Serie A: 15. kolejka
03 gru 2017 15:00
90+2'

Gol! Strzelił Ivan Perisić.

Strzał po ziemi do bramki i doświadczony pomocnik ma hat-tricka na podsumowanie swojego udanego występu!

Inter Mediolan
18
6
3
1
1
90'

Doliczone 2 minuty.

3
2
1
2
2
85'

Inter. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Yann Karamoh.

82'

Akcja na lewym skrzydle przyjezdnych. Z muru defensywnego Interu Mediolan wyskoczył w odpowiednim momencie Milan Skriniar i przeciął podanie do śodka.

1
79'

Polowanie na hat-tricka. To Ivan Perisić chciał zdobyć przepięknego gola. Chorwat złożył się do uderzenia z półwoleja i żałuje, że trafił tylko w boczną siatkę bramki Stefano Sorrentino.

77'

Inter. Schodzi: Danilo D'Ambrosio. Wchodzi: Henrique Dalbert.

1
75'

Inter. Schodzi: Mauro Icardi. Wchodzi: Eder.

1
1
1
2
1
74'

Piłka była na obrzeżach pola karnego Chievo Werona. Inter Mediolan zgubił ją w niespodziewanym momencie i Roberto Inglese mógł ukarać gospodarzy golem.

1
1
1
1
1
70'

Chievo. Schodzi: Riccardo Meggiorini. Wchodzi: Luca Garritano.

Luca Garritano #7
1
1
2
1
1
67'

Nic wielkiego się w tym meczu nie wydarzy, choć na pewno pierwsza bramka dodałaby trochę pewności siebie zawodnikom Chievo Werona.

1
64'

Chievo. Schodzi: Nicola Rigoni. Wchodzi: Nenad Tomović.

60'

Gol! Strzelił Milan Skriniar. Asystował mu Antonio Candreva.

Już nawet obrońca znęca się nad Chievo Werona. Po dośrodkowaniu reprezentanta Włoch gola na 4:0 zdobył głową Milan Skriniar. To jest dzień, w którym w Mediolanie rodzą się marzenia o mistrzostwie.

12
5
3
1
1
57'

Obrońca nie doskoczył do szarżującego Chorwata i ten, kiedy tylko znalazł się w polu karnym, strzelił od słupka do bramki. Popis nowego lidera trwa!

12
4
3
1
1
56'

Żółtą kartkę za faul na Riccardo Meggiorinim otrzymał Danilo D'Ambrosio.

55'

Nic przełomowego w Mediolanie. Kibice Interu są zadowoleni z takiego obrotu wydarzeń. Być może Chievo Werona pomogłoby wejście na murawę Mariusza Stępińskiego.

50'

Najważniejsze, że nie rezygnuje Marcelo Brozović. Kolejne uderzenie po zaskakującej zmianie kierunku biegu i Stefano Sorrentino nie miał pewności, że futbolówka nie wyląduje w jego bramce.

49'

Pierwsza sytuacja podbramkowa po przerwie Marcelo Brozovicia. Nie może się wstrzelić ofensywny pomocnik Interu Mediolan. Podobnie jak po przeciwnej stronie Samuel Bastien.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

Czy Inter Mediolan strzeli kolejne gole po przerwie?
3
2
2
1
1
45'

Antonio Candreva huknął z ostrego kąta obok spojenia słupka z poprzeczką Chievo. Łapią swobodę w działaniach gospodarze.

40'

Mauro Icardi został samodzielnym liderem w klasyfikacji strzelców. Na koncie ma 16 goli w 14 kolejkach i 40 minutach.

1
38'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Marcelo Brozović.

Roberto Inglese oszalał. Napastnik Chievo Werona podał piłkę z połowy przeciwnika na własną do Marcelo Brozovicia. Inter Mediolan nie mógł się pomylić. Pomocnik uruchomił natychmiast Mauro Icardiego, który w sytuacji sam na sam musiał poradzić sobie ze Stefano Sorrentino!

