Liga Mistrzów: Grupa B
05 gru 2017 20:45
90+3'

Lewandowski blisko kapitalnego gola! Polak chciał lobować Areolę, powinien chyba jednak strzelać soczyście.

115
31
23
22
24
90+2'

Cavani samolubnie, ale był bardzo blisko sukcesu. Fantastyczna parada Ulreicha.

137
51
30
14
22
90+2'

Zgranie Hummelsa klatką piersiową do Ulreicha. Ogromny spokój Niemca.

77
23
15
8
9
90+1'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

30
23
18
16
18
90'

Bardziej mógł lepiej rozegrać tę akcję i przede wszystkim spokojniej. Za głębokie dośrodkowanie Rafinhi i Mueller nic nie zdziałał.

20
14
14
19
27
89'

Cakir w stylu angielskich sędziów. Suele na prostej nodze zaatakował Cavaniego. Urugwajczyk uciekał z nogą, bo Niemiec prawdopodobnie by mu ją urwał. Decyzja sędziego? Gramy dalej.

54
46
25
12
16
88'

Rafinha wdarł się w szesnastkę, ale tak długo wahał się przy podaniu, że w porę interweniował Rabiot. Tylko rożny.

43
25
25
22
28
86'

Lewandowski świetnie przyjął piłkę, obrócił się i szykował do strzału, ale był na spalonym.

63
25
25
72
40
86'

Bayern. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Rafinha.

59
29
16
12
19
85'

Draxler bark bark z Kimmichem. Lepszy pomocnik PSG.

15
8
9
19
57
84'

Dani Alves dzisiaj nie jest Alvesem. Dośrodkowanie w ręce Ulreicha.

51
34
9
10
8
83'

Bayern. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Arturo Vidal.

86
41
13
14
15
82'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Draxler. Niemca uprzedził Lewandowski.

Paris Saint-Germain
64
31
9
9
13
80'

PSG jeszcze walczy. Marquinhos po rożnym nad bramką.

26
37
16
17
18
80'

Ależ się narobiło. Mbappe uderzał zza szesnastki, rykoszet od Hummelsa, potem od Suele i piłka minimalnie nad poprzeczką

39
19
57
12
13
79'

Dośrodkowanie Mbappe do nikogo.

52
35
11
4
6
78'

Ulreich jak Neuer! Na 40. metrze od bramki przerwał kontrę PSG, bardzo odważne wyjście i wybicie głową. Inaczej Neymar ruszyłby sam na sam.

69
20
12
8
7
76'

Mueller próbował dośrodkowania. Draxler zablokował kolegę z reprezentacji.

16
14
15
18
41
74'

Osaczony Lewandowski stracił piłkę. PSG zmarnowała okazję na kontrę.

24
23
12
7
13
74'

Tolisso wyłożył się w polu karnym po starciu z Areolą, ale sędzia Cakir niewzruszony. I miał rację, doskonała decyzja.

29
10
8
14
28
72'

PSG. Schodzi: Thiago Silva. Wchodzi: Presnel Kimpembe.

21
17
17
10
12
71'

Mbappe w swoim rajdzie. Francuz podał do Cavaniego, ale Urugwajczyk zaplątał się w dryblingu.

24
42
5
8
12
69'

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu Kingsley Coman.

Wow, co za depnięcie Comana! Młody Francuz uciekł rywalom na kilku metrach, wbiegł w pole karne i wycofał piłkę do nadbiegającego Tolisso. Drugi z Francuzów miał ułatwione zadanie, bo uwagę obrońców przykuł Lewandowski.

431
181
41
27
31
67'

Lewandowski wywalczył piłkę w okolicy pola karnego, po czym... tragicznie ją przyjął. Od autu PSG.

23
18
14
32
64
66'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Thomas Mueller.

60
26
15
16
23
65'

Minimalnie za wysoka wrzutka Kimmicha. Lewandowski musiałby być Peterem Crouchem, by ją sięgnąć.

21
21
12
11
20
64'

Znakomicie Lewandowski. Umiejętnie zastawił się i wycofał piłkę do Ribery'ego. Francuz nie zdołał jednak groźnie strzelić.

59
21
11
13
22
64'

Raczej poślizgnięcie niż żałosna próba wymuszenia karnego, ale Cavani i tak mógł rozwiązać tę sytuację lepiej.

