Ounas bez piłki kopnął Gobbiego, ale nie widział tego sędzia.

4
2
3
90+3'

Centra za centrą w pole karne Chievo, ale za każdym razem górą obrońcy gospodarzy.

3
2
2
1
2
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

4
2
1
1
1
90'

Ponownie Lorenzo Insigne. Tym razem piękny strzał z lewej strony pola karnego, ale bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3
1
2
1
1
88'

Insigne szarżował lewą stroną boiska, ale zaatakowany przez kilku rywali stracił piłkę.

4
1
1
1
1
85'
83'

Napoli już "nie kombinuje". Długie podania do napastników jednak nie docierają.

2
1
1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly. Faulowany na środku boiska był Castro.

1
1
2
2
79'

Adam Ounas dośrodkował w pole karne do Mertensa, ale temu zabrakło centymetrów aby sięgnać piłkę.

2
1
1
79'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Adam Ounas.

76'

Chievo. Schodzi: Fabio Depaoli. Wchodzi: Samuel Bastien.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Fabio Depaoli #27
1
1
74'

Ależ cierpi Napoli. Maurizio Sarri nerwowo chodzi wzdłuż linii bocznej, pokrzykuje, robi groźne miny, ale jego ludzie nie mogą się odnaleźć na boisku.

3
1
2
1
1
72'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Allan.

2
2
5
9
70'

Zablokowany strzał Mertensa, ale piłka u Zielińskiego. Istna "bomba" z 18 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

4
1
2
1
2
66'

Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Christian Maggio.

65'

Protestują piłkarze i kibice gospodarzy. Zieliński poturbował w srodkowej strefie Meggioriniego, arbiter nie przerwał gry i nie uczynili tego również goście.

2
3
64'

Indywidualna akcja Mertensa zakończona celnym strzałem z ostrego kąta. Atomowe uderzenie odbił do góry Stefano Sorrentino.

2
1
1
1
1
60'

Ivan Radovanović przerwał akcję gości i z połowy boiska postanowił lobować Seppe. Piłka zmierzała idealnie pod poprzeczkę, ale bramkarz Napoli widowiskowo przeniósł ją nad barmką.

1
58'

Gobbi delikatnie przytrzymywał biegnącego prawym skrzydłem Mertensa. Dośrodkowanie Callejona spowodowało spore zamieszanie przed bramką, ale strzał Koulibaly'ego zablokował jeden ze stoperów.

1
1
55'

Nie klei się gra przyjezdnym. Przed momentem Callejon w kuriozalny sposób krótko wybił rzut rożny, podając do rywala.

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Zieliński. Faul na Castro.

4
2
2
3
5
49'

Pierwsze minuty po przerwie podobne do tego co widzieliśmy w I połowie. Atakuje Napoli, ale bardzo gęsto przed polem karnym gospodarzy i trudno o bramkową szansę.

2
1
1
1
1
46'

Początek II połowy.

2
2
1
1
1
45'

Sędzia doliczył do pierwszej połowy 2 minuty.

3
2
1
1
2
44'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne. Do futbolówki ruszył Lorenzo Insigne, ale szybszy był bramkarz z Werony.

2
1
1
1
1
41'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Fabio Depaoli.

2
1
1
1
1
40'

Zieliński dograł do Mertensa na 6. metr, ale Belg miał dookoła siebie aż 3 rywali i jedynie lekko strącił piłkę... nad poprzeczką.

3
1
1
2
1
36'

Duża liczba podań Napoli przed polem karnym gospodarzy, ale miejsca do strzału nie udaje się znaleźć.

2
1
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Rui.

SSC Napoli
3
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Radovanović.

4
2
34'

Przepychanki na boisku z udziałem wielu zawodników, a wszystko zaczęło się od spięcia Insigne z Radovanoviciem.

3
1
33'

Kontra gości zakończona strzałem Zielińskiego. Na drodze piłki stanął jednak Ivan Radovanović.

3
3
1
2
2
30'

Hamsik miękko zagrał nad głowami defensorów Chievo, ale Mertens mimo iż dogonił piłkę nie mógł kontynuować akcji... był ofsajd.

2
1
1
1
27'

Kilka minut bardzo spokojnej gry w środku boiska. To oddech dla gospodarzy, których obrona ciężko pracuje od samego początku.

2
1
2
23'

Piłka wędrowała jak po sznurku i w dobrej sytuacji znalazł się Jose Callejon. Płaskie uderzenie w kierunku dalszego rogu minęło jednak cel.

3
1
1
1
19'

Mocny strzał Insigne, a po chwili poprawka Hamsika. W obu przypadkach świetnie w bramce zachował się Stefano Sorrentino.

3
2
2
2
1
18'

Blisko gola dla gospodarzy. Kalidou Koulibaly sprezentował Chievo rzut rożny. Zgranie głową na bliższym słupku i tuż przed linią bramkową Rui uprzedził jednego z rywali.

2
2
3
1
2
16'

Mocny strzał Zielińskiego z 23 metrów. Piłka zmierzała jednak dokładnie tam gdzie stał bramkarz Chievo, stąd łatwa obrona.

7
3
1
1
2
14'

Kilka minut gry pod polem karnym SSC Napoli. Cacciatore z autu do Birsy i centra na 7. metr. Hetemaj zbyt ostro zaatakował Albiola i rzut wolny dla gości.

1
11'

Trzeci korner dla gości, którzy od początku osiągnęli zdecydowaną przewagę. Rui dośrodkował bardzo głęboko i bramkarz nie miał kłopotow z pewnym piąstkowaniem.

3
2
1
2
1
8'

Prostopadłe podanie do Mertensa, ten miał dużo miejsca na lewej stronie boiska, ale zagrał za plecy Callejona i z dużej chmury mały deszcz.

2
1
2
2
1
5'

Jest pierwszy strzał gospodarzy. Z ostrego kąta nad poprzeczką uderzył Perparim Hetemaj.

2
1
1
1
2
4'

Dośrodkowanie na dalszy słupek i strzał głową Albiola. Stefano Sorrentino odbił piłkę przed siebie, ale z asekuracją pospieszyli obrońcy.

1
1
3'

Szybka wymiana podań w środku pola i zagranie na wolne pole. Marco Rui dogonił piłkę na lewym skrzydle, ale jego centrę zablokowali obrońcy.