10
6
1
1
1
37'

Odzyskał piłkę Inter Mediolan. Przetransportował ją na lewe skrzydło, skąd Davide Santon mógł zdecydowanie lepiej dośrodkować.

34'

Pierwsze w tym spotkaniu kilka spokojnych minut. Chievo Werona pokazuje, że również potrafi zaatakować pozycyjnie. Ostatnia akcja przyjezdnych zakończona płaskim dośrodkowaniem do koszyczka Samira Handanovicia.

30'

Gospodarze mogli pozamykać mecz na cztery zamki, tymczasem nadal mają tylko gola przewagi nad klubem Pawła Jaroszyńskiego i Mariusza Stępińskiego. Jeszcze kwadrans do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie.

28'

Joao Mario dostał podanie od Mauro Icardiego i wystarczyło pokonać w sytuacji sam na sam bramkarza Chievo Werona. Stefano Sorrentino zrehabilitował się częściowo za pomyłkę przed golem i odbił futbolówkę nogą.

25'

Przy aktualnym wyniku Inter Mediolan jest wirtualnym liderem Serie A. Jednocześnie Chievo Werona musi zagrać odważniej i spróbować wyrównać.

23'

Stefano Sorrentino mógł zachować się lepiej. Po wstrzeleniu Davide Santona skierował piłkę prosto pod nogi Ivana Perisicia, który dał Interowi Mediolan zasłużone prowadzenie!

13
6
3
1
22'

W ostatnich minutach Mauro Icardi uciekł na kilka kroków piłkarzom w żółtych koszulkach i nieomal oddał strzał po płaskim dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

18'

Andrea Ranocchia miał drugą w tym spotkaniu sytuację podbramkową. Obrońca wbiegł w pole karne Chievo Werona przy okazji rzutu rożnego i główkował tuż obok słupka. Może trzecia szansa zostanie wykorzystana.

16'

Alessandro Gamberini był do końca akcji obok Mauro Icardiego i nie pozwolił Argentyńczykowi oddać strzału. Wiadomo, że przyjezdni będą pilnować snajpera Interu Mediolan. Pytanie tylko czy upilnują.

14'

Zaczyna się odgryzać jedenastka z Werony! Riccardo Meggiorini strzelił po wrzutce z głębi pola i Samir Handanović musiał dać próbkę swoich umiejętności.

11'

Marcelo Brozović zakończył akcję indywidualną uderzeniem zza pola karnego. Tym razem Stefano Sorrentino nie musiał interweniować, ponieważ środkowy pomocnik chybił.

10'

W posiadaniu piłki niemal wyłącznie Narazzurri. Luciano Spalletti obserwuje ich ataki z zadowoleniem. Brakuje w nich tylko wykończenia.

6'

Mauro Icardi nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu. Za plecami Argentyńczyka był jeszcze Antonio Candreva, który z ostrego kąta huknął celnie. Przyjezdnych uratował Stefano Sorrentino.

1
1
4'

Danilo D'Ambrosio kombinował coś z Antonio Candrevą na prawym skrzydle. Dośrodkowanie tego drugiego zostało wybite przez stopera Chievo Werona.

2'

Walczący o awans na pozycję lidera Inter Mediolan atakuje od pierwszych sekund. Gospodarze w granatowo-czarnych pasiakach, natomiast Chievo w żółtych strojach. Na samym początku spotkania Andrea Ranocchia główkował minimalnie niecelnie.

14:25

Paweł Jaroszyński i Mariusz Stępiński będą mogli pojawić się na boisku jako zmiennicy. Obaj zagrali w środku tygodnia w meczu Pucharu Włoch z Hellas Werona.

13:50

Inter Mediolan może zostać liderem Serie A. Po porażce Napoli z Juventusem podopieczni Luciano Spallettiego zamierzają przeskoczyć w tabeli obu uczestników Ligi Mistrzów. Warunkiem jest wygranie meczu z Chievo Werona.