6:1
Zakończony
Girona FC
90+2'

I znów Marc-Andre ter Stegen! Golkiper Barcelony w świetnym stylu wybił piłkę z linii bramkowej.

37
26
13
3
5
90+1'

Ładnie z dystansu huknął Aleix Garcia, ale piłkę na korner zdołał wybić Marc-Andre ter Stegen.

24
15
8
3
3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

23
13
6
6
10
87'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba. Za faul. Boczny defensor Barcelony nie zagra w kolejnym meczu.

5
4
8
25
32
85'

Problemy z mięśniem ma Nelson Semedo, który nie może kontynuować gry. Trener Barcelony wykorzystał już limit zmian, więc Barcelona dogra mecz w "dziesięciu".

6
7
10
37
32
82'

Poprzeczka ratuje Gironę! W aluminium po strzale z główki trafił Thomas Vermaelen.

15
15
21
19
13
80'

FC Barcelona dalej atakuje! Na 6:1 może się dzisiaj nie skończyć!

28
19
7
3
3
77'
ZMIANA
21
9
7
5
5
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Ousmane Dembele.

Jest hat-trick!!! Dembele wypatrzył w polu karnym Luisa Suareza, który z bliskiej odległości trafił do siatki!

120
63
21
17
16
75'

Luis Suarez składał się do woleja, ale piłkę sprzed nogi zdjął mu jeden z rywali. Coraz bliżej hat-tricka!

20
11
5
7
4
75'

Luis Suarez został zablokowany w polu karnym i wywalczył jedynie rzut rożny.

14
7
6
7
3
70'
ZMIANA

Girona FC. Schodzi: Portu. Wchodzi: Douglas Luiz.

5
70'

Lionel Messi z 19. metrów uderzył pod poprzeczkę bramki Girony, ale tym razem golkiper wyczuł jego intencje.

11
3
9
7
17
69'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Paulinho.

19
6
5
5
5
68'

Zamieszanie pod bramką Barcelony, ale Marc-Andre ter Stegen z Semedo zażegnali niebezpieczeństwo.

17
6
4
3
3
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Luis Suarez.

Ależ gol Coutinho!!! Brazylijczyk kapitalnie przymierzył z ponad 20. metrów! Piłka zanim wpadła do siatki odbiła się od słupka!

115
58
20
9
10
63'
ZMIANA
15
12
10
8
5
63'
ZMIANA

Girona FC. Schodzi: Borja Garcia. Wchodzi: Aleix Garcia.

5
62'

Żółtą kartkę otrzymał Juanpe Ramirez. Za faul na Dembele, który zdecydowanie rozkręcił się po przerwie.

7
59'

Philippe Coutinho uderzył płasko zza pola karnego i bramkarz Girony na raty złapał futbolówkę.

16
7
8
7
10
58'

Wydaje się, że Gerard Pique będzie mógł kontynuować grę.

27
11
5
3
3
57'

Świetna akcja Ousmane Dembele! Francuz nawinął rywala w polu karnym i z ostrego kąta uderzył obok bramki.

13
9
8
6
6
56'

Lionel Messi zamarkował podanie do Coutinho i uderzył silnie w środek bramki. Bounou odbił piłkę przed siebie.

9
7
6
6
2
54'

Luis Suarez o centymetry od hattricka! Ousmane Dembele świetnie odnalazł na lewej stronie Urugwajczyka, który po płaskim strzale trafił w słupek.

13
7
12
15
10
53'

Lozano strzelił z ostrego kąta w boczną siatkę bramki Barcelony.

12
5
3
4
3
52'

Na razie Gerard Pique wraca na murawę. Wydaje się jednak, że zmiana i tak nastąpi.

7
4
4
9
8
51'

Thomas Vermaelen ruszył do rozgrzewki, Gerard Pique z wielkim trudem opuszcza boisko.

5
5
6
16
7
51'

Bardzo niepokojące obrazki dla kibiców Barcelony! Gerard Pique z grymasem bólu trzyma się za prawe kolano. Wygląda na poważną kontuzję!

4
3
11
21
15
49'

Philippe Coutinho na razie najlepiej współpracuje z Luisem Suarezem. Pierwszy gol Brazylijczyka (z Valencią w Pucharze Króla) padł po podaniu Urugwajczyka, a premierową asystę zanotował dziś przy trafieniu właśnie Luisa Suareza.

10
3
4
2
2
48'

Golkiper Girony uprzedził Messiego daleko przed własnym polem karnym.

6
3
7
5
5
47'

Rekord frekwencji na Camp Nou w tym sezonie - 85417 widzów. Kibice trafili na ciekawe spotkanie!

19
6
3
3
4
46'

Początek drugiej połowy!

