4
5
3
87'

Karabach mógł uratować honor! Mocny strzał Ndlovu, ale piłka poszybowała tuż ponad bramką.

9
5
2
7
3
82'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Maksim Medvedev. Już 6:0! Kolejna łatwa strata Karabachu. Zappacosta wbiegł z piłką w pole karne i dograł do partnera. Batshuayi trącił piłkę i wprawił w rozpacz przyjezdnych. Ostatecznie trafienie zaliczono jako samobójcze.

8
80'

Karabach stara się zagrozić Chelsea, ale ma problemy z przedostaniem się pod pole karne rywala.

8
4
2
4
6
77'

Karabach. Schodzi: Pedro Henrique. Wchodzi: Tarik Elyounoussi.

3
76'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Tiemoue Bakayoko.  Błąd Karabachu w wyprowadzeniu piłki. Chelsea szybko rozegrała akcję i Batshuayi mocnym strzałem sprzed pola karnego trafił na 5:0!

51
26
8
6
7
75'
71'

Gol! Strzelił Tiemoue Bakayoko.  Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Bakayoko, a ten uderzył z ok. 10 metrów. Futbolówka odbiła się od obrońcy i myląc bramkarza wpadła do bramki.

35
21
5
1
4
70'

Karabach. Schodzi: Gara Garayev. Wchodzi: Josgun Diniyev.

3
70'

Karabach. Schodzi: Rashad Sadıqov. Wchodzi: Mahir Madatov.

Mahir Madatov #11
Rashad Sadıqov #14
2
4
67'

Wilian otrzymał piłkę w polu karnym. Efektowne uderzenie odbiło się od poprzeczki. Od bramki rozpocznie golkiper.

4
2
3
9
2
66'

Karabach stara się dłużej rozgrywać piłkę, ale różnica w wyszkoleniu technicznym obu drużyn jest znaczna. To nie pomaga Azerom.

1
1
4
2
1
64'

Z woleja z ok. 17 metrów wysoko ponad bramką uderzył Davide Zappacosta.

2
2
4
63'
58'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Eden Hazard.

58'

Chelsea chce więcej. Nie pozwolił na to sędzia. Na spalonym Michy Batshuayi.

2
1
6
55'

Gol! Strzelił Cesar Azpilicueta. Asystował mu Cesc Fabregas. Krótko rozegrany rzut wolny, "fałszem" dośrodkował Fabregas, a Azpilicueta głową z pięciu metrów wpakował piłkę do bramki na 3:0!

37
14
3
2
2
55'

Pełna kontrola meczu ze strony Chelsea. Przed momentem z gorszej strony pokazał się Guerrier, który ostro potraktował rywala.

1
2
1
2
51'

Karabach dłużej rozgrywał piłkę. W końcu akcję strzałem wprost w bramkarza zakończył Almeyda.

3
2
5
1
1
49'

Gra toczy się na połowie gości. Miażdżąca przewaga Chelsea. emocje niczym na rybach w zanieczyszczonym stawie.

2
4
1
2
47'

Rzeźniczak uprzedził w polu karnym Pedro. Od rzutu rożnego rozpoczną gospodarze.

4
2
4
1
46'

Chelsea wznowiła grę po przerwie.

4
2
3
2
2
45+1'

Zamieszanie w polu karnym Karabachu, ale dwa uderzenia graczy Chelsea zostały zablokowane.

2
1
4
2
1
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

2
3
3
2
3
42'

Karabach w ostatnich minutach częściej utrzymuje się przy piłce. Chelsea cały czas mecz ma pod kontrolą.

4
2
3
3
2
39'

Ciekawa akcja Karabachu, ale obrona Chelsea nie popełnia błędów. Gary Cahill wyjaśnił sytuację.

2
3
3
2
2
37'

Jest! Pierwszy celny strzał na bramkę Chelsea. Płaskie uderzenie Pedro Henrique pewnie obronił bramkarz.

1
1
4
1
1
35'

Chelsea robi co chce. Strzelał Davide Zappacosta, tym razem z łatwiejszej pozycji uderzył niecelnie.

3
33'

A teraz hamulec szybko musiał włączyć Pedro Rodriguez. Spalony.

4
3
3
3
4
33'

Znowu gorąco w polu karnym Karabachu. Uderzał Alonso, starał się uderzył Michy Batshuayi. Próby zostały przyblokowane.

1
1
3
2
4
30'

Gol! Strzelił Davide Zappacosta. Asystował mu Thibaut Courtois.  Ale urwał! Kontra Chelsea, Courtois podał do Zappacosty, ten przebiegł z piłką niemal przez całe boisko i... kiedy wydawało się, że będzie dośrodkowywał kapitalnie uderzył z dość trudnej pozycji. Futbolówka przelobowała bramkarza i w Londynie już 2:0!

83
25
16
7
8
28'

Chelsea ponownie zamknęła Karabach pod polem karnym. Ostatnio to bardzo źle się zakończyło.

1
1
5
1
1
25'

Chelsea prowadząc nie wysila się zbytnio i gra na pół gwizdka. To póki co wystarcza na wciąż trochę przestraszonych Azerów.

3
2
6
2
2
22'

Efektowna interwencja bramkarza gości po strzale Pedro. Gracz Chelsea był jednak na minimalnym spalonym i sędzia przerwał grę.

4
4
4
4
4
20'

Goście starają się długo rozgrywać piłkę i szukają dziury w defensywie Chelsea. Póki co nie potrafią jej znaleźć.

2
1
2
1
1
18'

Henrique wrócił na boisko i stara się rozbiegać zbity mięsień. A tymczasem na boisku w boczną siatkę trafił Michy Batshuayi.

2
3
4
2
17'

Pedro Henrique po ostrym wejściu rywala na razie ma dość piłki. Gracz Karabachu utyka.