5
3
3
88'

Spokojna końcówka. Goście już swoje strzelili, a Szkoci skupiają się na tym, by nie stracić kolejnych goli.

4
7
2
4
3
85'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Layvin Kurzawa.

Celtic przeżywa ciężkie chwile. Centra Kurzawy i piękny strzał głową, po którym piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki.

Paris Saint-Germain
52
18
8
6
5
84'
83'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mikael Lustig.

Draxler przedarł się prawą stroną boiska i dograł przed bramkę, gdzie pechowo interweniował szkocki obrońca.

Celtic Glasgow
33
16
5
10
10
80'

Spadło tempo gry, ale sprawa punktów jest już rozstrzygnięta.

3
1
1
2
77'

Celtic. Schodzi: Patrick Roberts. Wchodzi: James Forrest.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar. Za symulowanie.

27
14
6
9
10
74'

Długa piłka na Edouarda, ale ten w momencie podania był metr za obrońcami.

3
3
1
3
1
72'

Lekkie skręcenie stawu skokowego Alvesa i chwila przerwy w grze. Niezbędna jest pomoc medyczna.

6
5
10
10
12
70'

Szansa na czwartego gola dla Paris Saint-Germain po dwójkowej akcji Neymara z Mbappe. Młody Francuz jednak fatalnie przestrzelił.

4
1
3
3
5
69'
67'

Świetne wyłożenie futbolówki na 13. metr, ale nadbiegający Mbappe kropnął nad poprzeczką.

6
3
2
4
4
65'

Najbardziej aktywnym piłkarzem Celticu jest Patrick Roberts. Przed momentem przedzierał się prawą stroną pola karnego i zatrzymał go dopiero ryzykowny wślizg obrońcy.

2
3
1
1
62'

Z 20 metrów uderzał Scott Sinclair, ale piłkę podbił Marquinhos i interwencja bramkarska była formalnością.

3
1
1
2
1
61'

PSG. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Julian Draxler.

58'

Dynamiczna szarża Mbappe prawą flanką, ale dobra asekuracja obrońców i po zagrożeniu.

1
1
5
57'

Pierwsze 10 minut po przerwie Celtic grał na dużej determinacji, teraz jednak do głosu dochodzą goście i obraz gry jest podobny do tego co widzieliśmy przed przerwą.

1
1
1
53'

Tom Rogić pada w "szesnastce" gości, ale bez gwizdka ze strony sędziego.

1
1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Anthony Ralston. Ostry atak w nogi Mbappe.

Anthony Ralston #56
2
1
1
3
3
51'

Okrzyk radosci na trybunach, ale to nie za sprawą gola dla gospodarzy. Kylian Mbappe Lottin dryblował przy linii bocznej, ale "wyjechał" z piłką poza boisko.

2
1
1
49'

Indywidualna akcja Rabiota zakończona strzałem z lewej strony pola karnego, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
1
3
2
46'

Celtic. Schodzi: Stuart Armstrong. Wchodzi: Tom Rogić.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Stuart Armstrong #14
3
3
4
46'

Gra wznowiona.

7
2
2
1
45+2'

Scott Sinclair mógł dać publiczności chwilę radości. Świetnie przedarł się w pole karne wbiegając między dwóch obrońców, ale strzał pod poprzeczkę wybronił Alphonse Areola.

5
2
2
4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
4
2
2
2
42'

Chwila przerwy. Na murawę wtargnął kibic i trwa "pacyfikacja" intruza.

8
24
3
2
9
40'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Szykuje się pogrom Celticu. Urugwajczyk z 11 metrów uderza w samo "okienko".

73
34
11
14
18
40'

Żółtą kartkę otrzymał Joso Simunovic.

11
7
6
2
8
39'

Rzut karny dla PSG! Zbyt agresywnie pchnął Cavaniego we własnym polu karnym Simunovic.

10
6
6
4
8
37'

Cieszą się grą paryżanie. Kylian Mbappe Lottin w dryblerskich popisach przeciwko trójce rywali. Lustig wygarnął mu piłkę ręką, ale nie zauważył tego włoski arbiter.

9
4
3
5
8
34'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Neymar.

Już 0:2! Verratti dośrodkował z prawej flanki, na dalszym slupku piłkę głową zgrał Neymar. Na gola chrapkę miał Cavani, ale jedynie przeciął powietrze, za nim stał jednak Mbappe i huknął do siatki.

93
33
14
15
28
32'

Miękka centra Robertsa w pole karne paryżan, ale piłka przeleciała nad głowami jego kolegów.

3
3
3
3
4
29'

Ntcham wzięty w kleszcze traci piłkę na własnej połowie i goście ruszają z kontrą. Świetne, otwierające drogę do bramki podanie do Cavaniego, ale ten zamiast strzelać "w ciemno" podaje piętą na środek pola karnego.  Tam nie było żadnego z przyjezdnych.

2
2
3
3
5
27'

Brown zapoczątkował szybką akcję gospodarzy, ale bardzo głęboką centrą kończy ją Scott Sinclair... prosto do rąk Areoli.

4
4
4
3
2
24'

Na boisku w wyniku zderzenia z rywalem leżał Rabiot, ale wszystko jest już w porządku.

7
3
4
5
5
22'

Verratti przewrócił Robertsa 25 metrów przed własną bramką. Świetnie nad murem uderzył Leigh Griffiths, ale kapitalnie obronił Areola.

5
6
6
6
4
19'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Adrien Rabiot.

Faworyt prowadzi! Prostopadłe podanie otworzyło Brazylijczykowi drogę do bramki. Mocny strzał nad bramkarzem, tuż pod poprzeczkę i goście mają to na co pracowali od początku.

120
41
19
26
42
18'

Długie podanie Verrattiego, zgranie głową i mocny strzał Cavaniego. Gordon broni na raty!

7
4
3
3
6
16'

Piłka w siatce Celticu i radujący się przedwcześnie Unai EmeryEdinson Cavani był na spalonym.

6
2
4
4
8
14'

Anthony Ralston zamiast piłkę zaatakował nogi Neymara. Jest gwizdek, ale oczywistej kartki brak.

4
1
2
1
4
11'

Kurzawa do Neymara, ale ten zamiast podawać do dobrze ustawionych kolegów zagrał piętą wyraźnie pod publiczkę. Skończyło się stratą.

4
3
1
2
6
9'

Wreszcie śmielej Celtic! Olivier Ntcham zabrał się z piłką środkiem boiska i nie widząc możliwości podania uderzył z ok. 25 metrów. Płasko i daleko od celu.

1
1
1
4
6'

Dani Alves pozostawiony bez opieki na prawej flance. Mocne wstrzelenie piłki przed bramkę, ale nie sięgnął jej Edinson Cavani

6
1
3
3
3'

Od pierwszych minut Celtic zepchnięty do obrony. Goście cierpliwie budują ataki pozycyjne.

5
1
2
19:54

Gotowi do gry piłkarze są już na boisku. Gospodarze w charakterystycznych dla siebie biało-zielonych strojach, wicemistrz Francji dziś na czarno.

6
3
1
1
19:54

Sędzią głównym będzie Daniele Orsato (Włochy).