1:1 - Griezmann bezbłędnie w lewy dolny róg, Ward pofrunął w przeciwny.

6
8
21
komentarz

1:0 dla Liverpoolu. Firmino uderzył inaczej niż przy golu wyrównującym, podniósł piłkę i ta wpadła pod poprzeczkę.

6
90'

Mocny strzał Robertsona sprzed szesnastki, ale zabrakło celności.

6
4
4
5
2
89'

Groźnie w polu bramkowym Warda. W olbrzymim zamieszaniu udało się strzelić na bramkę, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

5
3
4
3
1
88'

Niesygnalizowane uderzenie Lucasa Hernandeza, ale świetnie w bramce zachował się Ward, przenosząc piłkę nad poprzeczką.

7
2
3
1
87'

Antoine Griezmann uderzył z ostrego kąta, ale tylko w boczną siatkę.

4
4
2
8
3
86'

Jeśli w regulaminowym czasie będzie remis, obejrzymy serię rzutów karnych. W Audi Cup nie gra się dogrywek.

5
4
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino.

Jest remis! Brazylijczyk zmylił bramkarza, uderzając w prawy dolny róg.

32
24
9
13
16
82'

Gabi zahaczył we własnym polu karnym Origiego. Jest rzut karny dla Liverpoolu!

9
3
2
2
3
79'

Gniecie Liverpool.

4
3
1
3
1
76'
ZMIANA
76'

Wreszcie koledzy dobrze obsłużyli Firmino. Marko Grujić wypatrzył Brazylijczyka, a ten błyskawicznie podjął decyzję o strzale... nad poprzeczką.

8
7
5
6
5
74'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Joe Gomez. Wchodzi: Trent Arnold.

73'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Luciano Vietto. Wchodzi: Amath Diedhiou.

4
73'
ZMIANA
73'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Thomas Partey. Wchodzi: Stefan Savić.

6
5
2
2
2
73'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Sime Vrsaljko. Wchodzi: Juanfran.

69'

"Podcinka" nad głowami hiszpańskich obrońców, ale Divock Origi stracił równowagę i nie przejął piłki.

3
3
3
3
2
68'

Piłkarze The Reds długo utrzymują się przy piłce, ale ani nie zdobywają terenu, ani nie szukają otwierającego podania. Będzie trudno ukąsić Atletico.

2
2
1
4
3
65'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ragnar Klavan. Spóźniony obrońca podciął rywala.

Liverpool FC
7
4
4
3
9
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
63'

Centra Robersona i blisko wyrównania! Jeden z obrońców Atletico w niekontrolowany sposób odbił piłkę głową i ta przeleciała tuż obok słupka.

1
2
3
62'

"Klepka" Grizemanna z Vietto, może i widowiskowa, ale nie przyniosła spodziewanego zaskoczenia rywali.

5
7
2
4
1
60'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Augusto Fernandez. Wchodzi: Gabi.

11
3
2
2
3
60'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Keidi Bare. Wchodzi: Antoine Griezmann.

Keidi Bare #27
18
7
1
2
6
59'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Sergio Gonzalez. Wchodzi: Filipe Luis.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Gonzalez. Brutalny atak na nogi Kenta, tuż przy linii bocznej.

Atletico Madryt
6
3
3
4
9
54'

Żwawiej w drugiej połowie poruszają się piłkarze Liverpoolu, ale jak dotychczas nie stworzyli klarownej okazji.

8
4
1
1
1
51'

Roberto Firmino "zatańczył" z obrońcami Atletico, ale "pomylił kroki" i nic dobrego dla Liverpoolu z tego nie wyszło. Wycofanie do obrońców i zaczynamy akcję od nowa.

4
5
4
3
4
48'

Kent od razu zaznaczył swoją obecność na boisku. Mocne wstrzelenie piłki w pole bramkowe Atletico, ale poradzili sobie obrońcy.

8
6
5
6
5
46'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Jon Flanagan. Wchodzi: Joel Matip.

4
3
3
4
8
46'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Marko Grujić.

2
2
2
2
7
46'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Ben Woodburn. Wchodzi: Ryan Kent.

Ryan Kent #40
4
3
3
4
5
46'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Roberto Firmino.

6
3
5
5
8
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Jordan Henderson.

6
5
5
5
7
46'

Początek II połowy.

8
5
5
5
4
45'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gomez. Brzydki faul w środku boiska, do którego wrócił Felix Brych.

9
5
4
6
9
42'

Liverpool stara się odpowiedzieć jeszcze przed przerwą, ale długie podania nie docierają do Solanke.

6
4
4
6
5
40'

Angel Correa ładnie zabrał się z piłką, w pojedynku 1 na 1 widowiskowo minął Milnera, ale poniosła go fantazja. Drybling przeciwko trzem kolejnym rywalom zakończył się szybką stratą.

5
4
7
5
3
36'

Matias Kranevitter zwija się z bólu. Nieprzyjemnie skrobnął go po nogach, próbujący wygarnąć piłkę Mane.

5
5
6
8
8
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Keidi Bare.

Mamy gola! Zagranie na prawą stronę do Vrsaljko. Ten zagrał wzdłuż bramki, a nadbiegający Angel Correa uderzył z kilku metrów. Fantastycznie obronił to Ward, ale wobec dobitki był już bezradny.

46
30
17
17
19
30'

Drugi raz w tym meczu daleko piłkę z autu wyrzucił Sime Vrsaljko. Spore zamieszanie przed bramką Warda, ale bez strzału.

4
4
5
4
3
27'

Na boisku wielkiej gry nie oglądamy, ale na trybunach zabawa w najlepsze. Meksykańska fala w Monachium.

7
6
3
3
3
25'

Żółtą kartkę otrzymał James Milner. Taktyczny faul zatrzymujący Thomasa Partey'a.

6
5
5
4
6
22'

Żółtą kartkę otrzymał Sadio Mane. Niesportowe zachowanie Senegalczyka, który chwycił za brodę Lucasa Hernandeza.

6
6
4
4
7
19'

Mane poszukał podaniem w polu karnym Solanke, ale ten miał obrońcę na plecach i nie udało mu się opanować futbolówki.

8
5
10
4
3
15'

Druga w krótkim odstępie czasu centra w pole karne Atletico dociera do adresata. Woodburn uderzył wolejem i... o mały włos.

3
2
4
4
3
12'

Wreszcie zaatakowali Anglicy. Po centrze z lewego skrzydła piłkę głową strącił Dominic Solanke, ale pomylił się o ok. metr.

6
6
2
4
3
10'

Długie podanie z pominięciem środka, ale wybiegający prawą stroną Vrsaljko był na spalonym.

6
4
2
3
2
8'

Pierwsze minuty lepsze w wykonaniu klubu z Hiszpanii. Przed momentem chytra próba płaskiego, podania "w uliczkę", ale połapali się stoperzy Liverpoolu.

7
5
3
4
5
4'

Fatalny w skutkach mógł być błąd Gomeza. Angielski obrońca podał piłkę wprost pod nogi Correi, ale ten zamiast strzelać z 18 metrów, zagrał do winowajcy całego zamieszania.

5
3
5
3
2
2'

Sime Vrsaljko daleko wyrzucił piłkę z autu, ale w polu karnym Liverpoolu zbyt mocno o pozycję walczył Correa. Faul i akcja przerwana.