Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

6
3
3
87'

Paulo Dybala nie przebił się w pole karne Nerazzurrich. Dziś dla odmiany znacznie skuteczniejszy od młodszego rodaka jest w swoich atakach Gonzalo Higuain.

5
3
85'

Zagotowali się piłkarze Atalanty, za co Juventus wymierzył karę z zimną krwią. Aktualnie jest już pewny zwyciestwa i spokojnie obserwuje atak pozycyjny przeciwnika.

4
3
82'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Marten de Roon.

Atalanta Bergamo
4
2
82'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Medhi Benatia.

Juventus FC
1
1
1
1
81'

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Gonzalo Higuain.

Łatwo rozmontowana defensywa osłabionego przeciwnika. Blaise Matuidi był sam w polu karnym przeciwnika i technicznym uderzeniem doprowadził do wyniku 2:0!

32
16
5
3
5
79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną za faul na Giorgio Chiellinim otrzymał Gianluca Mancini.

Gianluca Mancini #6
11
11
5
3
4
78'
78'

Żółtą kartkę za faul na Gonzalo Higuainie otrzymał Gianluca Mancini.

4
3
74'

Kartki i zmiany na pierwszym planie w ostatnich minutach. Próbowała to zmienić Atalanta, jednak dośrodkowanie z rzutu rożnego padło łupem Medhiego Benatii.

2
1
72'

Żółtą kartkę za faul na Rafaelu Toloiu otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
3
2
1
2
70'

Atalanta. Schodzi: Hans Hateboer. Wchodzi: Andreas Cornelius.

1
67'

Podanie Hansa Hateboera w pole karne, którego jedynym adresatem mógł być Gianluigi Buffon. Ucieka czas jedenastce z Bergamo.

2
1
65'

Atalanta. Schodzi: Robin Gosens. Wchodzi: Andrea Petagna.

Alessandro Bastoni #95
Robin Gosens #8
4
4
64'

Wyborna szansa Douglasa Costy na podwojenie prowadzenia Juventusu! Brazylijczyk wpadł rozpędzony w pole karne Atalanty i oddał uderzenie po ziemi. Owszem, ominął Etrita Berishę, ale jednocześnie jego bramkę.

2
1
1
62'
61'

Żółtą kartkę za faul na Kwadwo Asamoahu otrzymał Bryan Cristante.

4
2
1
2
3
60'

Kwadrans po przerwie to pierwszy w tym meczu ze wskazaniem na Atalantę, jednak żelazna defensywa mistrza Włoch nie kapituluje.

2
1
57'

Atalanta. Schodzi: Nicolas Haas. Wchodzi: Leonardo Spinazzola.

Nicolas Haas #32
5
2
56'

Ciekawie Atalanta po przerwie. W pole karne gospodarzy szybują dośrodkowania. Przed momentem Kwadwo Asamoah nie pozwolił na zakończenie wrzutki strzałem Josipowi Iliciciowi.

2
1
54'

Po przewinieniu na Josipie Iliciciu była szansa na wyrównanie z rzutu wolnego. Wstrzelenie w kierunku krótkiego słupka bramki Juventusu i ratował tam sytuację głęboko wycofany Gonzalo Higuain.

4
3
1
1
1
49'

Rzut rożny dla byłego uczestnika Ligi Europy i było niebezpiecznie. Gianluigi Buffon został w blokach i tylko obserwował uderzenie głową Gianluci Manciniego. Stoperowi Atalanty zabrakło metra do wyrównania.

3
1
47'

Żółtą kartkę za nieprzepisowe zatrzymanie przeciwnika otrzymał Hans Hateboer.

6
2
1
1
1
47'

Ciekawe, co wymyślili w szatni Gian Piero Gasperini i jego podopieczni. Po przerwie starają sie wymieniać podania i przenieść ciężar gry na połowę Juventusu.

