Doliczone minimum 3 minuty do regulaminowego czasu.

2
2
89'

Gol! Strzelił Michael Lang. Asystował mu Renato Steffen.

Banalna, ale skuteczna akcja FC Basel skutkuje golem w końcówce regulaminowego czasu! Po płaskim dośrodkowaniu Michael Lang wepchnął piłkę z bliska do bramki Manchester United.

40
22
14
16
38
85'

FC Basel toczy korespondencyjny pojedynek z CSKA Moskwa o awans. W ostatnich minutach meczu gospodarze w ofensywie. Manchester United w pierwszej połowie wykazywał większy apetyt na atakowanie.

3
2
2
3
4
83'

Żółtą kartkę za faul na Raoulu Petrettcie otrzymał Matteo Darmian.

Manchester United
2
2
1
5
3
80'

Basel. Schodzi: Geoffroy Serey Die. Wchodzi: Alexander Fransson.

2
77'

Mocny trening zorganizowali gospodarze Sergio Romero w drugiej połowie. Argentyńczyk wyszedł w powietrze i sparował na korner futbolówkę po strzale Geoffroya Sereya Die.

2
1
1
2
2
74'
72'

Dimitri Oberlin widział tylko Sergio Romero i chciał go pokonać płaskim uderzeniem. Jak spod ziemi wyrósł Marcos Rojo i zablokował strzał.

4
2
3
2
1
69'

Pierwsza od dawna riposta Manchester United. W pole karne FC Basel wybrał się Daley Blind, jednak nie porozumiał się z Anthony'm Martialem i futbolówka dla przeciwnika.

2
2
2
1
1
66'

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Nemanja Matić.

2
1
1
1
3
63'
63'

Tym razem wzorowa interwencja Sergio Romero po uderzeniu Renato Steffena. To zaskakujące, jak rozpędził się FC Basel w stosunku do pierwszej części.

1
1
62'

Sergio Romero piąstkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie był zachwycony Argentyńczyk, że partnerzy nie opanowali piłki zanim wyszła na aut.

1
1
1
1
60'

Kwadrans po przerwie to pierwszy w tym spotkaniu, w którym większe posiadanie piłki mieli gracze FC Basel. Daley Blind zdenerwował się i przerwał rozegranie faulem.

1
56'

Renato Steffen strzelił celnie, Sergio Romero obronił. Nic przełomowego się jeszcze nie wydarzyło, jednak widać, że gospodarze zaczynają atakować.

2
1
53'

Na rozgrzewkę wybrał się Zlatan IbrahimovićJose Mourinho przeprowadza mobilizację wśród rezerwowych.

2
50'

Matteo Darmian zablokował dośrodkowanie dłonią. Po tym zagraniu FC Basel miał szansę na spożytkowanie rzutu wolnego. Luca Zuffi dośrodkował na głowę Marouane'a Fellainiego. Geoffroy Serey Die huknał jeszcze z dystansu, ale niecelnie.

47'

Renato Steffen dośrodkował z prawego skrzydła. To była niezła próba i oby zapowiedź ofensywy FC Basel w drugiej połowie. Odpowiedział Romelu Lukaku strzałem tuż obok bramki.

1
2
46'

1
43'

Ostatnie szanse na zmianę wyniku w pierwszej połowie. Anthony Martial wykorzystał fakt, że przeciwnik trochę się odkrył i zakończył rajd strzałem z ostrego kąta. Na posterunku czujnie Tomas Vaclik.

1
1
1
1
41'

Pierwszy strzał FC Basel, ale tak beznadziejny z rzutu wolnego, że lepiej nad nim pomilczeć.

1
1
1
1
2
38'

Manchester United przebija się przez mur FC Basel. Jak nie prawym skrzydłem, to lewym, a może środkiem pola. Za moment spróbuje dośrodkować z rzutu wolnego.

1
1
2
1
1
35'

Nic ciekawego nie chce nam zaprezentować FC Basel. 35 minut bez strzału, choćby niecelnego, choćby zablokowanego.

3
1
1
32'

Długo mierzył z rzutu wolnego Paul Pogba. Wreszcie Francuz zdecydował się na uderzenie z 20. metra. Po nim piłka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

3
2
2
1
4
30'

Na koniec drugiego kwadransa dwa rzuty rożne dla zespołu Jose Mourinho. Pierwsze dośrodkowanie wybił Tomas Vaclik, a z kolejnym poradzili sobie jego obrońcy.

1
1
27'

Szybkie rozegranie FC Basel zakończone płaskim dośrodkowaniem. Ustawili się Chris Smalling oraz Daley Blind i nie pozwolili na oddanie strzału.

2
1
24'

W posiadaniu piłki Manchester United. Dotychczas mało widoczny w przodzie Romelu Lukaku, ale gospodarze nie mogą go stracić z pola widzenia nawet na moment.

3
2
20'

Trochę zwolnili przyjezdni z Manchesteru i zapraszają do ataku przeciwnika. Łatwiej zaskoczyć rozproszoną drużynę niż schowaną w jedenastu we własnej połowie.

2
3
16'

Marouane Fellaini wygrał pojedynek w polu karnym przeciwnika i główkował niebezpiecznie po wrzutce z rzutu wolnego. Pół metra zabrakło Belgowi, żeby trafić w narożnik bramki. To była jego druga sytuacja strzelecka.

3
5
1
2
2
15'

Dostali ostrzeżenie gospodarze. Manchester United nie przyjechał po remis, a po zwycięstwo. Już nie są równie odważni zawodnicy ze Szwajcarii.

1
1
1
1
2
12'

Po uderzeniu Marouane'a Fellainiego piłka została wybita prawie z linii bramkowej przez Manuela Akanjiego. Pół minuty wcześniej sam na sam z bramkarzem wybiegł Paul Pogba. Nie ma wątpliwości, że drużyna z Manchesteru przyspiesza.

5
3
1
8'

W tej sytuacji drużyna ze Szwajcarii starała się zaatakować z wykorzystaniem prawego skrzydła. Znalazł się tam Mohamed Elyounoussi. Minął dwóch przeciwników, ale jednocześnie wybiegł z futbolówką poza boisko.

2
2
7'

Jubilat liczy na swojego drugiego gola w rywalizacji z FC Basel.

5
3
2
5'

Renato Steffen zatrzymał nieprzepisowo Paula Pogbę. Obie drużyny starają się zaatakować, ale na razie odbijają się od gęsto stłoczonych w centrum boiska rywali.

2
1
1
1
2
3'

Ander Herrera wycofał się we własne pole karne, gdzie zatrzymał pierwszy atak FC Basel. Gospodarze starali się przedrzeć środkiem pola.

7
2
2
1
20:16

Piłkarze na murawie w Bazylei. Gospodarze w czerwono-niebieskich koszulkach, natomiast Manchester United w białych strojach.

20:01

Piłkarze z Old Trafford wygrali dotychczas jeden mecz w Bazylei. w 2002 roku do wyniku 3:1 doprowadzili autor dubletu Ruud van Nistelrooy i zdobywca jednego gola Ole Gunnar Solskjaer.