3
2
3
88'

Kąśliwy strzał Pastore z 23 metrów, ale Frank Boeckx odbił piłkę w boczny sektor.

1
3
2
1
84'

Dwie dobrze zapowiadające się akcje gospodarzy zakończone stratami Neymara. Znów zbyt egozistycznie, bez szukania kolegów.

1
1
2
2
3
81'

Mocny strzał di Marii sprzed pola karnego, ale wyraźnie obok celu.

1
1
2
3
3
79'
78'

Gol! Strzelił Layvin Kurzawa. Asystował mu Angel di Maria.

Ta połowa należy do niego! Obrońca gospodarzy notuje hattrika. Soczysty strzał w długi róg i bramkarz bez reakcji.

2
76'

PSG. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Javier Pastore.

72'

Gol! Strzelił Layvin Kurzawa. Asystował mu Dani Alves.

Kolejny gol paryżan! Neymar zagrał na prawą stronę pola karnego, gdzie bez przyjęcia wzdłuż bramki podał Alves. Lo Celso przepuścił piłkę, a całą akcję zakończył pozostawiony bez opieki Kurzawa.

18
11
4
5
7
69'

Neymar ośmieszył Teodorczyka i Polak ratował się brzydkim faulem. Tym razem również bez "żółtka", a tylko słowna reprymenda.

5
6
3
2
1
67'

Łukasz Teodorczyk ruszył z kontrą jeszcze z własnej połowy, ale faulem zatrzymał go Rabiot. Bez kartki.

5
64'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

64'
62'

Bliski powodzenia Ivan Obradović. Obrońca ładnie uderzył z lewego narożnika pola karnego. Futbolówka była poza zasięgiem Areoli, ale poszybowała tuż nad poprzeczką.

4
4
2
61'

Neymar zagrał na środek pola karnego, ale Cavani przegrał walkę o piłkę z Obradoviciem.

3
3
2
1
60'
58'

Kontra gości, ale Trebel zagrał za plecy Onyekuru.

3
4
1
55'

Paris Saint-Germain "bez ciśnienia" rozgrywa piłkę w środku boiska. Nikomu już się nie spieszy, a Anderlecht nie ma atutów, aby coś tu jeszcze zmienić.

5
5
2
52'

Gol! Strzelił Layvin Kurzawa. Asystował mu Neymar.

Mamy trzecie trafienie. Neymar uderzył z rzutu wolnego, a piłka odbiła się od słupka i spadła pod nogi Kurzawy.

29
16
5
3
4
50'

Niesygnalizowany strzał Neymara z 13 metrów myli bramkarza, ale piłka przelatuje metr obok prawego słupka.

8
5
2
1
1
48'

Anderlecht stosuje wysoki pressing i gospodarze mają problem z przejściem linii środkowej.

5
6
46'

Początek II połowy. Czekamy na Łukasza Teodorczyka.

7
6
1
1
1
45+4'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Julian Draxler.

Bramka do szatni! Krótkie podanie do Brazylijczyka, ten zbiegł do środka boiska i mocno uderzył z 20 metrów. Bramkarz miał piłkę na rękach, ale nie zapobiegł nieszczęściu.

39
24
12
9
18
45+4'

Anderlecht. Schodzi: Uros Spajić. Wchodzi: Josue Sa.

1
45+2'

Spajić opuszcza boisko na noszach. Doznał urazu podczas wślizgu.

7
8
3
1
2
45'

11
9
2
2
45'

Strzał Neymara z 12 metrów ofiarnie blokują obrońcy, poprawka Alvesa musnęła słupek, ale gola nie ma.

10
10
2
1
2
43'

Błąd Kurzawy, który źle obliczył lot piłki. Prawą flanką ruszył Sofiane Hanni, ale przez nikogo nieatakowany dośrodkował wręcz koszmarnie.

8
7
1
39'

Zaskakujący strzał Obradovicia sprzed pola karnego. Uchylił się Verratti, a Areola tylko obserwował lecącą piłkę. Gospodarze odetchnęli, bo ta próba metr obok celu.

11
9
1
2
1
36'

Jest pierwszy celny strzał Anderlchtu. Adrien Trebel huknął z 20 metrów, ale w sam środek, gdzie stał Areola.

11
10
2
1
1
33'

Samolubnie gra dzisiaj Neymar. Brazylijczyk często wchodzi w dryblingi, które przeważnie kończą się stratami.

14
12
1
1
5
30'

Gol! Strzelił Marco Verratti. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Chwilę wcześniej Anderlecht przeprowadził kontrę zakończoną złym podaniem Onyekuru. Gospodarze przejęli piłkę i wzorowo rozprowadzili akcję. Verratti mierzonym strzałem dokręcił piłkę tuż przy słupku.

28
15
10
11
16
27'

Przyjezdnym udało się oddalić grę od własnej bramki. Napór PSG wyraźnie osłabł.

12
12
3
2
4
24'

Zderzenie w powietrzu i jak kamień spadł na ziemię Kurzawa. Potrzebna jest pomoc medyków.

1
2
1
2
1
21'

Cavani urwał się obrońcom, ale jego "główka" minęła cel. Ależ wściekły jest El Matador!

11
2
2
20'

Mbappe wbiegł prawą stroną pola karnego i dwukrotnie mocno wstrzeliwał piłkę wzdłuż bramki. Edinson Cavani chciał to zrobić efektownie, ale próba strzału piętą zakończyła się kiksem.

2
1
1
18'

I kolejny raz rozklepana obrona Anderlechtu. W świetnej sytuacji znalazł się Kylian Mbappe Lottin, ale jego strzał w prawy dolny róg wyłapał Frank Boeckx.

3
10
2
2
17'

Płaski, soczysty strzał Draxlera sprzed pola karnego trafia do rąk belgijskiego bramkarza.

3
1
2
1
16'

Mocny strzał Mbappe z 20 metrów trafia w plecy Spajicia.

4
11
1
15'

Pierwszy raz w ofensywie Anderlecht. Stały fragment z lewej strony boiska i centra Trebela. Ze spokojem radzi sobie obrona gospodarzy.

13
3
2
1
13'

Płaskie dogranie na 16. metr gdzie nabiegał Neymar. Strzał podbił jednak Serigne Kara i bramkarz miał ułatwione zadanie.

4
3
1
1
12'

Verratti do Neymara, ten uderza przewrotką, ale chwilę wcześniej gwizdek... był spalony.

3
2
2
2
10'

Druga w tym meczu strata gości przed polem karnym Boeckxa i ponownie blisko gola! Trio Cavani - Mbappe-Neymar zagrało jednak zbyt koronkowo.

4
3
7'

Od pierwszych minut przewaga po stronie gospodarzy, ale Anderlecht rozbija ataki rywala 30 metrów przed własną bramką.

3
3
1
2
1
3'

Marco Verratti dogrywał z prawego skrzydła, piłka odbiła się rykoszetem od nóg Trebela i leciała do Cavaniego. Urugwajczyka w ostatniej chwili uprzedził Kara.

3
1
2
1
1'

Minęło 30 sekund, a gospodarze już mieli "setkę". Strata Kumsa i błyskawiczne podanie do Neymara... broni Frank Boeckx!