Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Marko Grujić.

5
8
3
87'

Gol! Strzelił Mark Uth. Dalekie dogranie do Utha, który urwał się obrońcy i pięknym strzałem z pola karnego trafił na 1:2.

TSG 1899 Hoffenheim
21
12
3
7
21
84'
84'

Kontra gości zakończona niecelnym strzałem Salaha.

3
3
4
5
2
82'

Amiri uderzył z pola karnego, Simon Mignolet zdołał odbić piłkę.

8
6
2
2
3
79'

Liverpool prowadząc 2:0 chce wykorzystać moment załamania gospodarzy. Wydaje się, że są to decydujące momenty dla losów rywalizacji.

8
5
1
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Huebner.

8
7
1
1
2
74'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Havard Nordtveit. Sędzia pozwolił gościom wznowić grę w momencie kiedy piłka toczyla się. Futbolówka trafiła na prawo do Milnera, a ten chciał dośrodkować. Piłka otarła się o klatkę piersiową Nordtveita i wpadła za kołnierz bramkarza! 0:2!

29
17
7
7
9
71'

W ataku gospodarze, ale goście w końcu zaczęli pokazywać się w ofensywie.

7
8
2
3
3
70'

Hoffenheim. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Mark Uth.

8
6
5
3
3
66'

Gnabry miał trochę miejsca w polu karnym, ale pospieszył się ze strzałem i uderzył wysoko ponad poprzeczką.

5
5
4
3
3
65'

Seria rzutów rożnych dla gospodarzy, ale pilłkarze Hoffenheim po raz kolejny nie potrafili oddać strzału.

3
4
3
6
4
63'
61'

Obrońca wrócił jednak do gry.

10
12
4
7
8
60'

Havard Nordtveit skręcił nogę i może mieć problem z powrotem do gry.

7
4
4
8
4
60'

Starają się zmusić do błędu defensywę gości piłkarze Hoffenheim. Jednak Liverpool nie myli się po przerwie.

7
8
3
2
3
57'

Piłkarze Liverpoolu nie forsują tempa meczu. Ich skromne prowadzenie całkowicie satysfakcjonuje.

3
3
4
2
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Trent Arnold.

7
7
4
4
6
53'

Hoffenheim. Schodzi: Lukas Rupp. Wchodzi: Nadiem Amiri.

8
7
5
6
5
52'
52'

7
51'

Z trudnej pozycji uderzył Sadio Mane, bramkarz odbił piłkę.

4
6
3
3
3
49'

Gnabry do siatki. 1:1? Nie! Sędzia słusznie uznał, że zawodnik Hoffenheim był na spalonym.

6
8
2
2
2
47'

Firmino otrzymał idealne podanie od partnera. Strzał z pięciu metrów trafił w bramkarza! To powinien być gol na 0:2!

3
2
4
3
2
46'

I już gorąco pod bramką gości. Moreno w ostatnim momencie przeciął tor lotu piłki.

4
5
2
2
2
46'

Gramy po przerwie.

3
4
2
3
2
45+2'

Po dośrodkowaniu z rogu głową w kierunku dalszego słupka uderzył Dejan Lovren. Piłka o centymetry minęła cel!

8
3
3
4
2
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

7
5
2
2
2
43'

Powinno być 1:1! Gnabry z kilku metrów uderzył w bramkarza, poprawka Wagnera odbiła się od zewnętznej części słupka!

11
9
5
4
8
40'

Powoli z szoku po stracie gola wychodzą gospodarze. Pilkarze Hoffenheim po raz pierwszy od kilku minut przeprowadzili groźniejszą akcję.

2
4
3
4
6
37'

Kolejna akcja Liverpoolu. Tym razem sprzed pola karnego uderzał Can. Wprost w bramkarza.

5
2
3
2
3
35'

Gol! Strzelił Trent Arnold. Z ok. 25 metrów KAPITALNIE z rzutu wolnego uderzył Arnold. Bramkarz wzrokiem odprowadził piłkę, a ta zakręciła tor lotu i tuż przy słupku wpadła do bramki!

62
27
7
5
5
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ermin Bicakcić.

7
5
2
2
2
33'

Emre Can chciał przeszkodzić rywalowi w wyprowadzeniu piłki, ten go nabił i... musiał interweniować bramkarz.

3
5
2
2
3
31'

Gorąco w polu karnym gości. Ostatecznie gospodarze nie zdołali oddać strzału na bramkę, a mieli ku temu co najmniej trzy okazje.

10
4
3
5
3
29'

Wszystko wróciło do wcześniejszej normy. Przy piłce gracze z Niemiec, rywale czekają na kontry.

7
3
3
2
3
25'

Akcję po prawej stronie zamykał Pavel Kaderabek. Strzał jednak mu nie wyszedł i piłka poszybowała w chmury.

7
4
2
2
2
24'

Sprzed pola karnego uderzył Sandro Wagner. Piłka przeleciala daleko od bramki.

8
6
3
2
3
23'

Teraz to Liverpool dłużej rozgrywa piłkę. Tempo meczu spadło.

11
4
5
2
2
20'

Częściej przy piłce są gracze Hoffenheim, ale nie są w stanie poważniej zagrozić rywalom.

10
4
3
3
6
17'

Ładna wymiana podań pomiędzy graczami gości, ale efektem jedynie korner.

7
4
3
4
3
14'

Mohamed Salah przez pół boiska biegł sam w kierunku bramkarza. Jednak doścignął go obrońca i napastnik uderzył obok bramki!

7
5
3
10
4
12'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Andrej Kramarić!

Ależ fatalnie uderzył Andrej Kramarić! Simon Mignolet nie miał problemów z interwencją!

30
17
10
10
8
10'

Rzut karny dla TSG 1899 Hoffenheim! Przewinił Lovren!

9
7
7
7
13
10'

Pierwsze minuty są obiecujące. Próbują jedni i drudzy, tempo może się podobać. Oby tak dalej.

8
4
4
3
2
8'

Wrzutka w pole karne, tam interweniował Lovren, ostatecznie futbolówka wylądowała w rękach Mignoleta.

10
3
3
3
2
7'

Będziemy mieli rzut wolny dla TSG 1899 Hoffenheim.

6
3
3
5
5
6'

Świetna interwencja Matipa ratuje gości. Gdyby nie zachowanie defensowa LFC Niemcy mieliby doskonałą okazję.