12
12
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu Jerome Boateng. Fantastyczne prostopadłe podanie w pole karne, Kimmich łatwo minął Selsa i z najbliższej odległości podwyższył na 3:0.

109
39
17
12
15
89'

Bardzo niecelne uderzenie Thiago Alcantary.

22
19
17
10
28
88'

Ekwilibrystyczny strzał Arjena Robbena leci ponad poprzeczką.

28
23
14
8
18
86'

Strzał Roberta Lewandowskiego z ostrego kąta zatrzymany przez Selsa.

65
23
25
17
32
85'
ZMIANA
84'
ZMIANA
35
12
12
28
26
84'

Za długie zagranie Boatenga do Robbena. Od bramki Sels.

12
11
10
10
14
82'

Leander Dendoncker strzelał sprzed pola karnego, bardzo niecelnie.

17
12
14
12
11
82'

Nic nie wskazuje na to, aby Anderlecht był w stanie cokolwiek jeszcze zdziałać. Bayern gra spokojnie i szuka trzeciej bramki.

28
12
9
9
10
78'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Thomas Mueller.

28
13
9
9
11
77'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Jerome Boateng.

27
10
7
6
6
75'

Za głębokie dośrodkowanie Jamesa Rodrigueza.

15
9
13
15
29
74'
ŻÓŁTA KARTKA

Taktyczny faul Corentina Tolisso i upomnienie od sędziego.

Bayern Monachium
15
5
7
6
15
74'

Thiago Alcantara zbyt długo holował piłkę i ostatecznie ją stracił.

7
71'

Robert Lewandowski wpadł w pole karne i zamiast odgrywać do Arjena Robbena, to wdał się w drybling i został powstrzymany.

51
31
14
28
48
69'

Potężna próba Arjena Robbena nieznacznie minęła spojenie.

27
14
13
10
17
67'

Niklas Suele wpakował piłkę do siatki, ale sędzia dopatrzył się faulu defensora Bayernu. Kontrowersyjna decyzja.

14
4
6
5
34
67'

James Rodriguez ładnie przymierzył z dystansu, ale po raz kolejny dobrze interweniował Sels.

40
14
19
9
13
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Joshua Kimmich. 2:0! Bardzo dokładne dogranie w pole karne do Thiago, który nieatakowany pokonuje golkipera strzałem w środek bramki.

170
62
30
20
20
61'

Franck Ribery dograł do Arjena Robbena, ale Holender źle trafił w piłkę.

18
21
13
24
40
60'

Strzał Corentina Tolisso z dwudziestu pięciu metrów został zablokowany.

11
11
13
13
13
59'
ZMIANA
23
18
15
17
19
56'

Goście próbują odgryzać się Bayernowi, ale póki co bezskutecznie.

30
18
17
16
18
54'

James Rodriguez dobrze dośrodkował na głowę Niklasa Suele, a ten zmusił do sporego wysiłku bramkarza Anderlechtu.

29
17
13
14
16
53'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolae Stanciu, który w okolicach pola karnego sfaulował Francka Ribery'ego.

RSC Anderlecht
38
15
15
15
15
52'

Szybka akcja Bayernu. Franck Ribery uruchomił podaniem "Lewego", który wpadł w pole karne, ale posłał piłkę obok słupka.

22
18
22
28
24
51'

Potężnie z dystansu huknął Rafinha, ale wysoko nad bramką.

12
12
10
19
14
49'

Ależ szczęście Bayernu! Z około dziesięciu metrów w słupek uderzył Alexandru Chipciu.

21
15
45
15
14
48'

Niecelnie główkował Robert Lewandowski.

24
14
18
28
60
47'

Corentin Tolisso mocno uderzył z ponad dwudziestu metrów, ale w środek bramki i Sels skutecznie interweniował.

21
16
12
16
19
46'

Gramy dalej!

51
13
12
10
8
45'

Doliczone dwie minuty.

51
25
14
16
18
45'

Javi Martinez uderzył z przewrotki, ale skutecznie interweniował Sels.

