ACF Fiorentina
29' Nenad Tomović 30' Milan Badelj 50' Milan Badelj 88' Federico Chiesa
Sampdoria Genua
3' Dennis Praet 32' Gianluca Caprari 34' Fabio Quagliarella 81' Matias Silvestre 90+2' Lucas Torreira 90+3' Fabio Quagliarella
1:2

Koniec. Fiorentina nie zdołała doprowadzić do remisu. Sampdoria do domu wraca z trzema punktami.

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Quagliarella.

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Torreira.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Kontra Sampdorii, uderzał Fabio Quagliarella i trafił w poprzeczkę!

Żółtą kartkę otrzymał Federico Chiesa.

Piłka często jest wrzucana na przedpole bramki gości. Jednak gospodarze nie potrafią oddać strzału.

Zamieszanie w polu karnym gości. Jednak piłka ostatecznie nie znalazła się w bramce. Sporo ożywienia w grę gospodarzy wniósł Babakar.

Żółtą kartkę otrzymał Matias Silvestre.

Fiorentina dąży do wyrównania, Sampdoria broni się już niemal całym zespołem. Wciąż jednak to goście prowadzą.

Babacar mógł zaliczyć wejście smoka. Po dośrodkowaniu z rogu jego strzał nie znalazł się jednak w bramce gości. Sampdoria byłą w sporych opałach.

Fiorentina. Schodzi: Marco Benassi. Wchodzi: Khouma Babacar.

Do piłki doszedł Chiesa, jednak z kilku metrów trafił w bramkarza!

Gospodarze starają się atakować skrzydłami, środkiem. Jednak nie potrafią stworzyć poważniejszego zagrożenia pod bramką Sampdorii. Karol Linetty skupiony na defensywie.

Chiesa zdenerwowany nieporadnością w ofensywie partnerów uderzył z dystansu. Piłkę pewnie złapał bramkarz.

Wciąż przeważa Fiorentina, ale nie potrafi sobie stworzyć bramkowej okazji. Sampdoria nie kwapi się do kontrowania rywala.

Sampdoria. Schodzi: Nicola Murru. Wchodzi: Gianmarco Ferrari.

Groźny strzał Chiesy z pola karnego obronił dobrze ustawiony bramkarz. Fiorentina w ataku.

Fiorentina w ataku, gospodarze zdobywając kontaktową bramkę poczuli krew. Sampdoria podobnie jak w 1. połowie początkowo niezbyt angażuje się w grę ofensywną.

Gol! Strzelił Milan Badelj. Asystował mu Bruno Gaspar. Fiorentina wraca do gry! Z prawej strony dograł Gaspar, a piłkę w bramce umieścił Badelj.

Sampdoria wznowiła grę po przerwie.

Fiorentina. Schodzi: Nenad Tomović. Wchodzi: Bruno Gaspar.

Przerwa. Sampdoria wyczekała rywala i w krótkim czasie zdobywajac dwa gole postawiła się w komfortowej sytuacji przed drugą połową.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Goście po szybkim zdobyciu dwóch bramek nie pozwalają rywalom na zbyt wiele.

Znowu przed szansą znalazł się Dias, tym razem jednak nie zdołał oddać uderzenia i został zablokowany.

Fiorentina mogła złapać kontakt z rywalem. Strzał Diasa zdołał odbić bramkarz.

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella. 0:2! Goście podwyższyli prowadzenie po bramce zdobytej z rzutu karnego!

Będzie rzut karny dla Sampdorii za zagranie ręką!

Gol! Strzelił Gianluca Caprari. Akcja gości prawą stroną, wycofanie prze pole karne. Strzał Ramireza odbił bramkarz, dobijał do siatki Caprari. 0:1!

Żółtą kartkę otrzymał Milan Badelj.

Żółtą kartkę otrzymał Nenad Tomović.

Piłkę w polu karnym otrzymał Fabio Quagliarella, ale zabrakło mu czasu aby dokładnie uderzyć. Sampdoria przebudziła się i jest coraz groźniejsza.

Z ok. 17 metrów uderzył Benassi, bramkarz złapał piłkę.

Fiorentina. Schodzi: Valentin Eysseric. Wchodzi: Gil Dias.

Piłkarze Fiorentiny bardzo wysoko atakują rywala. Piłkarze Sampdorii muszą uważnie rozgrywać piłkę. Karol Linetty póki co niezbyt widoczny w ofensywie.

W końcu pokazali się goście. Ładna kontra Sampdorii, dogranie w pole karne, ale tam Caprari w dobrej sytuacji spudłował.

Groźnie pod bramką gości. Z ok. 17 metrów uderzał Chiesa, Puggoni zdołał obronić.

Od początku spotkania częściej przy piłce są piłkarze Fiorentiny. Sampdoria przyczajona czeka na rywala.

Żółtą kartkę otrzymał Dennis Praet. Ostry początek meczu.

Okazało się, że chwilę przed meczem w wyjściowym składzie Sampdorii znalazł się Karol Linetty.