3
1
8
90'

Gospodarze blisko bramki honorowej, ale Marcel trafił w poprzeczkę! Jęk zawodu na trybunach.

11
8
7
5
3
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Faouzi Ghoulam.

0:2! Po dośrodkowaniu Ghoulama z lewego skrzydła Insigne przyjął piłkę na 16. metrze i pokonał Cardinale pewnym strzałem przy słupku.

56
31
6
7
5
88'

Neapolitańczycy już nie forsują tempa i czekają na ostatni gwizdek.

8
3
3
1
4
85'

Niezbyt groźnie z rzutu wolnego uderzył Wesley Sneijder i Pepe Reina złapał piłkę.

14
10
5
4
5
85'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Amadou Diawara.

6
4
4
11
27
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kalidou Koulibaly.

5
5
6
2
9
83'

Po dużym błędzie Zielińskiego bardzo dobrą okazję miał Knepe Ganago, ale jego mocny strzał instynktownie obronił Pepe Reina.

4
2
8
7
6
82'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Zielińskim otrzymał Pierre Lees-Melou.

16
81'

Losy spotkania są rozstrzygnięte. Gospodarze próbują zdobyć chociaż gola honorowego, ale brakuje im jakości.

6
4
3
3
5
79'
ZMIANA

Nice. Schodzi: Remi Walter. Wchodzi: Vincent Marcel.

4
77'
ZMIANA

Nice. Schodzi: Mario Balotelli. Wchodzi: Igniatius Knepe Ganago.

Igniatius Knepe Ganago #37
17
12
4
4
6
76'

Obrona Napoli poradziła sobie z niezłym dośrodkowaniem Sneijdera z rzutu wolnego.

17
12
3
2
1
73'

Piotr Zieliński finalizował ładną akcję płaskim strzałem, ale nie trafił w bramkę, choć był tam jeszcze minimalny rykoszet.

34
16
6
4
2
71'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Marko Rog.

11
6
7
2
2
70'

Przerwa w grze, w starciu z Le Marchandem ucierpiał Elseid Hysaj.

6
5
4
7
2
67'
ZMIANA

Nice. Schodzi: Adrien Tameze. Wchodzi: Pierre Lees-Melou.

Adrien Tameze #5
6
8
7
4
66'

Sygnalizowany płaski strzał Lorenzo Insigne z ostrego kąta i Cardinale na posterunku.

6
5
2
1
2
64'

Lorenzo Insigne przegrał pojedynek sam na sam z Cardinale, a sytuację wyjaśnił jeszcze wykopem Le Marchand. Tę akcję świetnie rozegrał Piotr Zieliński.

28
20
1
2
3
63'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

73
37
7
2
5
60'

Wesley Sneijder oddał potężny strzał z 20 metrów, Raul Albiol go jednak zablokował.

11
3
2
2
3
58'

Z narożnika pola karnego zupełnie nieudanie uderzył z woleja Christophe Jallet.

10
9
3
4
3
55'

Płasko z lewej strony pola karnego dośrodkował Saint-Maximin, ale obrona Napoli nie zawiodła.

11
7
1
2
2
53'

SSC Napoli dzieli i rządzi na boisku, gospodarze bezradni.

12
17
1
4
1
49'

Mogło być już 0:2, ale Dries Mertens trafił w słupek!

17
19
7
9
14
49'

Teraz OGC Nice potrzebuje do szczęścia aż czterech bramek. Awans francuskiej ekipy do fazy grupowej byłby cudem.

17
11
3
5
4
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Marek Hamsik.

0:1! Płasko z lewego skrzydła dośrodkował Hamsik, a egzekucję strzałem z 6 metrów wykonał Callejon. Cardinale bez szans.

60
36
13
10
8
47'

Gospodarze przez chwilę w dziesiątkę, Mario Balotelli opatrywany poza boiskiem.

6
3
4
9
3
46'

Początek drugiej połowy.

7
3
3
2
2
45+1'

Płasko z ostrego kąta uderzył Jose Callejon. Swobody miał sporo, ale chybił dość wyraźnie.

3
1
6
3
2
45'

Doliczona 1 minuta.

6
3
6
1
2
44'

Saint-Maximin znalazł się z piłką w polu karnym, ale dośrodkował dokładnie tam, gdzie byli obrońcy Napoli.

4
4
3
2
2
42'

Gra toczy się w środku pola, nieco spokojniejszy fragment.

4
5
4
3
1
38'

Mario Balotelli wystartował do prostopadłego podania, jednak dał się złapać na spalonym. Włoch sporo walczy, ale konkretów brak.

5
3
2
3
3
35'

Napoli w ataku pozycyjnym, gospodarze mają problem z odbiorem piłki.

11
9
3
3
2
32'

Obrońcy Napoli zatrzymali indywidualną szarżę Balotellego. Ataki OGC Nice nie są przekonujące. Dużo groźniejsza jest drużyna z Włoch.

10
6
3
1
1
27'

Dante świetnie przyblokował strzał Lorenzo Insigne z ostrego kąta i dzięki temu piłka poleciała nad poprzeczką.

4
2
2
4
5
25'

Christophe Jallet dopadł do piłki niedaleko linii pola karnego, ale jakość jego strzału lepiej przemilczeć.

4
2
2
1
1
21'

Potężna bomba Mertensa z 20 metrów, lecz piłka poszybowała w trybuny.

4
3
3
5
6
20'

Powinno być 0:1! Z rzutu rożnego znakomicie dośrodkował Faouzi Ghoulam, jednak przed bramką z piłką minęło się aż trzech jego kolegów.

3
3
3
4
6
20'

Z rzutu wolnego z 28 metrów uderzył Dries Mertens, piłka zrykoszetowała i poleciała obok słupka.

4
4
4
5
7
17'

Gospodarze próbują grać agresywnie, na ekipie Napoli nie robi to jednak żadnego wrażenia. Po nieco ponad kwadransie trudno dawać OGC Nice wielkie szanse na awans.

9
11
2
2
3
14'

Świetna okazja Napoli! Cardinale instynktownie obronił mocny strzał Mertensa z ostrego kąta!

10
5
3
7
10
11'

Techniczny "rogal" Lorenzo Insigne z narożnika pola karnego. To była kompletnie nieudana próba i piłka minęła słupek w sporej odległości.

3
4
2
7
6
8'

Żółtą kartkę za faul na Mertensie otrzymał Jean Michael Seri.

4
7'

Przyspieszyli teraz gospodarze i udało im się przejąć inicjatywę.

4
3
4
6
9
5'

Wesley Sneijder zdecydował się na uderzenie z dystansu, jednak zabrakło mocy i Pepe Reina łatwo złapał piłkę.

13
10
2
2
5
3'

Na razie bez spięć podbramkowych. Napoli nie pozwala gospodarzom rozwinąć skrzydeł.