2
1
1
86'

Piłka często jest wrzucana na przedpole bramki gości. Jednak gospodarze nie potrafią oddać strzału.

82'

Zamieszanie w polu karnym gości. Jednak piłka ostatecznie nie znalazła się w bramce. Sporo ożywienia w grę gospodarzy wniósł Babakar.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Matias Silvestre.

2
80'

Fiorentina dąży do wyrównania, Sampdoria broni się już niemal całym zespołem. Wciąż jednak to goście prowadzą.

76'

Babacar mógł zaliczyć wejście smoka. Po dośrodkowaniu z rogu jego strzał nie znalazł się jednak w bramce gości. Sampdoria byłą w sporych opałach.

2
1
75'
ZMIANA
72'

Do piłki doszedł Chiesa, jednak z kilku metrów trafił w bramkarza!

68'
ZMIANA
66'

Gospodarze starają się atakować skrzydłami, środkiem. Jednak nie potrafią stworzyć poważniejszego zagrożenia pod bramką Sampdorii. Karol Linetty skupiony na defensywie.

4
2
2
1
63'

Chiesa zdenerwowany nieporadnością w ofensywie partnerów uderzył z dystansu. Piłkę pewnie złapał bramkarz.

1
1
1
1
1
60'

Wciąż przeważa Fiorentina, ale nie potrafi sobie stworzyć bramkowej okazji. Sampdoria nie kwapi się do kontrowania rywala.

56'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Nicola Murru. Wchodzi: Gianmarco Ferrari.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Nicola Murru #5
55'

Groźny strzał Chiesy z pola karnego obronił dobrze ustawiony bramkarz. Fiorentina w ataku.

54'

Fiorentina w ataku, gospodarze zdobywając kontaktową bramkę poczuli krew. Sampdoria podobnie jak w 1. połowie początkowo niezbyt angażuje się w grę ofensywną.

50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Milan Badelj. Asystował mu Bruno Gaspar. Fiorentina wraca do gry! Z prawej strony dograł Gaspar, a piłkę w bramce umieścił Badelj.

4
46'

Sampdoria wznowiła grę po przerwie.

46'
ZMIANA

Fiorentina. Schodzi: Nenad Tomović. Wchodzi: Bruno Gaspar.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

44'

Goście po szybkim zdobyciu dwóch bramek nie pozwalają rywalom na zbyt wiele.

42'

Znowu przed szansą znalazł się Dias, tym razem jednak nie zdołał oddać uderzenia i został zablokowany.

37'

Fiorentina mogła złapać kontakt z rywalem. Strzał Diasa zdołał odbić bramkarz.

34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella. 0:2! Goście podwyższyli prowadzenie po bramce zdobytej z rzutu karnego!

12
6
2
1
3
34'

Będzie rzut karny dla Sampdorii za zagranie ręką!

5
3
1
1
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gianluca Caprari. Akcja gości prawą stroną, wycofanie prze pole karne. Strzał Ramireza odbił bramkarz, dobijał do siatki Caprari. 0:1!

12
9
3
2
2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Badelj.

2
3
2
1
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Nenad Tomović.

2
1
1
1
1
25'

Piłkę w polu karnym otrzymał Fabio Quagliarella, ale zabrakło mu czasu aby dokładnie uderzyć. Sampdoria przebudziła się i jest coraz groźniejsza.

1
1
1
1
1
21'

Z ok. 17 metrów uderzył Benassi, bramkarz złapał piłkę.

1
1
1
1
1
20'
ZMIANA

Fiorentina. Schodzi: Valentin Eysseric. Wchodzi: Gil Dias.

Gil Dias #19
1
1
1
1
1
16'

Piłkarze Fiorentiny bardzo wysoko atakują rywala. Piłkarze Sampdorii muszą uważnie rozgrywać piłkę. Karol Linetty póki co niezbyt widoczny w ofensywie.

1
1
1
1
1
13'

W końcu pokazali się goście. Ładna kontra Sampdorii, dogranie w pole karne, ale tam Caprari w dobrej sytuacji spudłował.

1
1
1
2
1
11'

Groźnie pod bramką gości. Z ok. 17 metrów uderzał Chiesa, Puggoni zdołał obronić.

1
1
1
1
1
7'

Od początku spotkania częściej przy piłce są piłkarze Fiorentiny. Sampdoria przyczajona czeka na rywala.

2
1
1
1
1
3'

Żółtą kartkę otrzymał Dennis Praet. Ostry początek meczu.

4
4
4
4
4
1'

Okazało się, że chwilę przed meczem w wyjściowym składzie Sampdorii znalazł się Karol Linetty.