Juventus. Schodzi: Mario Mandzukić. Wchodzi: Rodrigo Betancur.

1
2
83'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Federico Bernardeschi.

Akcja zmienników, której bohaterem był Paulo Dybala! Rajd Argentyńczyka z prawego skrzydła w pole karne zakończył się precyzyjnym, płaskim strzałem. To musiało się podobać.

50
24
5
2
1
81'

Valter Birsa z rzutu wolnego! Nie pomylił się mocno i Wojciech Szczęsny musiał kontrolować do końca, w którym kierunku leci piłka.

11
6
1
1
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Gonzalo Higuain ustalił wynik tego starcia?

6
6
2
2
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi.

3
1
1
1
3
78'

Najpierw niebezpieczny rykoszet, a następnie równie groźne wejście w pole karne Sergio Pellissiera. Trochę więcej precyzji i Wojciech Szczęsny musiałby sięgnąć po piłkę do siatki.

7
1
1
1
2
76'

Chievo. Schodzi: Roberto Inglese. Wchodzi: Mehdi Leris.

Mehdi Leris #11
1
1
71'

Paulo Dybala potwierdza, że jest w wysokiej formie. Dziś w roli rezerwowego rozrywa obronę Chievo Werona. Płaskie uderzenie Argentyńczyka minęło minimalnie bramkę Stefano Sorrentino.

3
2
1
68'
65'

Pogubił się Kwadwo Asamoah na obrzeżach własnego pola karnego. Karę za nerwowość defensora mógł wymierzyć Valter Birsa, jednak strzelił niecelnie z 20. metra.

3
62'

2:0 daje spokój gospodarzom. Chievo Werona natomiast straciło trochę zapału. Tylko bramka kontaktowa może dodać dreszczyku emocji.

2
1
58'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Miralem Pjanić.

Udana kombinacja zakończona strzałem do bramki Gonzalo Higuaina. Dotychczas mało widoczny Argentyńczyk chyba uśpił obrońców. Z takiej pozycji, jaką miał po podaniu Miralema Pjanicia, nie mógł się pomylić!

41
24
3
1
57'

Obudził się Gonzalo Higuain, który oddał strzał z powietrza. Trafił w nogę defensora w żółtej koszulce, przez co piłka zwolniła i jej złapnie nie było problemem dla Stefano Sorrentino.

3
1
3
56'

Cokolwiek zrobi Juventus Turyn w końcówce meczu, to nie bedzie mógł mówić o specjalnie udanym występie. Trzeba jednak pamiętać, że spora grupa gwiazd zespołu odpoczywa.

5
3
1
54'

Juventus. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Paulo Dybala.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Mandzukić.

1
1
2
7
52'

Ospałą ofensywę Juventusu spróbuje za kilka chwil rozruszać rezerwowy Paulo Dybala.

5
2
3
50'

Perparim Hetemaj chce się zrehabilitować za gola. Szaleje na lewej stronie, skąd szybują dośrodkowania w kierunku Roberto Inglese oraz Manuela Pucciarelliego.

1
1
2
2
4
48'

Inaczej zaczęła się druga połowa niż pierwsza. Piłka bliżej pola karnego Juventusu Turyn i drużyna z Werony chce ewidentnie atakować i zapunktować.

2
1
1
4
46'

1
44'

Chievo Werona ma od teraz więcej strzałów celnych niż mistrz Włoch. Juventus Turyn oddał tylko jedno uderzenie w światło bramki. Prowadzi natomiast po główce przeciwnika.

1
1
1
1
1
43'

Tym razem Manuel Pucciarelli nie podawał, a strzelił. Po płaskiej próbie byłego zawodnika Empoli FC interweniował pewnie Wojciech Szczęsny.

14
10
2
3
4
41'

Manuel Pucciarelli podał piłkę swojemu partnerowi z linii ataku Roberto Inglese. Szansa nawet niezła, tyle że zawodnik, którego kupiło SSC Napoli, pogubił się.

1
1
4
40'

Dotychczas pewnie i bezbłędnie.

22
9
1
37'

Blaise Matuidi przebiegł się przed polem karnym Chievo Werona i strzelił po ziemi. Pudło i Stefano Sorrentino nawet nie patrzył na piłkę, która turlała się daleko od jego bramki.

