FC Crotone. Schodzi: Marcus Rohden. Wchodzi: Arlind Ajeti.

1
84'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne otrzymał Stephan Lichtsteiner.

83'

Dośrodkowanie w kierunku Gonzalo Higuaina. Grupka gospodarzy otoczyła Argentyńczyka i nie pozwoliła na oddanie precyzyjnego uderzenia.

1
5
2
80'

Bianconeri podejmują ryzyko i zostawiają tylko jednego zawodnika z zadaniem zabezpieczenia tyłów. Pozostali starają się rozmontować defensywę Crotone.

3
1
2
77'

FC Crotone. Schodzi: Adrian Stoian. Wchodzi: Mario Sampirisi.

Mario Sampirisi #31
Adrian Stoian #5
1
2
75'

Ostatni kwadrans. Już z wprowadzonymi z ławki rezerwowych Rodrigo Bentancurem i Juanem Cuadrado przyjezdni przystępują do oblężenia bramki Crotone.

4
1
73'

Żółtą kartkę za przerwanie akcji przeciwnika otrzymał Medhi Benatia.

Juventus FC
3
1
1
1
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Blaise Matuidi próbował odzyskać prowadzenie dla Crotone, jednak jego uderzenie zatrzymał Alex Cordaz.

1
3
1
1
68'
65'

Gol! Strzelił Simy. Asystował mu Marcello Trotta.

Crotone strzeliło pierwszego w swojej historii gola Juventusowi! Marcello Trotta dopiero co zameldował się na murawie, a już ma na koncie asystę. Autorem strzału na 1:1 był z kolei Simeon Tochukwu Nwankwo.

29
63'

FC Crotone. Schodzi: Moussa Diaby. Wchodzi: Marcello Trotta.

Moussa Diaby #19
63'

Niewiele wynikło z rzutu rożnego, który dla Juventusu wywalczył Paulo Dybala.

1
61'

Gratulacje dla Wojciecha Szczęsnego. Polak pracuje na czyste konto!

4
2
59'

Świetna i ważna interwencja Wojciecha Szczęsnego. Ostatnia instancja Juventusu nie pozwoliła gospodarzom na zmienienie rzutu wolnego w gola!

1
6
55'

Stephan Lichtsteiner wycofał piłkę do Wojciecha Szczęsnego, a reprezentant Polski zdecydował się na dłuższy wykop w kierunku bocznego sektora boiska.

1
53'

Paulo Dybala próbował dostarczyć piłkę z rzutu wolnego na głowę jednego z rosłych Bianconerich. Mocno podkręcona piłka poleciała jednak w kierunku pożądanym przez Alexa Cordaza.

1
49'

Bruno Martella chyba najczęściej przyspiesza akcje ofensywne Crotone. Po ostatniej piłka w bocznej siatce bramki Wojciecha Szczęsnego.

48'

Zobaczymy, co przygotowali trenerzy na drugą połowę. W pierwszej Juventus miał 74 procent posiadania piłki i ponownie stara się trzymać ją przy sobie.

46'

4
44'

To już chyba ostatnia próba Juventusu, żeby podwoić prowadzenie w pierwszej połowie. Douglas Costa był na obrzeżach pola karnego Crotone, skąd oddał niecelne uderzenie. W odpowiedzi Simy przetestował Wojciecha Szczęsnego.

1
1
1
1
42'

Dobiega końca pierwsza połowa.

1
1
39'

Bruno Martella jest aktywny, ale brakuje mu dokładności, kiedy ma dostarczyć piłkę któremuś z trzech najbardziej wysuniętych zawodników.

2
1
1
1
2
36'

Żółtą kartkę za faul na Paulo Dybali otrzymał Rolando Mandragora.

3
1
1
1
1
33'

Przyspieszyli zawodnicy obu drużyn. Także Wojciech Szczęsny miał okazję do przebudzenia się.

3
2
1
1
1
32'

Gonzalo Higuain był blisko zdobycia gola. Musiał wykazać się w bramce gospodarzy Alex Cordaz, żeby ponownie nie wyciągać piłki z siatki.

2
2
2
2
2
31'

Dwa kwadranse za kibicami, a na początek tego poprzedzającego przerwę, Moussa Diaby został zablokowany przed polem karnym Juventusu.

1
1
2
1
1
28'

Crossowe podanie w kierunku Stephana Lichtsteinera. Szwajcar próbował ekspresowo uruchomić dośrodkowaniem Gonzalo Higuaina, jednak został zablokowany.

1
1
2
1
1
25'

Powoli przemieszczają się w kierunku bramki przeciwnika turyńczycy. Crotone nie ryzykuje, ponieważ pierwsza połowa jest dopiero na półmetku.

1
1
2
1
1
22'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Simiego. Napastnik gospodarzy pozbierał się i zamierza kontynuować grę.

1
1
2
1
1
21'

Alex Sandro autorem dotychczas jedynego gola!

3
1
1
1
1
19'

Zadowoleni z obrotu spraw Bianconeri mogą teraz spokojnie wymieniać podania i szukać między obrońcami Crotone miejsca na zdobycie drugiego gola.

2
1
2
1
1
16'

Gol! Strzelił Alex Sandro. Asystował mu Douglas Costa.

Juventus na prowadzeniu! Potrzebował na zdobycie gola nieco ponad kwadransa. Brazylijską akcję zakończył Alex Sandro, a pomógł mu w tozpoczęciu strzelania Douglas Costa.

21
6
5
2
2
13'

Bramki mistrza Włoch pilnuje w tym spotkaniu Wojciech Szczęsny. Polak postara się o zachowanie czystego konta. Przed momentem interweniował skutecznie na przedpolu.

7
4
3
1
1
9'

Dobry powrót Alexa Sandro. Brazylijczyk był na czas w odpowiednim miejscu, żeby przerwać atak Crotone.

1
1
1
1
1
7'

Cierpliwie wymieniali podania Bianconeri, ale stracili pomysł na rozmontowanie defensywy przeciwnika. W odpowiedzi akcja Crotone zakończona dośrodkowaniem Bruno Martelli w kierunku Simiego.

1
1
1
1
1
4'

Juventus zaczyna organizować się do ataku na bramkę niżej notowanego przeciwnika. Stoperzy Crotone byli ze sobą skomunikowani i nie pozwolili, aby długie podanie dotarło do Gonzalo Higuaina.

19:50

Po cudownym utrzymaniu w poprzednim sezonie FC Crotone ponownie martwi się o pozostanie w elicie. Przed zderzeniem z Juventusem klub z południa Italii jest na 18. miejscu w tabeli i traci punkt do będącego na bezpiecznej lokacie SPAL-u.

3
3
19:50

Stara Dama jest liderem Serie A. W tym roku nie wygrała zaledwie trzech swoich meczów. Juventus przegrał z Realem Madryt, a także zremisował z Tottenhamem Hotspur i SPAL-em. O 13. zwycięstwo ligowe w tym okresie powalczy z FC Crotone.

2
2
2
19:50

W pięciu poprzednich meczach Juventus strzelił swojemu przeciwnikowi 15 goli, nie stracił żadnego. Klub z Kalabrii nie był dotychczas w stanie nawiązać równorzędnej rywalizacji z turyńczykami.