3
8
86'

Gol! Strzelił Samuel Castillejo.

Wyrównanie stało się faktem! Ambitna postawa Villarreal poskutkowała drugim golem i Królewscy muszą zapomnieć o swoim prowadzeniu! Samuel Castillejo z zimną krwią wymanewrował bramkarza i trafił do pustej siatki.

36
27
14
20
30
84'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro za przewinienie taktyczne.

Real Madryt
6
3
3
5
5
79'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Castillejo. Także wprowadzony z ławki rezerwowych zawodnik dostał kartonik.

5
7
5
2
2
80'

Trochę poplątały się nogi gospodarzom. Ich ostatnie ataki wyglądały imponująco tylko do czasu.

3
1
1
5
5
79'

Kolejne przewinienie i żółtą kartkę otrzymał Alvaro Gonzalez.

4
3
1
2
77'
76'

Interesujące spotkanie. Villarreal dostał wiatru w żagle i na pewno będzie atakować w kwadransie na zakończenie regulaminowego czasu.

3
2
1
2
3
74'

Karim Benzema mógł śmiało odzyskać dwubramkowe prowadzenie dla zespołu z Santiago Bernabeu. Wydawało się jakby Francuz stracił orientację w przestrzeni, a sytuacyjne uderzenie po ziemi zatrzymał bramkarz.

2
5
3
73'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Mateo Kovacić.

7
2
3
70'

Gol! Strzelił Roger Martinez.

As wprowadzony przez trenera Villarreal z ławki rezerwowych przedłuża nadzieję gospodarzy na zapunktowanie. Po pięknym uderzeniu pod poprzeczkę Real ma już tylko gola zaliczki.

22
17
8
12
20
68'

Villarreal. Schodzi: Enes Unal. Wchodzi: Roger Martinez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
3
1
1
1
67'

Bramka kontaktowa mogła podgrzać temperaturę końcówki spotkania. Wisiała ona w powietrzu, jednak Sergio Ramos nie pozwolił, żeby padła. Kapitalna interwencja reprezentanta Hiszpanii po strzale Enesa Unala. Napastnika Villarreal uruchomił wrzutką Nicola Sansone.

2
1
2
3
65'

Królewscy wybrali się z atakiem na połowę przeciwnika. Jego efekt nie był piorunujący. Karim Benzema wpadł w pułapkę ofsajdową gospodarzy i jego uderzenie nie miało już znaczenia.

1
2
5
2
62'

Dani Carvajal również uderzył zza pola karnego. Jeszcze bardziej niecelnie niż kilka minut wcześniej Enes Unal.

2
4
1
3
62'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Lucas Vazquez.

5
1
2
3
1
59'

Enes Unal nie przestraszył się odległości dzielącej go od bramki Realu Madryt i zdecydował się na strzał. Nieznaczne pudło. Kibice byli przekonani, że zobaczą spektakularnego gola.

3
3
1
1
1
57'

Villarreal. Schodzi: Javi Fuego. Wchodzi: Salem Al-Dawsari.

2
2
54'

Rodri Hernandez nie popisał się swoim strzałem z dystansu. Wyraźne pudło i Żółta Łódź Podwodna ma coraz mniej czasu na odebranie przeciwnikowi prowadzenia.

1
2
1
1
53'

Luca Zidane jest czujny i mocno chce zachować w tym spotkaniu czyste konto. Bramkarz madrytczyków uprzedził na przedpolu Nicolę Sansone po prostopadłym podaniu Adriana Marina.

3
2
1
51'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Javiego Fuego. Sędzia wezwał na boisko medyków Villarreal.

3
2
49'

Żółtą kartkę za faul w centrum boiska otrzymał Luka Modrić.

Real Madryt
2
2
2
3
3
47'

Mario Gaspar chciał odważnie ominąć Marcelo. Brazylijczyk nie dał się zaskoczyć i można się spodziewać, że niebawem zaplanuje rewanż.

4
1
2
46'

2
40'

Po wznowieniu Andresa Fernandeza jego kompani z pola nie utrzymali się długo w posiadaniu piłki. Po stracie gospodarzy huknął Toni Kroos i musiał ponownie interweniować bramkarz.

4
2
3
1
2
39'

Cristiano Ronaldo. Nie można go spuścić ze wzroku nawet na sekundę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Portugalczyk nieznacznie chybił. W tej sytuacji od bramki Andres Fernandez.

6
4
3
1
1
37'

Luka Modrić zmusił do wysiłku Andresa Fernandeza. Dobra próba, ale jeszcze lepsza interwencja i Królewscy muszą pracować nadal na trzeciego gola.

2
1
2
1
2
35'

Marcelo miał apetyt na jeszcze jedną asystę, jednak tym razem obrońca Villarreal znalazł się we właściwym miejscu oraz czasie.

