3:4. Mate Cincadze i gospodarze pod presją!

9
12
26
komentarz

3:3. Bartosz Wolski udźwignął odpowiedzialność i jest remis w konkursie rzutów karnych.

31
14
5
7
29
komentarz

Nie ma gola! Dawid Kort nadział się na interwencję Andrzeja Witana.

komentarz

1:3. Ricardo Nunes strzelił w sam środek.

39
9
4
12
17
komentarz

Nie ma gola. Maksymilian Hebel spudłował!

40
16
5
13
24
komentarz

1:2. Kamil Drygas pokonał podcinką Andrzeja Witana.

35
5
6
10
20
komentarz

1:1. Łukasz Wróbel wziął długi rozbieg, a strzelił lekko.

29
9
4
8
23
komentarz

0:1. Adam Gyurcso zmylił bramkarza i trafił.

32
11
7
12
26
komentarz

Konkurs rzutów karnych rozpocznie Pogoń.

18
13
8
9
13
120+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał za protestowanie Jakub Piotrowski.

Pogoń Szczecin
22
15
7
6
16
120+2'

Żółtą kartkę za protestowanie otrzymał Jarosław Fojut.

9
4
4
5
15
120+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marek Opałacz.

Bytovia Bytów
9
6
3
4
8
120'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

8
3
4
3
5
119'

Maciej Skorża wyrzucony przez sędziego na trybunę!

14
12
4
5
7
118'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał David Niepsuj za kopniecie piłki w sędziego po gwizdku.

17
13
6
3
11
117'

Bytowianie liczyli na rzut wolny kilka kroków przed polem karnym przeciwnika, jednak sędzia gwizdnął przewinienie Janusza Surdykowskiego.

2
3
1
1
2
114'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne otrzymał Mate Cincadze.

2
3
1
7
113'

Z jednej strony chłodny, z drugiej gorący wieczór w Bytowie. Temperatura sięgnie zenitu, jeżeli dojdzie do konkursu rzutów karnych. Pogoń Szczecin rozgrywa piłkę i szuka zwycięskiego gola.

2
2
2
2
3
111'

Portowcy wybiegli z piłką poza boisko i Andrzej Witan uspokaja swoich obrońców. Bardziej doświadczeni bytowianie mają zmęczenie wypisane na twarzy, choc od czasu do czasu próbują również zaatakować.

2
1
4
109'

Żółtą kartkę za niebezpieczne wejście w bramkarza otrzymał David Niepsuj.

8
7
1
3
4
108'

Walka w centrum boiska. Zmęczenie nawarstwia się po obu stronach barykady, jednak nikt nie zamierza odpuszczać ani centymetra.

3
1
2
106'

Ostatni kwadrans szans dla obu drużyn!

3
3
1
1
3
105'

Doliczona minuta.

7
4
2
4
5
103'

Pogoń Szczecin w opałach! Po interwencji Łukasza Załuski piłka spadła pod nogami Maksymiliana Hebela i bramkarza gości musiał asekurować dwa kroki przed linią bramkową stoper!

5
2
5
2
4
101'

Pogoń. Schodzi: Hubert Matynia. Wchodzi: Ricardo Nunes.

99'
97'

Po jednej ciekawej akcji z obu stron w dogrywce. Strzały w kierunku bramki Andrzeja Witana oddał Adam Gyurcso. Oba dalekie od ideału.

2
1
2
5
95'

Nie ustają wulgarne okrzyki z sektora gości w kierunku granatowo-bordowych. Kibice nie wyobrażają sobie, żeby Pogoń Szczecin odpadła z Pucharu Polski w Bytowie.

7
3
1
2
93'

Pytanie, która drużyna teraz przejmie inicjatywę, która zachowała więcej energii na decydującą rozgrywkę. Trenerom pozostała jedna zmiana do wykorzystania.

4
1
3
1
3
91'

Piłka ponownie w grze.

4
2
1
2
3
90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

9
6
3
2
10
89'
85'

Adam Gyurcso zbiegł z lewego skrzydła przed pole karne Drutex-Bytovii i oddał mocne uderzenie. Zmiennikowi zabrakło precyzji i Andrzej Witan jedynie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

3
4
4
4
4
81'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Jeszcze można rozstrzygnąć bitwę o ćwierćfinał zanim sędzia zarządzi dogrywkę.

1
1
2
1
2
78'
75'

Fran Gonzalez huknął z dystansu potężnie, mimo to nie ominął Łukasza Załuski! Najważniejsza interwencja bramkarza Pogoni Szczecin w tym meczu. Coraz mniej jest dyscypliny w defensywie obu drużyn.

3
1
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Biel.

2
1
1
3
70'
69'

Fran Gonzalez ułatwił szczecinianom wyprowadzenie kontrataku. Było szalenie gorąco, jednak Dariusz Formella przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem!

2
1
2
3
67'

Zaczyna rozmyślać nad zmianami trener Adrian Stawski. Już wysłał swojego asystenta, a właściwie w tej sytuacji posłańca z wiadomością do rozgrzewających się bytowian.

1
64'

Łukasz Zwoliński wygrał jeden z nielicznych pojedynków fizycznych z defensorem i znalazł odrobinę miejsca do strzału. Piłka wylądowała w bocznej siatce i Andrzej Witan mógł odetchnąć z ulgą.

1
1
2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Matynia.

2
2
1
1
1
61'

Ex-bytowianin Dawid Kort postraszył uderzeniem Andrzeja Witana. Bramkarz gospodarzy interweniował na raty, ale skutecznie.

1
2
1
59'

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Adam Gyurcso.

58'

Zaczyna się ruch blisko ławek rezerwowych. Pierwszą karteczkę ze zmianą przekazał już kierownik Pogoni Szczecin.