1
4
1
35'

Poderwali się kibice na trybunach. Zachęcają Juventus do atakowania. Mistrza Włoch stać na więcej niż prowadzenie po trafieniu samobójczym.

6
1
33'

Stefano Sorrentino głośno krzyknął na wszystkich zainteresowanych piłką w jego polu karnym i sprzątnął ją sprzed nosów.

2
3
1
30'

Douglas Costa wymienił szybkie podania przed polem karnym przyjezdnych i zakończył swój rajd strzałem zza pola karnego. Pudło, ale przed nim akcja nowego pomocnika Juventusu musiała się podobać.

3
1
1
4
28'

Pierwsza udana interwencja za Polakiem. Krótko po obronie Wojciecha Szczęsnego turyńczycy mogli podwoić prowadzenie.

15
8
1
1
3
26'

Ivan Radovanović huknął z rzutu wolnego i fenomenalnie jedną ręką broni Wojciech Szczęsny! Piękna, pierwsza interwencja. Piłka jeszcze zatańczyła blisko linii, jednak Polaka zaasekurował Medhi Benatia.

54
22
4
1
23'

Stephan Lichtsteiner nieomal zaskoczył bramkarza centrostrzałem ze skrzydła. Stefano Sorrentino zorientował się w ostatnim momencie i sparował futbolówkę na korner.

2
22'

Żółtą kartkę otrzymał Perparim Hetemaj.

2
1
2
21'

Valter Birsa uruchomił w polu karnym Manuela Pucciarelliego. Były partner z zespołu Łukasza Skorupskiego i Piotra Zielińskiego nie trafił czysto w futbolówkę i ta poturlała się daleko od bramki Wojciecha Szczęsnego.

4
4
1
20'

Chievo Werona narobiło sobie dodatkowych kłopotów w jaskini lwa. Spróbuje zaatakować, jednak nie będzie łatwo stwarzać sytuacje podbramkowe.

6
4
2
6
3
17'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Perparim Hetemaj.

Próbował wybić piłkę po niebezpiecznym dośrodkowaniu, a zaskoczył własnego bramkarza. Koszmarna interwencja Perparima Hetemaja i dzięki trafieniu samobójczemu Juventus Turyn prowadzi!

45
28
9
6
8
15'

Wojciech Szczęsny czeka na wyzwania. Bramkarz Chievo Werona też nie narzeka na nadmiar obowiązków.

6
3
1
2
1
13'

Próba zdobycia gola zza pola karnego po obu stronach boiska. Raz pudło, raz blok i obie drużyny muszą szukać innego sposobu na zmianę wyniku.

4
1
10'

Juventus Turyn bez kilku podstawowych zawodników. Poza Gianluigim Buffonem nie ma w jedenastce Claudio Marchisio, Samiego Khediry czy Giorgio Chielliniego. Na dodatek krótko przed meczem z powodu grypy wypadł Alex Sandro.

1
1
1
7'

Trochę odważniej piłkarze w żółtych strojach, ale nie zakończyli swojego ataku strzałem i spotkanie nadal jest kontrolowane przez Juventus Turyn.

5
1
1
1
4'

Gospodarze wciąż na połowie przeciwnika. Piłkarze Chievo Werona reagują wręcz panicznie pod naciskiem Bianconerich.

5
2
1
2'

Wysoki pressing Juventusu Turyn i przyjezdni mieli problem z opuszczeniem własnej połowy. Trochę odetchną po gwizdku sędziego, który uznał, że Blaise Matuidi faulował.

4
3
1
2
2
17:20

Ostatnie przygotowania faworyta do meczu.

6
3
1
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto?
6
3
1
17:20

Mecz na ławce rezerwowych Chievo Werona rozpoczna Paweł Jaroszyński oraz Mariusz Stępiński. Od początku wieku ich drużyna wygrała z Juventusem tylko raz.

3
1
17:20

Zgodnie z zapowiedziami trenera Massimiliano Allegriego po raz pierwszy w oficjalnym meczu Juventusu bedzie bronić Wojciech SzczęsnyGianluigi Buffon odpoczywa przed starciem z FC Barcelona w Lidze Mistrzów.