienia korzystnego wyniku. Gospodarze nawet częściej atakują od Barcelony.

Żółtą kartkę otrzymał Riza Durmisi. Za faul na Sergim Roberto.

Betis wciąż wysoko ustawiony. Gospodarze nie boją się zaatakować, ale brakuje im skutecznego ostatniego podania.

Druga połowa!

Koniec pierwszej połowy. Szybki, intensywny mecz, ale bez klarownych okazji. Betis gra bardzo wysoko i skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

Sergio Busquets z dystansu uderzył w Adana.

Fabian Ruiz zakręcił rywalem w polu karnym Barcelony, ale strzelił po ziemi wprost w dobrze ustawionego ter Stegena.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Lionel Messi zagrywał do Gomesa, ale Portugalczyka uprzedził Antonio Adan.

Thomas Vermaelen schodzi do szatni. Barcelona na razie w "dziesiątkę".

Thomas Vermaelen na pełnym biegu złapał się z tyłu lewego uda. Belg najprawdopodobniej nie dokończy spotkania. Już rozgrzewa się... powracający po urazie - Samuel Umtiti.

Sergio Leon ruszył prawym skrzydłem, ale tak zacentrował w pole karne, że problemy z interwencją nie miał Marc-Andre ter Stegen.

Ivan Rakitić strzelił bardzo niecelnie z narożnika pola karnego.

Groźnie! Luis Suarez zagrał prostopadłą piłkę do Messiego, który huknął z ostrego kąta w boczną siatkę.

Gorąca atmosfera na trybunach Estadio Benito Villamarin w Sewilli

Ivan Rakitić uderzył z dystansu w sam środek bramki. To pierwszy celny strzał w tym meczu.

Sergi Roberto kapitalnie wpadł w pole karne. Jednym zwodem minął dwóch rywali, jednak zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i nie mógł oddać dobrego strzału.

Jordi Alba zagrał w pole bramkowe do Luisa Suareza, ale Antonio Adan uprzedził Urugwajczyka i z problemami złapał piłkę.

Posiadanie piłki 52 do 48 procent dla Betisu.

Żółtą kartkę otrzymał Andre Gomes. Za uderzenie rywala łokciem.

Intensywny mecz w Sewilli. Sporo ruchu w obu zespolach, ale brakuje podbramkowych okazji.

Pierwsza próba Barcelony. Strzał Semedo z linii pola karnego pozostawił wiele do życzenia.

Riza Durmisi dośrodkował w pole karne, dwóch graczy Barcelony nie doskoczyło do piłki, co mógł wykorzystać Joaquin. Skrzydłowy Betisu jednak wyraźnie spudłował.

Jak zakończy się spotkanie?

Dobry początek meczu w wykonaniu Betisu. Gospodarze skutecznie oddalają grę od własnego pola karnego i mają optyczną przewagę. Będzie ciekawie!

Pierwsza groźna akcja w wykonaniu Betisu! Andres Guardado odebrał piłkę na 20. metrze i strzelił płasko tuż obok słupka bramki Barcelony.

Zaczęli!

Wczoraj punkty straciły zespoły goniące Barcelonę - Atletico i Valencia. W przypadku wygranej, "Duma Katalonii" będzie miała już 11 oczek przewagi nad wiceliderem!

W zespole Barcelony z powodu urazów nie mogą zagrać Andres Iniesta, Ousmane Dembele, Philippe Coutinho, Javier Mascherano i Paco Alcacer.

Spotkanie poprowadzi Jaime Latre.

Lider z Barcelony przyjechał do Sewilli na spotkanie z Betisem, który plasuje się na 9. miejscu.