1
1
55'

Wrzawa na trybunie głównej w Bytowie. Jeszcze raz Bartosz Biel przyspieszył na skrzydle i stworzył przewagę. Jeszcze raz nic wynikło w wywalczonego rzutu rożnego.

2
53'

Sławomir Duda spróbował szczęścia zza pola karnego. Ponownie nie musiał interweniować Łukasz Załuska. Niewiele zadań ma w tym meczu bramkarz Pogoni Szczecin.

2
1
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał za protestowanie Jakub Piotrowski.

2
2
3
1
3
50'

Była reakcja. Po rajdzie Bartosza Biela bytowianie mieli korner. Kolejny raz lepsi w powietrzu zawodnicy ze Szczecina.

1
1
2
2
1
48'

W ataku pozycyjnym ponownie Pogoń Szczecin. Ciekawe, co przygotowali na drugą część meczu gospodarze, którym nie wyszła końcówka pierwszej.

1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

5
2
2
1
1
Czy mecz rozstrzygnie się w drugiej połowie?
2
1
1
42'

Muszą się budzić bytowianie. Mieli szczęście, ale z coraz większym trudem przychodzi im zatrzymywanie na prawym skrzydle Dariusza Formelli. Gubi się doświadczony Łukasz Wróbel.

3
3
2
1
1
39'

Poprawka Spasa Delewa z rzutu wolnego i interweniował Andrzej Witan! Zaczyna pachnieć prowadzeniem szczecinian.

4
1
37'

Słupek uratował Drutex-Bytovię! Po podaniu Dariusza Formelli strzał z bliska oddał Łukasz Zwoliński i choć większa część bramki była odsłonięta, napastnik Pogoni Szczecin trafił w jej obramowanie.

4
7
3
3
2
36'

Trochę przyspieszyli piłkarze z portowego miasta, ale Hubert Matynia zamiast zacentrować, zagrał piłkę zwrotną i niewiele później cała akcja Pogoni Szczecin zakończyła się.

1
1
33'

W pojedynku jeden na jednego Dariusz Formella nie wymanewrował Łukasza Wróbla. Mógł więcej zdziałać na lewym skrzydle zawodnik wypożyczony z Lecha Poznań.

1
1
31'

Nieźle w obronie Drutex-Bytovia Bytów, ale jeszcze nie oddała celnego strzału. Można powiedzieć, że oba kluby mają rezerwy do uwolnienia.

1
27'

Doczekali się bytowianie gwizdka sędziego po przewinieniu na Bartoszu Bielu. Piłka po krótkim rozegraniu rzutu wolnego została wycofana do środkowych obrońców.

2
2
1
1
25'

Twarde pojedynki musi toczyć Janusz Surdykowski. Od kilkunastu minut napastnik Drutex-Bytovii nie zaprezentował żadnej udanej akcji. Sugeruje sędziemu, że przyjezdni bronią nieprzepisowo.

2
4
4
4
4
22'

Sędzia ostrzegł Kamila Drygasa. Środkowy pomocnik Pogoni Szczecin stał się kandydatem do otrzymania pierwszej żółtej kartki w tym meczu. Musi uważać.

2
3
3
1
1
20'

Można odnieść wrażenie, że Pogoń Szczecin przejmuje inicjatywę w Bytowie. Gospodarze zrezygnowali z wysokiego pressingu. Starają się rozsądnie gospodarować energią.

1
1
2
1
1
18'

19 zawodników stłoczyło się w polu karnym przy okazji rzutu rożnego Drutex-Bytovii. Górą w powietrzu Pogoń Szczecin.

2
3
3
2
2
17'

Andrzej Witan był dobrze ustawiony i zatrzymał piłkę po płaskim, celnym strzale Kamila Drygasa. Dotychczas najlepsza próba przedstawiciela Lotto Ekstraklasy.

1
1
2
1
1
13'

Janusz Surdykowski obrócił się z piłką na linii pola karnego. Strzelił anemicznie i niecelnie, jednak kibice Drutex-Bytovii widzieli oczami wyobraźni futbolówkę w siatce.

3
3
2
1
1
12'

Kibice Pogoni Szczecin zdążyli już postraszyć piłkarzy rękoczynami w przypadku braku zwycięstwa. Tymczasem na murawie niecelne uderzenie Spasa Delewa.

3
3
4
4
3
12'

Głęboki łyk wody szkoleniowca Pogoni Szczecin. Nie zachłysnął się Maciej Skorża, ponieważ doszło w tym czasie do mało interesującego pojedynku na lewym skrzydle.

2
2
3
2
2
10'

Trochę poukładała swoją grę Pogoń Szczecin, co nie oznacza, że Maciej Skorża jest spokojny przy linii bocznej boiska. Szkoleniowiec próbuje pobudzić swoich podopiecznych.

1
1
3
2
3
5'

Pierwsza próba po przeciwnej stronie boiska. Łukasz Zwoliński mocno przestraszył kibiców, którzy zasiadają aktualnie za bramką Andrzeja Witana.

4
5
5
4
3
4'

Suną ataki zespołu z Bytowa. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła strzał z powietrza oddał Janusz Surdykowski. Snajper nie trafił w światło bramki, ale to nie zniechęca zespołu do ofensywy.

3
3
2
1
1
2'

Pierwsza akcja gospodarzy powstrzymana wślizgiem przez Cornela Rapę. Po interwencji Rumuna drużyna Adriana Stawskiego miała korner, po którym zagrożenie oddaliła defensywa Pogoni.

4
3
3
2
3
16:53

Drutex-Bytovia Bytów w białych koszulkach i czerwonych spodenkach, natomiast drużyna ze Szczecina w granatowo-bordowych pasiakach. Kapitanami są Łukasz Wróbel oraz Dawid Kort.