11
21
3
8
12
63'

Lewandowski walczył w górze o piłkę z Areolą. Bramkarz PSG nieznacznie szybszy.

29
16
8
12
27
62'

Mbappe spudłował w sytuacji nie do spudłowania, ale przy okazji był na spalonym. Rozgrzeszamy, zapominamy, nie liczyło się.

22
34
7
11
9
61'

Kapitalny wolej Mbappe i jeszcze lepsza parada Ulreicha! Zrobił się mecz.

72
24
12
9
17
60'

Draxler zmarnował setkę. Veratti wyszedł z kontrą, Neymar kręcił rywalami, nieco się pogubił, ale koniec końców piłka trafiła do Niemca, który uderzył z 10 metrów po ziemi. Za słabo i w środek.

35
18
14
6
23
58'

Coman jest jak króliczek z reklam pewnych baterii. Momentami biega jakby dwa tempa szybciej. Znienacka pojawił się i odebrał piłkę.

43
27
9
10
15
57'

Aktualnie dużo gry w środku, bez znacznej przewagi którejś ze stron.

22
11
12
11
19
55'

Bayern był w tarapatach. Kimmich przerwał groźną akcję Mbappe.

40
13
9
7
18
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Rudy.

Bayern Monachium
22
6
12
13
54
51'

Lewandowski odpoczął chwilę na murawie po starciu z Marquinhosem. Wszystko już dobrze, Polak wraca do meczu.

97
22
13
14
17
50'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Edinson Cavani.

Świetna akcja paryżan. Verratti do Cavaniego, Urugwajczyk dojrzał wbiegającego Mbappe, wrzucił mu piłkę na głowę i młody Francuz - przy biernej postawie obrońców - trafił do siatki.

65
29
34
103
288
50'

Sule wrzucony na karuzelę przez Neymara, ale po chwili zorientował się w sytuacji i wybił piłkę.

25
10
2
6
8
48'

Verratti ściągnął piłkę z nogi Ribery'ego. PSG oddaliło zagrożenie.

16
9
1
13
32
46'

To zdecydowanie nie jest dzień Neymara. Próbował kręcić rywalami, w końcu oddał strzał, który z szacunku dla niego pozostawimy bez komentarza.

44
46
6
8
10
46'

Ruszyłą druga część.

50
21
8
6
5
45+1'

Chyba ostatnia szansa PSG przed przerwą. Rzut wolny po faulu na Cavanim.

32
25
24
34
70
45'

Sędzia Cakir doliczył minutę.

36
17
12
12
16
44'

Piłkarze PSG boją się obejrzeć za siebie, bo pewnie zobaczą tam Ribery'ego. Fenomenalny powrót Francuza we własne pole karne. Pomocnik gra jak za swoich najlepszych lat.

79
27
7
5
8
43'

No to teraz Neymar poważnie sprawdził Ulreicha. Niemiec musiał wznieść się na wyżyny.

101
35
36
16
26
41'

Żółtą kartkę otrzymał Marquinhos.

79
31
14
9
19
41'

Żółtą kartkę otrzymał Corentin Tolisso.

18
8
11
24
63
40'

Areola faulowany przy wyjściu do piłki, ale najciekawsze rozegrało się potem. Gdyby areną był lód w NHL, skończyłoby się bójką. Ktoś kogoś popchnął i poszło. Arbiter już wyciaga kartki.

7
17
6
4
6
39'

Bayern zamknął PSG w czymś na podobieństwo hokejowego zamka. Dośrodkowanie Comana wybite na rzut rożny.

51
22
10
10
9
37'

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu James Rodriguez.

Oby James Rodriguez - w końcu Kolumbijczyk - wystrzelał się w trakcie sezonu. Kapitalne dośrodkowanie i Tolisso mógł tylko skierować piłkę do siatki. Naprawdę, wrzutka palce lizać.

517
229
54
31
38
37'

Thiago Silva na pomoc PSG. Brazylijczyk wybił dośrodkowanie z prawego sektora.

25
7
7
7
17
35'

Dani Alves nie popisał się w polu karnym Bayernu. Dostał dobre podanie od Cavaniego, po czym zupełnie stracił koncepcję i oddał rywalom piłkę.

36
25
11
8
10
33'

Zrobiło się groźnie. Mbappe dojrzał, że w tempo wbiega Neymar. Fantastyczne podanie "fałszem", ale Brazylijczyk z kilku metrów obok słupka!