28
15
26
20
14
44'

Robert Lewandowski wpadł w pole karne, ale obrońcy nie pozwolili mu na oddanie strzału.

50
22
23
48
29
41'

Ależ to była okazja dla Anderlechtu! Nicolae Stanciu dostał piłkę na jedenasty metr, był kompletnie nieatakowany, lecz fatalnie przestrzelił! To powinno być 1:1.

32
24
31
34
19
40'

Franck Ribery uderzył z niemalże zerowego kąta, a mimo to bramkarz musiał interweniować.

42
14
24
12
16
37'

Łukasz Teodorczyk dostał piłkę w pole karne, ale został łatwo zatrzymany.

35
32
28
34
33
36'

Długa piłka w pole karne Bayernu, spokojnie interweniują obrońcy.

28
12
8
12
11
34'

W odpowiedzi nad bramką strzelił Arjen Robben.

41
30
21
18
20
33'

Trebel uderzył z dystansu, ale prosto w ręce Manuela Neuera.

27
14
15
13
17
32'

Corentin Tolisso przymierzył sprzed pola karnego i do szczęścia zabrakło mu niewiele. Piłka minęła jednak poprzeczkę.

18
14
25
15
11
31'

Bayern Monachium póki co całkowicie dominuje na boisku. RSC Anderlecht nie jest w stanie w żadnym stopniu zaszkodzić mistrzom Niemiec.

47
27
10
11
9
29'

Corentin Tolisso mógł wypuścić w pole karne Francka Ribery'ego, ale zepsuł podanie. Gdyby był dokładniejszy, to Bayern mógłby już prowadzić 2:0.

32
12
17
14
15
28'

Oby tak dalej!

89
27
13
11
12
26'
ZMIANA

Anderlecht. Schodzi: Andy Najar. Wchodzi: Dennis Appiah. Najar nie jest w stanie kontynuować gry.

20
25'

Pomocy medycznej potrzebował Andy Najar.

18
9
24
15
13
24'

Prosta strata Teodorczyka przed polem karnym Bayernu.

28
16
16
23
44
24'

Odważna akcja Hanniego, ale w jej finalnym momencie zawodnik gości został powstrzymany.

29
14
12
9
11
22'

James Rodriguez uderzył z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

16
11
13
10
31
21'

23
20'

W polu karnym padł Arjen Robben, ale tym razem nie ma mowy o rzucie karnym.

37
28
25
24
32
18'

Po dośrodkowaniu Jamesa obyło się bez zagrożenia.

24
11
16
11
26
18'

Franck Ribery dograł z lewej strony, rzut rożny dla gospodarzy.

36
11
14
9
13
14'

Robert Lewandowski trafił w mur z rzutu wolnego.

73
26
31
45
67
12'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Ribery. Z kolei Francuz został ukarany za dyskusje z sędzią.

49
33
32
31
79
12'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sven Kums. "Lewego" pociągał za koszulkę Kums, który za to zagranie wyleciał z boiska!

257
92
57
28
47
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. "Lewy" jak zwykle bezbłędny! Piłka w prawym rogu, bramkarz w lewym!

906
339
73
45
61
11'

Rzut karny dla Bayernu!

217
93
38
24
29
9'

Franck Ribery ładnie dośrodkował z lewego skrzydła, ale główka Jamesa Rodrigueza wylądowała w "koszyczku" Selsa.

39
16
15
16
15
7'

James Rodriguez dryblował na skrzydle, ale ostatecznie zagrał prosto w ręce bramkarza.

27
16
15
20
25
6'

Po nieudanym zagraniu w pole karne gości, od bramki Matz Sels.

16
21
12
15
15
5'

Polski napastnik od początku meczu jest bardzo pilnowany przez obrońców Bayernu.

37
26
23
20
25
2'

Łukasz Teodorczyk ostro faulowany i potrzebuje pomocy medycznej.

24
17
31
39
105
20:19

Bayern Monachium już za moment rozpocznie zmagania w Lidze Mistrzów, a Robert Lewandowski jest w gronie faworytów do tytułu króla strzelców całych rozgrywek.