14
6
3
3
3
46'
ZMIANA

Girona FC. Schodzi: Francisco Aday. Wchodzi: Carles Planas.

17
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Philippe Coutinho.

4:1!!! Lionel Messi ruszył z kapitalnym rajdem środkiem boiska, zagrał między obrońców do Coutinho, który z pierwszej piłki podał do Luisa Suareza. Urugwajczyk tylko dołożył nogę i Barcelona podwyższa prowadzenie!

105
62
20
8
12
41'

Groźnie pod bramką Barcelony! Pere Pons uderzył z narożnika pola karnego i piłka nieznacznie minęła spojenie słupka z poprzeczką.

12
8
6
4
6
39'

Francisco Aday groźnie uderzył z dystansu, jednak czujny Marc-Andre ter Stegen sparował piłkę do boku.

18
14
4
4
5
37'

Dla Messiego to pierwsze bramki przeciwko Gironie. To już 36. klub w Primera Division, któremu Argentyńczyk strzelał bramki. Żaden inny zawodnik nie może pochwalić się podobnym wyczynem.

18
12
5
5
7
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi.

To jest wieczór Messiego! Argentyńczyk przy rzucie wolnym całkowicie zmylił mur - piłkarze Girony podskoczyli, a on strzelił po ziemi. Dublet i asysta na koncie gracza Barcelony!

123
75
16
9
17
34'

Luis Suarez przepuścił piłkę w kole środkowym, czym całkowicie zmylił ostatniego obrońcę Girony. Czujny w bramce był jednak Bounou, który uprzedził Urugwajczyka.

10
8
9
9
10
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez. Messi jest niesamowity! Argentyńczyk dostał podanie w pole karne, mając przy sobie dwóch rywali nieco się wycofał, po czym przyspieszył i z 7. metrów strzelił po rękawicach bramkarza do siatki. Cóż za wyczucie!

3
28'

Lionel Messi huknął z 17. metrów i posłał piłkę nad poprzeczką bramki Girony.

9
8
7
10
8
26'

Luis Suarez uderzył jak z armaty z ostrego kąta, ale bramkarz Girony odbił piłkę przed siebie.

14
9
11
10
10
23'

Ousmane Dembele 2-krotnie dośrodkował z prawego skrzydła w pole karne Girony. Przy obu próbach zdecydowanie brakowało precyzji.

5
5
6
6
14
20'

Zaskakujący strzał Ousmane Dembele, o którym Francuz będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. Piłka poszybowała wysoko, wysoko nad poprzeczką.

7
6
7
8
17
19'

Ależ blisko gola Messiego! Argentyńczyk kapitalnie przelobował golkipera, ale jeden z obrońców głową wybił piłkę niemalże z linii bramkowej!

17
9
10
10
14
16'

Po zabójczym początku spotkanie się nieco uspokoiło. FC Barcelona długo rozgrywa piłkę na połowie rywali.

15
13
6
8
6
14'

Z kolei zawodnik Girony - Portu - jest jedynym piłkarzem, który w tym sezonie zdobył bramkę przeciwko Barcelonie, Atletico i Realowi. Szacunek!

14
9
7
6
6
13'

Tymczasem Lionel Messi właśnie został piłkarzem z największą ilością asyst w Primera Division (148).

23
21
10
4
7
12'

Lionel Messi kapitalnie dograł w pole karne do nadbiegającego Jordi Alby, który źle przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową i zmarnował okazję.

5
11'

Groźnie! Z 23. metrów z rzutu wolnego dość niespodziewanie obok muru uderzył Lionel Messi i golkiper Girony z problemami wybił piłkę na korner.

11
12
6
6
7
9'

Girona gra bardzo odważnie. Nie boi się atakować i jest dość wysoko ustawiona w obronie. Dzisiaj może paść jeszcze kilka bramek.

13
4
5
6
6
7'

Kolejna groźna okazja dla Girony. Lozano wpadł w pole karne, ale nieczysto trafił w piłkę i posłał ją daleko w trybuny Camp Nou. Defensywa Barcelony jeszcze nie weszła w ten mecz.

11
6
6
8
11
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. Ależ początek meczu! Mamy już 1:1! Messi wypuścił w pole karne Luisa Suareza, który ruszył do sytuacji sam na sam i strzelił po ziemi obok bezradnego golkipera.

139
79
23
18
31
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Portu.

Coś niesamowitego! Girona prowadzi 1:0! FC Barcelona od pierwszego gwizdka miała pełną kontrolę aż goście ruszyli z pierwszym atakiem. Fatalny błąd przed własnym polem karnym popełnił Samuel Umtiti, piłkę przejął Portu, który z ostrego kąta strzelił tak, że piłka odbiła się od jednego słupka, drugiego i wpadła do siatki. Ależ początek!