11
4
7
84'

Spore zamieszanie na boisku po ostatnim faulu. Sędzia musi uspokajać zawodników.

11
4
3
2
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Moreno. Robi się coraz ostrzej! Moreno bezpardonowo wyciął Pique.

Espanyol Barcelona
12
6
5
7
11
82'

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Lionel Messi. Pique uciszył RCDE Stadium w Barcelonie! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Messiego z główki do siatki trafił stoper gości, który przez cały mecz był wygwizdywany przez miejscowych kibiców.

99
66
19
28
38
81'

Po rzucie rożnym Sergio Garcia ofiarnie wybijał piłkę we własnym polu karnym. Bardzo trudno gra się dzisiaj Barcelonie, a z minuty na minutę stan murawy jest coraz gorszy.

4
2
1
2
4
79'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Garcia. To powinna być czerwona kartka! Napastnik Espanyolu wjechał wyprostowaną nogą w Umtitiego!

10
6
4
2
16
76'

Espanyol. Schodzi: Marc Navarro. Wchodzi: Javi Lopez.

Javi Lopez #16
Marc Navarro #2
3
2
5
75'

Barcelona. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Jordi Alba.

11
8
1
2
72'

Czy Barcelona będzie w stanie doprowadzić do remisu w meczu na wodzie?

13
8
1
4
6
70'

Żółtą kartkę otrzymał Marc Navarro. Za faul.

20
7
5
4
5
66'

Gol! Strzelił Gerard Moreno. Asystował mu Sergio Garcia. Espanyol na prowadzeniu!!! Marc-Andre ter Stegen źle wybił piłkę, z prawego skrzydła w pole karne świetnie dośrodkował wprowadzony Sergio Garcia, a z główki obok interweniującego golkipera uderzył Gerard Moreno!

43
21
18
35
81
65'

Sergi Roberto nabił w polu karnym Pique, jednak uderzenie było zbyt lekkie, aby zaskoczyło bramkarza Barcelony.

3
3
4
7
7
61'

Luis Suarez uderzył po ziemi wprost w bramkarza.

5
2
5
12
10
61'
60'

Robi nam się kuriozalny mecz na wodzie. Piłka momentami zatrzymuje się w kałużach na murawie. A leje coraz mocniej.

2
1
2
3
12
Czy po wejściu Messiego Barcelona zdobędzie gola?
16
12
1
2
4
59'
18
17
1
2
3
59'

Barcelona. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Lionel Messi.

26
23
2
2
4
55'

Za rogrywanie piłki wziął się Andres Iniesta. Barca uzyskuje przewagę, jednak wciąż brakuje okazji.

14
5
3
5
6
52'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti. Za niesportowe zachowanie. Stoper Barcelony nie zagra w kolejnym meczu.

7
5
4
14
15
50'

Optyczna przewaga Barcelony. Problemy sprawia jednak nasiąknięta murawa, na której pojawiły się pierwsze kałuże. Trudne warunki do gry, a deszcz wciąż leje.

5
2
3
5
3
47'

Lionel Messi ruszył do rozgrzewki.

25
17
4
1
4
46'

Piłka w siatce Barcelony, ale sędzia przerwał radość graczy Espanyolu. Okazało się, że tuż przed dograniem Leo Baptistao piłka całym obwodem minęła boisko. Słuszna decyzja arbitra.

16
13
6
7
7
46'

Poczatek drugiej połowy!

12
7
1
1
4
45'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła wyraźnie spudłował Paulinho.

1
7
6
43'

Z rzutu wolnego uderzył Luis Suarez, a piłka jedynie prześlizgnęła się po górnej siatce bramki Espanyolu.

6
4
2
4
9
41'

W ostatnich minutach Barcelona ma spore problemy ze skontruowaniem ataku.

2
3
2
7
40'

Żółtą kartkę otrzymał Naldo. Stoper Espanyolu domagał się kartki dla Pique i... sam został ukarany.

Naldo #5
12
12
2
3
3
36'

Po centrze z rzutu rożnego w bramkarza z główki uderzył Paco Alcacer.

5
1
1
5
34'

I znów Leo Baptistao! Brazylijczyk wygrał pojedynek powietrzny i główkował nad poprzeczką.

6
3
4
1
33'

Espanyol się przebudził. Kolejną akcję przeprowadził Leo Baptistao, który posłał piłkę wyraźnie obok bramki.

2
1
3
29'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets. Za nieprzepisowe zatrzymanie kontrataku.

6
2
4
7
10
27'

W Barcelonie nie ma pięknej pogody do rozgrywania meczu. Derby rozgrywane są przy obfitych opadach deszczu.

7
4
3
26'

Pierwsza okazja dla Espanyolu. Andres Iniesta stracił piłkę, Leo Baptistao błyskawicznie ruszył i uderzył z dystansu w światło bramki. Marc-Andre ter Stegen interweniował na dwa razy.

7
1
1
1
4
22'

Ależ blisko pierwszego gola Philippe Coutinho! Brazylijczyk miał trochę miejsca przed polem karnym i kapitalnie przymierzył z prawej nogi. Piłka po strzale z 17 metrów odbiła się od poprzeczki!

16
3
15
4
6
20'

Luis Suarez zgrał piłkę klatką piersiową, ale Philippe Coutinho nie zdołał jej przyjąć. Na razie niemrawy początek meczu w wykonaniu nowego gracza Barcelony. Podobnie jak i całej ekipy lidera.

3
1
2
2
19'

Przypomnijmy, że od grudnia 2017 roku Espanyol jest jedyną ekipą, która nie straciła bramki w meczu z "Dumą Katalonii". Miało to miejsce 17 stycznia - w pierwszym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Króla.

2
1
1
5
18'

Lucas Digne przedarł się w pole karne, jednak dograł wprost pod nogi rywala.

1
2
15'

Posiadanie piłki - 75 do 25 dla gości. Wciąż czekamy na pierwsze podbramkowe okazje.

6
5
1
1
2
11'

Paco Alcacer dograł prostopadłą piłkę w pole karne, a Luis Suarez czubem buta strzelił w bramkarza Espanyolu.

2
5
4
2
2
7'

Wyraźna optyczna przewaga gości. Piłkarze Espanyolu nie potrafią na dłużej utrzymać się przy piłce.

3
2'

Luis Suarez dostał piłkę w pole bramkowe, ale był w zbyt trudnej pozycji, aby oddać strzał bądź dograć do kolegi.