2
1
46'

1
43'

Gonzalo Higuain odwrócił się z futbolówką przed linią pola karnego, po czym oddał uderzenie. Poślizgnął się nieco napastnik Juventusu, co utrudniło przymierzenie w bramkę.

3
1
1
1
1
42'

Kilka minut zostało do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Juventus na prowadzeniu i szuka drugiego gola dla świętego spokoju.

3
3
39'

Argentyńska akcja i zanosiło się na drugiego gola dla Juventusu. Podanie Gonzalo Higuaina do Paulo Dybali, którego w sytuacji sam na sam zatrzymał nogą Etrit Berisha. Na dodatek był spalony i sędzia kazał Albańczykowi wznowić grę wykopem od rzutu wolnego.

3
2
36'

Po podaniu Josipa Ilicicia szansę na oddanie strzału miał Hans Hateboer. Przypadkowa, chaotyczna próba w boczną siatkę bramki Juventusu.

3
2
2
35'

Giorgio Chiellini nie może uwierzyć, że po niebezpiecznym ataku przeciwnika nie ma żółtego kartonika.

3
2
2
32'

Gonzalo Higuain autorem pierwszego gola.

7
5
2
2
2
31'

Atalancie zabrakło konsekwencji w obronie do końca pierwszej połowy. Podobnie jak w meczu pucharowym w Bergamo została trafiona przez Gonzalo Higuaina.

5
2
1
1
1
29'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Douglas Costa.

Pierwsze celne uderzenie i od razu Juventus na prowadzeniu. Szybkie wyprowadzenie piłki poskutkowało sytuacją sam na sam Gonzalo Higuaina z bramkarzem. Argentyńczyk ominął strzałem po ziemi Etrita Berishę.

34
19
7
5
6
28'

Alejandro Gomez wyłuskał piłkę na linii pola karnego przeciwnika i natychmiast oddał ją Nicolasowi Haasowi. Próba uderzenia Szwajcara zdecydowanie obok bramki Juventusu.

4
2
1
1
1
27'

Nie idzie Juventusowi łatwo przedarcie się przez defensywę Atalanty. Momentami podopieczni Massimiliano Allegriego wyglądają już na zdenerwowanych postawą przeciwnika, a to generuje niedokładności.

3
1
24'

Dziś pogoda sprzyja zawodnikom.

4
2
1
1
1
22'

Bryan Cristante zakręcił obrońcami Juventusu i tak sprytnie obił piłkę o nogi przeciwnika, że Atalanta miała korner.

3
1
20'

Podanie na wolne pole do rozpędzonego Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk oderwał się od obrońców i oddał uderzenie po ziemi obok bramki gości.

4
1
18'

Ponownie w posiadaniu piłki Bianconeri. Akcja oskrzydlająca z wykorzystaniem Stephana Lichtsteinera i obrońca Nerazzurrich interweniował ofiarnie po dośrodkowaniu Szwajcara.

3
1
17'

Pojedynek Miralema Pjanicia z Martenem de Roonem w centrum boiska. Nie mają wiele miejsca pomocnicy Juventusu na oddawanie uderzeń.

3
1
14'

Alejandro Gomez był na lewym skrzydle. Dobiegł w ten sektor boiska stoper Giorgio Chiellini. Doświadczony stoper pomógł unieszkodliwić atak zespołu z Bergamo.

4
1
12'

Paulo Dybala nie wywalczył wiele przestrzeni w pojedynku z Nicolasem Haasem. Juventus pozostaje jednak na połowie pasywnego przeciwnika.

2
1
10'

Po nieudanym wykonaniu rzutu rożnego przez Juventus grę wznowi od własnej bramki Etrit Berisha.

2
1
1
2
8'

Akcja Kwadwo Asamoaha z Miralemem Pjaniciem. Gospodarze szukają miejsca do oddania strzału między ciasno ustawionymi zawodnikami Atalanty.

4
1
1
3'

Rafael Toloi nie zgadza się z decyzją sędziego, ale zamiast kłócić się po faulu, lepiej ustawić się przed rzutem wolnym Juventusu.