80
69
26
23
34
32'

Chyba Bayern przekombinował. Sześciu piłkarzy na pięciu metrach. Podanie Tolisso nie mogło dojść do Kimmicha.

16
12
13
22
33
29'

PSG ruszyło, ale mogło narazić się na kontrę. Coman domagał się "żółtka" za faul Draxlera.

27
17
25
13
16
28'

PSG w stylu dawnego Bayernu Guardioli. Piłka jak po sznurku, ale bez żadnych okazji.

28
38
12
11
19
26'

Kolejny popis w ofensywie Bayernu. Alaba ruszył swoją stroną, dobiegł do linii końcowej i szukał Lewandowskiego. Tylko rożny.

82
35
18
14
19
24'

Do obrony wrócił Ribery i do spółki z Alabą zatrzymał rozpędzonego Mbappe.

74
30
12
14
17
23'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał James Rodriguez.

14
11
18
24
59
24'

Po tym uderzeniu koledzy chyba zastanowią się, zanim znowu pozwolą Neymarowi strzelać rzut wolny. Brazylijczyk zdecydowanie nad bramką.

37
52
5
8
10
23'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich. Za faul na Neymarze.

26
16
11
17
60
22'

Kimmich stworzył świetną okazję dla PSG. Neymar faulowany, chociaż bardziej to było udane padolino. Rzut wolny sprzed linii pola karnego.

15
13
8
14
28
20'

Połowa zasług w tej akcji dla Lewandowskiego. Polak ze spokojem zgrał piłkę głową do Comana. Francuz zaczał wykonywać swoje kołowrotki, w końcu zdecydował się na wstrzelenie piłki. Po rykoszecie od Silvy zaczyna Areola.

60
17
12
12
16
18'

Veratti chyba oglądał ostatni mecz Górnik - Wisła Kraków. Włoch, w stylu Wasilewskiego, nie był zainteresowany piłka. James wycięty równo z trawą.

15
19
17
19
44
17'

W ślady Tolisso poszedł Rudy. Radzimy spróbować sił w futbolu amerykańskim.

15
35
7
10
13
17'

Dośrodkowanie Tolisso pewnie jeszcze leci. Fatalna wrzutka Francuza. Na piłkę nie doczekał się Lewandowski.

11
9
4
16
26
15'

Mbappe nie opanował piłki, od autu Bayern.

42
27
9
11
11
14'

Lewandowski aktualnie osamotniony z przodu. Rabiot nie spuszcza Polaka z oczu.

35
15
16
23
24
13'

Bayern wyczekuje na rozwój wypadków, od czasu do czasu interweniując. Tak jak teraz, gdy piłkę wybił Hummels.

42
18
9
4
10
11'

Piłka szuka Lewandowskiego. James wykorzystał niezdecydowanie obrońców PSG i podał do Polaka. Strzał z ostrego kąta jednak zablokowany.

90
29
29
21
19
10'

Bayern zrobił swoje i odpoczywa, tworząc zasieki na własnej połowie.

93
41
14
14
14
8'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu David Alaba.

Akcję rozprowadził Ribery, niezła wrzutka Jamesa, pojedynek główkowy wygrał Alaba i do piłki dopadł - tak, to musiał być on - Robert Lewandowski. PSG reklamowało spalonego, ale powtórki obnażyły ich błędy. Polak z kilku metrów pokonał Areolę.

1322
530
136
49
58
6'

Coman zakręcił Kurzawą na lewej stronie. Uderzył po ziemi, dość mocno, ale w centrum bramki. Areola nie popełnił błędu. Na jego pomyłkę czaił się Lewandowski.

65
30
17
13
11
5'

Bawarczycy tylko biegali za piłką i Rudy próbował zaatakować ostrzej, co od razu skończyło się faulem.

13
8
12
9
25
3'

Jeden zwód i Mbappe miał mnóstwo miejsca do strzału! Świetna interwencja Ulreicha.

84
44
25
18
30
2'

Alves wpadł z impetem w Ribery'ego. Zaczyna Bayern.

28
7
8
9
13
1'

Próba rehabilitacji Tolisso. Pomocnik Bayernu szukał Ribery'ego.

26
9
5
5
8
1'

To duża sztuka. Stracić piłkę sekundę po rozpoczęciu. Tolisso podał pod nogi piłakrzy PSG.