4
1
1
1
1
32'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marcelo.

Drugie trafienie faworyta stało się faktem. Cristiano Ronaldo oderwał się od obrońców przeciwnika, a że wrzutka Marcelo była wypieszczona, to wystarczyło strzelić po niej głową do siatki.

55
28
6
8
12
30'

Pablo Fornals wreszcie znalazł miejsce do uderzenia z dystansu. Co ciekawe między nogami Raphaela Varane'a. Zasłonięty bramkarz Realu Madryt miał szczęście, że futbolówka nie turlała się w światło bramki.

3
2
3
1
2
29'

62 procent posiadania piłki po stronie Realu Madryt. Przewaga w tym elemencie powiększyła się w kilku ostatnich minutach.

3
3
2
25'

Cristiano Ronaldo dostał jasny komunikat od sędziego. "Chłopie, wstawaj, nie podyktuję rzutu karnego w takiej sytuacji".

7
4
2
2
3
24'

Luka Modrić stanął na drodze Enesa Unala, który postanowił wzorem Pablo Fornalsa oddać uderzenie z dystansu. Luca Zidane czeka na trudny egzamin, ponieważ na razie wyręczają go piłkarze z pola.

1
1
2
1
21'

Kręcą się gospodarze po obrzeżach pola karnego Realu Madryt, ale niewiele z tego wynika. Pablo Fornals szukał miejsca do oddania strzału, jednak za długo i wszyscy rywale wiedzieli, co się święci.

1
1
18'

Luca Zidane nie miał problemu z zatrzymaniem futbolówki po strzale ostrzegawczym Roberto Soriano.

1
1
3
17'

Jeszcze korner i po dośrodkowaniu najlepiej interweniował Sergio Ramos.

3
2
2
1
3
17'

Villarreal jest zobligowany do atakowania, ale oczywiście nie rzuca się na hurra do przodu. Pablo Fornals zrobił przewagę na skrzydle, ale nie ominął swoim dośrodkowaniem Daniego Carvajala.

3
2
1
2
2
15'

Sędzia nakazał Enesowi Unalowi natychmiast podnieść się z boiska. Jego zdaniem Casemiro popisał się czystym wślizgiem.

2
1
2
1
3
13'

Wymarzony początek dla Królewskich. Na własnym stadionie nie potrafili strzelić gola Villarreal przez 90 minut, a w rewanżu prowadzą po nieco ponad 10 minutach.

2
1
1
1
2
11'

Tak samo jak w poprzednim meczu madrytczyków pierwsze słowo należy do Garetha Bale'a. Dobrze dysponowany w ostatnim czasie Walijczyk strzelił na 1:0 po uprzednim wymanewrowaniu Daniele Bonery.

Real Madryt
45
28
12
13
16
8'

Tak samo jak trzy minuty wcześniej zabrakło elementu zaskoczenia w strzale zawodnika Realu Madryt. Cristiano Ronaldo huknał mocno, ale prosto w dobrze ustawionego Andresa Fernandeza.

3
2
3
4
4
7'

Mario Gaspar był najwidoczniej w piątek na siłowni. Zdecydowanie za mocne dośrodkowanie defensora, który słynie z ofensywnej gry na prawym skrzydle.

4
3
2
2
4
5'

Długa wymiana podań przez zawodników Realu Madryt zakończona uderzeniem Sergio Ramosa zza pola karnego. Udanie interweniował Andres Fernandez.

5
2
3
4
5
3'

Riposta gospodarzy, którzy dają do zrozumienia finaliście Ligi Mistrzów, że nie zamierzają statystować w pojedynku z nim. Po prostopadłym podaniu Enes Unal strzelił po ziemi nieznacznie obok słupka.

5
5
3
5
7
2'

Pierwsza akcja grających w białych strojach Królewskich i w centrum wydarzeń był Toni Kroos. Defensywa Villarreal poradziła sobie z wrzutką Niemca.

20:12

W przedostatniej kolejce Primera Division oba kluby trochę postrzelały. Villarreal pokonał 4:2 Deportivo La Coruna, natomiast stołeczna drużyna zdemolowała 6:0 Celtę Vigo na Santiago Bernabeu.

1
20:12

Królewscy przegrali w styczniu z Villarreal na własnym stadionie. Jedynego gola stracili w 87. minucie po strzale Pablo Fornalsa. Oddali aż 28 strzałów w kierunku bramki przyjezdnych, ale tylko co czwarty był celny.

1
20:12

Przed finałem Ligi Mistrzów piłkarze Realu Madryt podsumowują sezon w Primera Division meczem z Villarreal CF. Oba kluby dostały się w tym sezonie do europejskich pucharów.